Bláznivý šaman - Zpátky z minulosti
100%
15:10 - 16:55
Film+
TV Program
Včera, 02.06.
Dnes, 03.06.
Zajtra, 04.06.
Streda, 05.06.
Štvrtok, 06.06.
Piatok, 07.06.
Sobota, 08.06.
Nedeľa, 09.06.
Pondelok, 10.06.
Utorok, 11.06.
Streda, 12.06.
Štvrtok, 13.06.
Piatok, 14.06.
Sobota, 15.06.
Nedeľa, 16.06.
Pondelok, 17.06.
Kategórie staníc
slovenské
české
filmové a seriálové
športové
detské
dokumentárne
spravodajské
hudobné
ostatné
hd programy
pre dospelých
Večerný program
Nastaviť stanice
TV magazín
Zobrazenie:
23:42
23:42
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
0:00
1:00
2:00
3:00
50
Spider-Man: Bez domova
Spider-Man: Bez domova
Všetky, 2021, 135 minut<br />Hraju Tom Holland, Zendaya Coleman, Benedict Cumberbatch, Jacob Batalon, Jon Favreau
04:05
Horná Dolná
Horná Dolná
Všetky, 115 minut
06:00
Teleráno
Teleráno
Všetky, 145 minut
08:25
Zámena manželiek
Zámena manželiek
Všetky, 85 minut
09:50
Mama na prenájom
Mama na prenájom
Všetky, 65 minut
10:55
Rodinné prípady
Rodinné prípady
Dokumentárny, 65 minut
12:00
Televízne noviny 12
Televízne noviny 12
Všetky, 10 minut
12:10
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 45 minut
12:55
Mentalista
Mentalista
79%
Všetky, 2012, 60 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
13:55
Mentalista
Mentalista
79%
Všetky, 2012, 55 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
14:50
Susedské prípady
Susedské prípady
Všetky, 60 minut
15:50
Rodinné prípady
Rodinné prípady
Dokumentárny, 70 minut
17:00
Prvé televízne noviny
Prvé televízne noviny
Všetky, 25 minut
17:25
Reflex
Reflex
Verejné udalosti, 30 minut
17:55
Mama na prenájom
Mama na prenájom
Všetky, 65 minut
19:00
Televízne noviny
Televízne noviny
Všetky, 60 minut
20:00
Počasie
Počasie
Všetky, 15 minut
20:15
Športové noviny
Športové noviny
Všetky, 15 minut
20:30
Výnimočná Nikol
Výnimočná Nikol
Všetky, 2024, 75 minut<br />Hraju Tatiana Pauhofová, Kamil Mikulčík, Michaela Majerníková, Pavol Šimun
21:45
Odznak Vysočina
Odznak Vysočina
Všetky, 75 minut
23:00
Dobre vedieť!
Dobre vedieť!
Všetky, 65 minut
00:05
Mentalista
Mentalista
79%
Všetky, 2012, 60 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
Notifikacia na e-mail
01:05
Mentalista
Mentalista
79%
Všetky, 2012, 55 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
Notifikacia na e-mail
02:00
Odznak Vysočina
Odznak Vysočina
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Susedské prípady
Susedské prípady
Všetky, 40 minut
Notifikacia na e-mail
03:40
Rodinné prípady
Rodinné prípady
Dokumentárny, 80 minut
Notifikacia na e-mail
03:50
Nové bývanie
Nové bývanie
Všetky, 65 minut
04:55
Noviny TV JOJ
Noviny TV JOJ
Všetky, 50 minut
05:45
Krimi
Krimi
Všetky, 30 minut
06:15
Ranné noviny
Ranné noviny
Všetky, 140 minut
08:35
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 75 minut
09:50
Súdna sieň
Súdna sieň
Všetky, 130 minut
12:00
Noviny o 12:00
Noviny o 12:00
Všetky, 30 minut
12:30
Súdna sieň
Súdna sieň
Všetky, 50 minut
13:20
CSI: Kriminálka Miami
CSI: Kriminálka Miami
78%
Všetky, 2009, 60 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Jonathan Togo, Rex Linn
14:20
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 70 minut
15:30
Top Star
Top Star
Všetky, 20 minut
15:50
Nákupné maniačky
Nákupné maniačky
Všetky, 85 minut
17:15
Riskuj
Riskuj
Všetky, 35 minut
17:50
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 70 minut
19:00
Krimi
Krimi
Všetky, 30 minut
19:30
Noviny TV JOJ
Noviny TV JOJ
Všetky, 50 minut
20:20
Šport
Šport
Šport, 10 minut
20:30
Najlepšie počasie
Najlepšie počasie
Všetky, 10 minut
20:40
Inkognito
Inkognito
Všetky, 70 minut
21:50
Inkognito
Inkognito
Všetky, 60 minut
22:50
Nikto nie je dokonalý
Nikto nie je dokonalý
Všetky, 75 minut
00:05
Myšlienky vraha
Myšlienky vraha
76%
Všetky, 2012, 60 minut<br />Hraju Joe Mantegna, Paget Brewster, Shemar Moore, Matthew Gray Gubler, A.J. Cook
Notifikacia na e-mail
01:05
Riskuj
Riskuj
Všetky, 40 minut
Notifikacia na e-mail
01:45
Krimi
Krimi
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
02:15
Noviny TV JOJ
Noviny TV JOJ
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Inkognito
Inkognito
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:45
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 65 minut
Notifikacia na e-mail
10
Hotel Portofino
Hotel Portofino
Všetky, 2022, 55 minut<br />Hraju Natascha McElhone, Mark Umbers, Assad Zaman, Lily Fraser, Oliver Dench
04:05
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 55 minut
00
Počasie
Počasie
Všetky, 5 minut
05:05
Slovensko v obrazoch
Slovensko v obrazoch
Dokumentárny, 25 minut
05:30
Dámsky klub
Dámsky klub
Všetky, 90 minut
07:00
Ranné správy RTVS
Ranné správy RTVS
Všetky, 90 minut
08:30
Bez batožiny
Bez batožiny
Dokumentárny, 30 minut
09:00
Detektívi zo severu
Detektívi zo severu
Všetky, 2020, 60 minut<br />Hraju Sven Martinek, Ingo Naujoks, Julia Schäfle, Anjorka Strechel, Christoph Tomanek
10:00
Na krok od neba
Na krok od neba
Všetky, 2021, 60 minut<br />Hraju Luca Chikovani, Enrico Iannello, Serena Iansiti, Daniele Liotti, Giorgia Mancini
11:00
Duel
Duel
70%
Všetky, 2004, 25 minut
11:25
Všade dobre, doma naj
Všade dobre, doma naj
65%
Všetky, 1993, 35 minut
12:00
Správy RTVS
Správy RTVS
Všetky, 25 minut
12:25
Dámsky klub
Dámsky klub
Všetky, 95 minut
14:00
Tajomstvo mojej kuchyne
Tajomstvo mojej kuchyne
Všetky, 40 minut
14:40
Zdravá maškrta
Zdravá maškrta
Všetky, 20 minut
15:00
Don Matteo
Don Matteo
Iné, 2014, 60 minut<br />Hraju Terence Hill, Nino Frassica, Simone Montedoro, Natalie Guetta, Nadir Caselli
16:00
Správy RTVS
Správy RTVS
Všetky, 25 minut
16:25
Bez batožiny
Bez batožiny
Dokumentárny, 25 minut
16:50
Destinácie
Destinácie
Dokumentárny, 1953, 15 minut
17:05
Detektívi zo severu
Detektívi zo severu
Všetky, 2020, 45 minut<br />Hraju Sven Martinek, Ingo Naujoks, Julia Schäfle, Anjorka Strechel, Christoph Tomanek
50
Krátke správy RTVS
Krátke správy RTVS
Všetky, 5 minut
17:55
Duel
Duel
Všetky, 30 minut
18:25
Všade dobre, doma naj
Všade dobre, doma naj
Všetky, 33 minut
58
Krátke počasie
Krátke počasie
Všetky, 2 minut
19:00
Správy RTVS
Správy RTVS
Všetky, 55 minut
19:55
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 20 minut
20:15
Počasie
Počasie
Všetky, 15 minut
20:30
Spravodlivosť pre moju dcéru
Spravodlivosť pre moju dcéru
82%
Všetky, 2016, 85 minut<br />Hraju Daniel Auteuil, Sebastian Koch, Marie-Josée Croze, Christelle Cornil, Lila-Rose Gilberti
21:55
Reportéri
Reportéri
Všetky, 35 minut
22:30
Strážmajster Topinka
Strážmajster Topinka
Všetky, 55 minut
23:25
Agatha Christie: Poirot
Agatha Christie: Poirot
81%
Iné, 2008, 95 minut<br />Hraju David Suchet, Joe Absolom, Simon Molloy, Richard Hope, David Yelland
01:00
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
01:50
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
02:05
Počasie
Počasie
87%
Všetky, 2014, 10 minut<br />Hraju Elliot Kerley, Mark Rylance, Eve Bentley, Akiya Henry, Shai Portnoy
Notifikacia na e-mail
02:15
Don Matteo
Don Matteo
Iné, 2014, 55 minut<br />Hraju Terence Hill, Nino Frassica, Simone Montedoro, Natalie Guetta, Nadir Caselli
Notifikacia na e-mail
03:10
Na krok od neba
Na krok od neba
Všetky, 2021, 60 minut<br />Hraju Luca Chikovani, Enrico Iannello, Serena Iansiti, Daniele Liotti, Giorgia Mancini
Notifikacia na e-mail
03:25
Môj príbeh
Môj príbeh
Všetky, 2020, 85 minut<br />Hraju Vlastina Svátková, Vilma Cibulková, Nella Boudová, Stanislava Jachnická, Milan Kňažko
04:50
Chicago Med
Chicago Med
Všetky, 2021, 70 minut
06:00
Druhý dych
Druhý dych
Všetky, 2011, 50 minut
06:50
Túžba tela
Túžba tela
Všetky, 40 minut
07:30
Túžba tela
Túžba tela
Všetky, 65 minut
08:35
Krok za krokom
Krok za krokom
61%
Všetky, 1997, 45 minut<br />Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Brandon Call, Angela Watson
09:20
Krok za krokom
Krok za krokom
Všetky, 1997, 45 minut<br />Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Brandon Call, Angela Watson
10:05
Chicago Fire
Chicago Fire
Všetky, 2018, 60 minut
11:05
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
Všetky, 50 minut
11:55
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
Všetky, 65 minut
13:00
Oteckovia
Oteckovia
Všetky, 2017, 70 minut
14:10
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 65 minut
15:15
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 50 minut
16:05
Túžba tela
Túžba tela
Všetky, 55 minut
17:00
Túžba tela
Túžba tela
Všetky, 60 minut
18:00
Chicago Fire
Chicago Fire
Všetky, 2018, 60 minut
19:00
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 55 minut
19:55
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 55 minut
20:50
Varte s nami
Varte s nami
Všetky, 15 minut
21:05
Krok za krokom
Krok za krokom
Všetky, 1997, 30 minut<br />Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Brandon Call, Angela Watson
21:35
Krok za krokom
Krok za krokom
Všetky, 1997, 30 minut<br />Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Brandon Call, Angela Watson
22:05
Priatelia
Priatelia
87%
Všetky, 1999, 30 minut<br />Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry
22:35
Priatelia
Priatelia
84%
Všetky, 1999, 30 minut<br />Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry
23:05
Chicago Med
Chicago Med
Všetky, 2021, 60 minut
00:05
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 55 minut
Notifikacia na e-mail
01:00
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
01:45
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
02:30
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
Všetky, 40 minut
Notifikacia na e-mail
03:10
Smotánka
Smotánka
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
05
Zázračný miniateliér
Zázračný miniateliér
Umenie, 5 minut
06:10
Andyho svetové dobrodružstvá
Andyho svetové dobrodružstvá
Všetky, 2023, 15 minut<br />Hraju Andy Day, Puja Panchkoty, Ferne Corrigan
25
Jurošík
Jurošík
Animovaný, 1991, 5 minut
06:30
Jurošík
Jurošík
Animovaný, 1991, 10 minut
40
Bob a Bobek na cestách
Bob a Bobek na cestách
Všetky, 2004, 5 minut
45
Dimitri II
Dimitri II
Všetky, 2014, 5 minut
06:50
Nezbedný havran
Nezbedný havran
Všetky, 2016, 10 minut<br />Hraju Jens Andresen, Monty Arnold, Mia Diekow, Jannik Endemann, Louis Hofmann
07:00
Hrdinovia mýtov a legiend
Hrdinovia mýtov a legiend
Animovaný, 1998, 30 minut<br />Hraju James Blendick, Tony Daniels, Gary Krawford, Gary Crawford, Lawrence Bayne
07:30
Živá panoráma
Živá panoráma
Počasie, 30 minut
00
Hírek
Hírek
Všetky, 5 minut
08:05
Fórum
Fórum
Všetky, 55 minut
09:00
Generácia
Generácia
Dokumentárny, 25 minut
09:25
Orientácie
Orientácie
Dokumentárny, 30 minut
09:55
Televízny klub nepočujúcich
Televízny klub nepočujúcich
Všetky, 30 minut
10:25
Strašidelný mlyn
Strašidelný mlyn
Všetky, 1973, 65 minut
30
Obedníček
Obedníček
Animovaný, 5 minut
35
Odo
Odo
Animovaný, 2021, 5 minut<br />Hraju Shea Brady, Julia Dillon, Teresa Gallagher, Beth Chalmers, Sash Hira
11:40
Pa a Pi
Pa a Pi
Všetky, 1986, 10 minut
11:50
Trpaslíci
Trpaslíci
Všetky, 10 minut
12:00
Živá panoráma
Živá panoráma
Počasie, 15 minut
12:15
Cyklopotulky
Cyklopotulky
Dokumentárny, 15 minut
12:30
SK dejiny
SK dejiny
Dokumentárny, 50 minut
13:20
Peniaze
Peniaze
Všetky, 25 minut
13:45
Anjeli strážni
Anjeli strážni
Všetky, 55 minut
14:40
EUROVOĽBY 2024 - diskusia
EUROVOĽBY 2024 - diskusia
Všetky, 80 minut
16:00
Veda pre všetkých
Veda pre všetkých
Dokumentárny, 30 minut
16:30
Regina
Regina
Všetky, 60 minut
17:30
Farmárska revue
Farmárska revue
Dokumentárny, 25 minut
17:55
Halali
Halali
Náučný, 35 minut
30
Večerníček
Večerníček
Pre deti, 5 minut
35
Odo
Odo
Animovaný, 2021, 5 minut<br />Hraju Shea Brady, Julia Dillon, Teresa Gallagher, Beth Chalmers, Sash Hira
40
Dimitri II
Dimitri II
Všetky, 2014, 5 minut
18:45
Fidlibumove pokusy
Fidlibumove pokusy
Všetky, 10 minut
18:55
Nezbedný havran
Nezbedný havran
Všetky, 2016, 10 minut<br />Hraju Jens Andresen, Monty Arnold, Mia Diekow, Jannik Endemann, Louis Hofmann
19:05
Hrdinovia mýtov a legiend
Hrdinovia mýtov a legiend
Animovaný, 1998, 25 minut<br />Hraju James Blendick, Tony Daniels, Gary Krawford, Gary Crawford, Lawrence Bayne
19:30
Doma chutí najlepšie
Doma chutí najlepšie
Všetky, 2002, 10 minut
19:40
Zázračný miniateliér
Zázračný miniateliér
Umenie, 20 minut
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
Všetky, 7 minut
07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Extra výplata
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Extra výplata
Súťaže, 3 minut
20:10
Lov slov
Lov slov
Všetky, 25 minut
20:35
Vesmírne vojny
Vesmírne vojny
Dokumentárny, 55 minut
21:30
Experiment
Experiment
Všetky, 30 minut
22:00
Proces
Proces
82%
Všetky, 1962, 120 minut<br />Hraju Anthony Perkins, Arnoldo Foa, Jess Hahn, Billy Kearns, Madeleine Robinson
00:00
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
00:50
Hírek
Hírek
Všetky, 6 minut
Notifikacia na e-mail
04:00
Prírodné katastrofy
Prírodné katastrofy
Dokumentárny, 20 minut
04:20
Diaľnica peklom V
Diaľnica peklom V
Dokumentárny, 2012, 45 minut<br />Hraju Jamie Davis, Dave Pettitt, Al Quiring, Colin McLean, Gord Boyd
05:05
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 70 minut
06:15
Opraviť Nemožné
Opraviť Nemožné
Dokumentárny, 2021, 75 minut<br />Hraju Mathuso Balkus, Mike Davidson, Tadas Klinkevicius
07:30
Letecké katastrofy
Letecké katastrofy
Dokumentárny, 80 minut
08:50
Vražedné čísla
Vražedné čísla
Všetky, 2008, 65 minut<br />Hraju Rob Morrow, David Krumholtz, Judd Hirsch, Alimi Ballard, Dylan Bruno
09:55
Vražedné čísla
Vražedné čísla
77%
Všetky, 2008, 55 minut<br />Hraju Rob Morrow, David Krumholtz, Judd Hirsch, Alimi Ballard, Dylan Bruno
10:50
Riskuj
Riskuj
Všetky, 55 minut
11:45
Záchranári
Záchranári
Všetky, 55 minut
12:40
Ups, zmenil som svet
Ups, zmenil som svet
Dokumentárny, 65 minut
13:45
Geissenovci - Ťažký život milionárov X
Geissenovci - Ťažký život milionárov X
53%
Všetky, 2011, 60 minut<br />Hraju Ben Bledsoe, Carmen Geiss, Davina Shakira Geiss, Robert Geiss, Shania Tyra Geiss
14:45
Policajti v akcii
Policajti v akcii
42%
Všetky, 2016, 60 minut<br />Hraju Michal Domonkos, Filip Kois, Michal Domonkoš, Andy Morávek
15:45
Moja mama varí lepšie ako tvoja
Moja mama varí lepšie ako tvoja
Všetky, 65 minut
16:50
Letecké katastrofy
Letecké katastrofy
Dokumentárny, 60 minut
17:50
Geissenovci - Ťažký život milionárov X
Geissenovci - Ťažký život milionárov X
53%
Všetky, 2011, 65 minut<br />Hraju Ben Bledsoe, Carmen Geiss, Davina Shakira Geiss, Robert Geiss, Shania Tyra Geiss
18:55
Naši
Naši
Všetky, 35 minut
19:30
Profesionáli
Profesionáli
Všetky, 60 minut
20:30
48 hodín
48 hodín
70%
Všetky, 1982, 130 minut<br />Hraju Nick Nolte, Eddie Murphy, Annette O'Toole, Frank McRae, James Remar
22:40
Temné spomienky
Temné spomienky
Všetky, 2020, 115 minut<br />Hraju Noomi Rapace, Joel Kinnaman, Chris Messina, Jackson Dean Vincent, Amy Seimetz
00:35
Profesionáli
Profesionáli
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
01:35
Mafstory
Mafstory
Všetky, 2006, 60 minut<br />Hraju Peter Batthyány, Peter Sklár, Martin Vanek, Ivan Macho
Notifikacia na e-mail
02:35
Extrémni nájomníci IX
Extrémni nájomníci IX
Dokumentárny, 20 minut
Notifikacia na e-mail
02:55
Miláčikovo
Miláčikovo
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
03:25
Ups, zmenil som svet
Ups, zmenil som svet
Dokumentárny, 50 minut
Notifikacia na e-mail
35
Susedia
Susedia
Všetky, 30 minut
04:05
Oggy a šváby
Oggy a šváby
Animovaný, 2022, 45 minut<br />Hraju Kaycie Chase
04:50
Zig a Sharko
Zig a Sharko
100%
Animovaný, 2010, 70 minut
06:00
Aj múdry schybí
Aj múdry schybí
Všetky, 45 minut
06:45
Susedia
Susedia
Všetky, 35 minut
07:20
Susedia
Susedia
Všetky, 30 minut
07:50
Kredenc
Kredenc
Všetky, 60 minut
08:50
Partička
Partička
Všetky, 50 minut
09:40
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
77%
Všetky, 2010, 25 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Marin Hinkle, Conchata Ferrell
10:05
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
85%
Všetky, 2010, 30 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell, Jennifer Bini Taylor
10:35
M.A.S.H
M.A.S.H
74%
Všetky, 1975, 25 minut<br />Hraju Alan Alda, Mike Farrell, Harry Morgan, Loretta Swit, Larry Linville
11:00
M.A.S.H
M.A.S.H
74%
Všetky, 1975, 40 minut<br />Hraju Alan Alda, Mike Farrell, Harry Morgan, Loretta Swit, Larry Linville
11:40
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
77%
Všetky, 2010, 20 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Jennifer Bini Taylor, Holland Taylor
12:00
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
78%
Všetky, 2010, 45 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell, Jennifer Bini Taylor
12:45
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
89%
Všetky, 2010, 40 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
13:25
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
83%
Všetky, 2011, 30 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Carol Ann Susi
13:55
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
82%
Všetky, 2011, 30 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
14:25
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
80%
Všetky, 2011, 30 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
14:55
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
83%
Všetky, 2011, 25 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
15:20
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
81%
Všetky, 2011, 30 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
15:50
Priatelia
Priatelia
89%
Všetky, 1999, 30 minut<br />Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry
16:20
Priatelia
Priatelia
84%
Všetky, 1999, 30 minut<br />Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry
16:50
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
83%
Všetky, 2010, 25 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Marin Hinkle, Conchata Ferrell
17:15
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
76%
Všetky, 2010, 30 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell, Jennifer Bini Taylor
17:45
M.A.S.H
M.A.S.H
79%
Všetky, 1976, 35 minut<br />Hraju Alan Alda, Mike Farrell, Harry Morgan, Loretta Swit, Larry Linville
18:20
M.A.S.H
M.A.S.H
69%
Všetky, 1976, 30 minut<br />Hraju Alan Alda, Mike Farrell, Harry Morgan, Loretta Swit, Larry Linville
18:50
Mladý Sheldon
Mladý Sheldon
Všetky, 2022, 30 minut<br />Hraju Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Montana Jordan, Raegan Revord
19:20
Mladý Sheldon
Mladý Sheldon
Všetky, 2022, 25 minut<br />Hraju Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Montana Jordan, Raegan Revord
19:45
Susedia
Susedia
Všetky, 45 minut
20:30
Temná veža
Temná veža
65%
Všetky, 2017, 115 minut<br />Hraju Katheryn Winnick, Idris Elba, Matthew McConaughey, Jackie Earle Haley, Abbey Lee
22:25
Krokodíly útočia 6
Krokodíly útočia 6
Všetky, 2018, 110 minut<br />Hraju Katherine Barrell, Tim Rozon, Sai Bennett, Luke Newton, Craig Stein
00:15
Dajto v pokri z Card Casina
Dajto v pokri z Card Casina
Šport, 20 minut
Notifikacia na e-mail
00:35
Športové noviny
Športové noviny
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
00:45
Susedia
Susedia
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
01:15
Susedia
Susedia
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
01:45
Silvánovci
Silvánovci
57%
Všetky, 1996, 115 minut<br />Hraju Marián Labuda
Notifikacia na e-mail
03:40
Susedia
Susedia
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:55
Boratův navázaný telefilm
Boratův navázaný telefilm
Všetky, 2020, 95 minut<br />Hraju Sacha Baron Cohen, Tom Hanks, Dani Popescu, Manuel Vieru
05:30
Před kamerou
Před kamerou
Všetky, 30 minut
06:00
Dobrý člověk
Dobrý člověk
Všetky, 2023, 125 minut<br />Hraju Florence Pugh, Morgan Freeman, Celeste O'Connor, Molly Shannon, Chinaza Uche
08:05
Flash
Flash
Všetky, 2023, 140 minut<br />Hraju Ezra Miller, Michael Keaton, Sasha Calle, Michael Shannon, Ron Livingston
10:25
Bahno z Mississippi
Bahno z Mississippi
68%
Všetky, 2012, 130 minut<br />Hraju Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Tye Sheridan, Jacob Lofland, Sam Shepard
12:35
Před kamerou
Před kamerou
Všetky, 30 minut
13:05
Lion
Lion
81%
Všetky, 2016, 115 minut<br />Hraju Rooney Mara, Nicole Kidman, Dev Patel, David Wenham, Nawazuddin
15:00
Spy/Master
Spy/Master
Všetky, 2023, 50 minut<br />Hraju Nicu Banea, Claudiu Bleont, Alexandra Bob, Laurentiu Banescu, Ben Bela Böhm
15:50
Duna: Část druhá
Duna: Část druhá
Všetky, 2024, 165 minut<br />Hraju Timothée Chalamet, Zendaya Coleman, Rebecca Ferguson, Javier Bardem, Josh Brolin
18:35
Aquaman
Aquaman
77%
Všetky, 2018, 145 minut<br />Hraju Jason Momoa, Amber Heard, Willem Dafoe, Patrick Wilson, Nicole Kidman
21:00
Uzavřený kruh
Uzavřený kruh
Všetky, 2023, 40 minut<br />Hraju Zazie Beetz, Claire Danes, Jim Gaffigan, Jharrel Jerome, Timothy Olyphant
21:40
Třináct životů
Třináct životů
Šport, 2022, 145 minut<br />Hraju Viggo Mortensen, Colin Farrell, Joel Edgerton, Tom Bateman, Paul Gleeson
00:05
Počiatok
Počiatok
88%
Všetky, 2010, 145 minut<br />Hraju Leonardo DiCaprio, Joseph Gordon-Levitt, Ellen Page, Tom Hardy, Ken Watanabe
Notifikacia na e-mail
02:30
Ovce mezi vlky
Ovce mezi vlky
Všetky, 2023, 100 minut<br />Hraju Isabella Ragonese, Andrea Arcangeli, Carolina Michelangeli
Notifikacia na e-mail
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Záznam TB/Štúdio TA3
Všetky, 180 minut
07:00
Ranné správy
Ranné správy
Všetky, 15 minut
07:15
Raňajky
Raňajky
Všetky, 15 minut
07:30
Ranné správy
Ranné správy
Všetky, 15 minut
07:45
Raňajky
Raňajky
Všetky, 15 minut
08:00
Ranné správy
Ranné správy
Všetky, 15 minut
08:15
Raňajky
Raňajky
Všetky, 15 minut
08:30
Ranné správy
Ranné správy
Všetky, 15 minut
08:45
Raňajky
Raňajky
Všetky, 15 minut
09:00
Štúdio TA3/Raňajky
Štúdio TA3/Raňajky
Všetky, 30 minut
09:30
Téma
Téma
Všetky, 30 minut
10:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
10:30
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
11:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
11:30
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
12:00
Žurnál
Žurnál
Všetky, 20 minut
12:20
Šport
Šport
Šport, 10 minut
12:30
Téma
Téma
Všetky, 30 minut
13:00
V politike
V politike
Všetky, 60 minut
14:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
14:30
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
15:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
15:30
Týždeň v športe
Týždeň v športe
Všetky, 15 minut
15:45
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 15 minut
16:00
Žurnál
Žurnál
Všetky, 20 minut
16:20
Šport
Šport
Šport, 10 minut
16:30
Svet dnes
Svet dnes
Všetky, 30 minut
17:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
17:30
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
18:00
Biznis
Biznis
Všetky, 15 minut
18:15
Očami cestovateľa
Očami cestovateľa
Dokumentárny, 15 minut
18:30
Hlavné správy
Hlavné správy
Všetky, 25 minut
18:55
Šport
Šport
Šport, 15 minut
19:10
Svet dnes
Svet dnes
Všetky, 20 minut
19:30
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 20 minut
19:50
Téma dňa s Petrom Bielikom
Téma dňa s Petrom Bielikom
Všetky, 40 minut
20:30
Zdravie na TA3
Zdravie na TA3
Všetky, 30 minut
21:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
21:30
Biznis
Biznis
Všetky, 30 minut
22:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
22:30
Šport+
Šport+
Všetky, 15 minut
22:45
Týždeň v športe
Týždeň v športe
Všetky, 15 minut
23:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
23:30
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
00:00
Téma/Štúdio TA3
Téma/Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
00:30
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
01:00
Šport+
Šport+
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
01:30
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
02:00
Téma dňa s Petrom Bielikom
Téma dňa s Petrom Bielikom
Všetky, 40 minut
Notifikacia na e-mail
02:40
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 20 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Svet dnes
Svet dnes
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
03:30
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
03:45
Myšlienky vraha
Myšlienky vraha
Všetky, 2017, 40 minut<br />Hraju Joe Mantegna, Matthew Gray Gubler, A.J. Cook, Kirsten Vangsness, Damon Gupton
04:25
Policajti v akcii
Policajti v akcii
42%
Všetky, 2016, 30 minut<br />Hraju Michal Domonkos, Filip Kois, Michal Domonkoš, Andy Morávek
04:55
To je vražda, napísala
To je vražda, napísala
73%
Všetky, 1987, 60 minut<br />Hraju Angela Lansbury, Michael Horton, Dorothy Lamour, Geoffrey Lewis, Barney Martin
05:55
To je vražda, napísala
To je vražda, napísala
75%
Všetky, 1987, 65 minut<br />Hraju Angela Lansbury, Ellen Bry, Joseph Campanella, Bruce Davison, Ed Lauter
07:00
Súdna sieň
Súdna sieň
Všetky, 65 minut
08:05
Prvé oddelenie II
Prvé oddelenie II
Všetky, 2009, 80 minut<br />Hraju Peter Rúfus, Ondrej Daniš, Ján Dobrík
09:25
Vraždy v Brokenwoode
Vraždy v Brokenwoode
Všetky, 2016, 145 minut<br />Hraju Neill Rea, Fern Sutherland, Nic Sampson, Pana Hema Taylor, Jason Hoyte
11:50
To je vražda, napísala
To je vražda, napísala
83%
Všetky, 1987, 70 minut<br />Hraju Angela Lansbury, Richard Beymer, June Havoc, Art Hindle, Jeffrey Lynn
13:00
To je vražda, napísala
To je vražda, napísala
77%
Všetky, 1987, 70 minut<br />Hraju Angela Lansbury, William Atherton, G.W. Bailey, Michael Callan, Michael Cole
14:10
Zelenáč
Zelenáč
Všetky, 2021, 55 minut<br />Hraju Nathan Fillion, Shawn Ashmore, Mekia Cox, Alyssa Diaz, Richard T. Jones
15:05
Zelenáč
Zelenáč
Všetky, 2021, 60 minut<br />Hraju Nathan Fillion, Shawn Ashmore, Mekia Cox, Alyssa Diaz, Richard T. Jones
16:05
CSI: Kriminálka New York
CSI: Kriminálka New York
85%
Všetky, 2004, 55 minut<br />Hraju Gary Sinise, Melina Kanakaredes, Carmine Giovinazzo, Vanessa Ferlito, Hill Harper
17:00
CSI: Kriminálka New York
CSI: Kriminálka New York
85%
Všetky, 2004, 60 minut<br />Hraju Gary Sinise, Melina Kanakaredes, Carmine Giovinazzo, Vanessa Ferlito, Hill Harper
18:00
Vražedné čísla
Vražedné čísla
84%
Všetky, 2008, 65 minut<br />Hraju Rob Morrow, David Krumholtz, Judd Hirsch, Alimi Ballard, Dylan Bruno
19:05
Vražedné čísla
Vražedné čísla
82%
Všetky, 2008, 65 minut<br />Hraju Rob Morrow, David Krumholtz, Judd Hirsch, Alimi Ballard, Dylan Bruno
20:10
Dr. House
Dr. House
83%
Šport, 2012, 55 minut<br />Hraju Hugh Laurie, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jesse Spencer, Peter Jacobsen
21:05
Dr. House
Dr. House
90%
Šport, 2012, 55 minut<br />Hraju Hugh Laurie, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jesse Spencer, Peter Jacobsen
22:00
CSI Miami
CSI Miami
79%
Všetky, 2009, 60 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Jonathan Togo, Rex Linn
23:00
CSI: Kriminálka New York
CSI: Kriminálka New York
85%
Všetky, 2004, 50 minut<br />Hraju Gary Sinise, Melina Kanakaredes, Carmine Giovinazzo, Vanessa Ferlito, Hill Harper
23:50
CSI: Kriminálka New York
CSI: Kriminálka New York
85%
Všetky, 2004, 50 minut<br />Hraju Gary Sinise, Melina Kanakaredes, Carmine Giovinazzo, Vanessa Ferlito, Hill Harper
Notifikacia na e-mail
00:40
Policajti v akcii
Policajti v akcii
42%
Všetky, 2016, 100 minut<br />Hraju Michal Domonkos, Filip Kois, Michal Domonkoš, Andy Morávek
Notifikacia na e-mail
02:20
Diaľnica peklom
Diaľnica peklom
Dokumentárny, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:05
24 hodín na urgente
24 hodín na urgente
Dokumentárny, 50 minut
Notifikacia na e-mail
55
Súdna sieň
Súdna sieň
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:05
Večera s Havranom
Večera s Havranom
Všetky, 70 minut
04:15
Archív :24
Archív :24
Dokumentárny, 25 minut
04:40
Správy :24
Správy :24
Všetky, 25 minut
05:05
Počasie
Počasie
Všetky, 10 minut
05:15
Peniaze
Peniaze
Všetky, 20 minut
05:35
Kultúra sk
Kultúra sk
Všetky, 30 minut
06:05
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 55 minut
07:00
Ranné správy RTVS
Ranné správy RTVS
Všetky, 90 minut
08:30
Šport :24
Šport :24
Šport, 30 minut
09:00
Správy :24
Správy :24
Všetky, 20 minut
09:20
Téma :24
Téma :24
Všetky, 15 minut
09:35
Téma :24
Téma :24
Všetky, 25 minut
10:00
Aktuálne :24
Aktuálne :24
Všetky, 30 minut
10:30
Aktuálne :24
Aktuálne :24
Všetky, 30 minut
11:00
Aktuálne :24
Aktuálne :24
Všetky, 30 minut
11:30
Interview :24
Interview :24
Všetky, 30 minut
12:00
Správy RTVS
Správy RTVS
Všetky, 30 minut
12:30
EUROVOĽBY 2024 - diskusia
EUROVOĽBY 2024 - diskusia
Všetky, 80 minut
13:50
Téma :24
Téma :24
Všetky, 10 minut
14:00
Aktuálne :24
Aktuálne :24
Všetky, 30 minut
14:30
Aktuálne :24
Aktuálne :24
Všetky, 30 minut
15:00
Aktuálne :24
Aktuálne :24
Všetky, 45 minut
15:45
Téma :24
Téma :24
Všetky, 15 minut
16:00
Správy RTVS
Správy RTVS
Všetky, 30 minut
16:30
Ekonomika :24
Ekonomika :24
Všetky, 30 minut
17:00
Aktuálne :24
Aktuálne :24
Všetky, 30 minut
17:30
Interview :24
Interview :24
Všetky, 30 minut
18:00
Správy RTVS z regiónov
Správy RTVS z regiónov
Všetky, 30 minut
18:30
Svet :24
Svet :24
Všetky, 30 minut
19:00
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 55 minut
19:55
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 15 minut
20:10
Počasie
Počasie
Všetky, 10 minut
20:20
Komentáre dňa
Komentáre dňa
Všetky, 40 minut
21:00
Správy :24
Správy :24
Všetky, 30 minut
21:30
Ekonomika :24
Ekonomika :24
Všetky, 30 minut
22:00
Správy :24
Správy :24
Všetky, 30 minut
22:30
Interview :24
Interview :24
Všetky, 30 minut
23:00
Správy :24
Správy :24
Všetky, 25 minut
25
Počasie
Počasie
Všetky, 5 minut
23:30
Správy RTVS z regiónov
Správy RTVS z regiónov
Všetky, 30 minut
00:00
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
00:50
Svet :24
Svet :24
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
01:20
Komentáre dňa
Komentáre dňa
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
02:05
Správy :24
Správy :24
Všetky, 25 minut
Notifikacia na e-mail
02:30
Ekonomika :24
Ekonomika :24
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
03:50
Počasie
Počasie
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
03:51
Chalupa je hra
Chalupa je hra
Domácnosť a záhrada, 24 minut
04:15
Zahrada je hra
Zahrada je hra
Domácnosť a záhrada, 22 minut
04:37
Bydlení je hra
Bydlení je hra
Iné, 24 minut
05:03
Bydlet jako... na párty
Bydlet jako... na párty
Dokumentárny, 1995, 27 minut<br />Hraju Linda Purl, David Gail, Jennifer Campbell, Julie McCullough, Claire Yarlett
05:30
Zajímavosti z regionů
Zajímavosti z regionů
100%
Cestovanie, 1959, 29 minut<br />Hraju William Shatner, Harold Gould, Rod Serling, Robert McCord, Jay Overholts
05:59
Studio 6
Studio 6
74%
Zábavný program, 2002, 181 minut<br />Hraju James Garner, Joe Mantegna, Charles Durning, Camille Saviola, Jimmy Mack
09:00
Walker: Independence (1/13)
Walker: Independence (1/13)
Všetky, 2022, 41 minut
09:41
168 hodin
168 hodin
76%
Všetky, 1999, 39 minut<br />Hraju Perry Anzilotti, Carol Aubry, Jaime Bergman, Cameron Crenshaw, Sarah Dampf
10:20
Doktor martin
Doktor martin
86%
Iné, 1990, 52 minut<br />Hraju Lara Flynn Boyle, Ray Wise, David Lynch, Kyle MacLachlan, Michael Ontkean
11:12
AZ-kvíz
AZ-kvíz
Vzdelávanie, 1994, 28 minut<br />Hraju Jane Seymour, Joe Lando, Chad Allen, Erika Flores, Shawn Toovey
11:40
Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice
Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice
Všetky, 1997, 20 minut<br />Hraju Eddie Cibrian, Susan Ward, Peter Barton, Sam Behrens, Russell Curry
12:00
Zprávy ve 12
Zprávy ve 12
60%
Všetky, 1997, 20 minut<br />Hraju Molly Parker, Lindsay Wagner, Elizabeth Peńa, Ken Pogue, Brendan Fletcher
12:20
Předpověď počasí, sportovní zprávy
Předpověď počasí, sportovní zprávy
Počasie, 1998, 10 minut<br />Hraju Alison Lohman, Jim Davidson, Paula Trickey, Darlene Vogel, Mario López
12:30
Horákovi
Horákovi
Všetky, 2006, 54 minut<br />Hraju Hana Vagnerová
13:24
Horákovi
Horákovi
Všetky, 2006, 52 minut<br />Hraju Jan Hraběta, Hana Vagnerová, Jakub Chromecek
14:16
Bydlet jako... na párty
Bydlet jako... na párty
Dokumentárny, 29 minut
14:45
Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice
Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice
89%
Všetky, 1990, 18 minut<br />Hraju Lara Flynn Boyle, Ray Wise, David Lynch, Kyle MacLachlan, Michael Ontkean
15:03
Lůžko
Lůžko
50%
Všetky, 1979, 18 minut<br />Hraju David McNally, Rick Schroder, Wilford Brimley, John P. Ryan, Mills Watson
15:21
Odsúdené
Odsúdené
89%
Všetky, 1978, 59 minut<br />Hraju Ladislav Chudík, Josef Abrhám, Miloš Kopecký, Ladislav Frej, Josef Vinklář
16:20
Zavolajte sestričky
Zavolajte sestričky
Všetky, 2023, 55 minut<br />Hraju Vanessa Redgrave, Annabelle Apsion, Megan Cusack, Linda Bassett, Helen George
17:15
AZ-kvíz
AZ-kvíz
Vzdelávanie, 1998, 25 minut<br />Hraju Jim Davidson, Paula Trickey, Darlene Vogel, Mario López, Jeff Stearns
17:40
Černé ovce
Černé ovce
Iné, 1994, 20 minut<br />Hraju Jane Seymour, Joe Lando, Chad Allen, Erika Flores, Shawn Toovey
18:00
Události v regionech
Události v regionech
Všetky, 2005, 25 minut<br />Hraju Robyn Malcolm, Antony Starr, Siobhan Marshall, Antonia Prebble, Frank Whitten
18:25
Kde domov můj?
Kde domov můj?
Všetky, 2008, 30 minut<br />Hraju James McGowan, Sofia Milos, Graham Abbey, Jonas Chernick, Nazneen Contractor
55
Události za okamžik a počasí
Události za okamžik a počasí
Všetky, 5 minut
19:00
Agentka bez minulosti
Agentka bez minulosti
81%
Všetky, 2011, 56 minut<br />Hraju Peter Gallagher, Piper Perabo, Christopher Gorham, Kari Matchett, Sendhil Ramamurthy
19:56
Branky, body, vteřiny
Branky, body, vteřiny
66%
Šport, 1995, 14 minut<br />Hraju Will Patton, Lori Singer, Michael Easton, David McCallum, Louise Fletcher
20:10
Stíny v mlze
Stíny v mlze
Všetky, 2021, 70 minut<br />Hraju Andela Tichá
21:20
Reportéři ČT
Reportéři ČT
90%
Všetky, 2010, 42 minut<br />Hraju Ruddy Rodríguez, Carlos Guillermo Haydon, Alejandra Sandoval, Diana Ángel, Roberto Vander
22:02
Plné hnízdo v Pardubickém kraji II
Plné hnízdo v Pardubickém kraji II
82%
Dokumentárny, 1962, 28 minut<br />Hraju James Arness, Dennis Weaver, Milburn Stone, Amanda Blake, Claude Akins
30
Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
Všetky, 1995, 4 minut<br />Hraju Linda Purl, David Gail, Jennifer Campbell, Gaetana Korbin, Julie McCullough
22:34
Sisi
Sisi
Všetky, 2021, 53 minut<br />Hraju William Shatner, Harold Gould, Rod Serling, Robert McCord, Jay Overholts
23:27
Litviněnko
Litviněnko
83%
Všetky, 2022, 48 minut<br />Hraju Mark Bonnar, Richard Pepper, Marcus Onilude, Margarita Levieva, Mark Ivanir
00:15
AZ-kvíz
AZ-kvíz
Vzdelávanie, 30 minut
Notifikacia na e-mail
00:45
Banánové rybičky
Banánové rybičky
Všetky, 1999, 35 minut<br />Hraju Rebecca Balding, Brad Bartram, Kevin Crowley, John Duerler, Richard Foronjy
Notifikacia na e-mail
01:20
Z metropole
Z metropole
89%
Všetky, 1990, 27 minut<br />Hraju Lara Flynn Boyle, Ray Wise, David Lynch, Kyle MacLachlan, Michael Ontkean
Notifikacia na e-mail
01:47
Kalendárium
Kalendárium
Verejné udalosti, 1994, 15 minut<br />Hraju Jane Seymour, Joe Lando, Chad Allen, Erika Flores, Shawn Toovey
Notifikacia na e-mail
02:02
V kondici
V kondici
Všetky, 1997, 19 minut<br />Hraju Eddie Cibrian, Susan Ward, Peter Barton, Sam Behrens, Russell Curry
Notifikacia na e-mail
02:21
Dobré ráno
Dobré ráno
50%
Všetky, 1991, 152 minut<br />Hraju David McNally, Rick Schroder, Wilford Brimley, John P. Ryan, Mills Watson
Notifikacia na e-mail
03:42
Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
Dokumentárny, 26 minut
04:08
Povídání s Ježíšem
Povídání s Ježíšem
69%
Dokumentárny, 2012, 27 minut<br />Hraju Antoine Duléry, Marius Colucci, Jennifer Decker, Sophie Le Tellier, Patrick Descamps
04:35
Folklorní výlety
Folklorní výlety
Dokumentárny, 28 minut
05:03
Barvy a fantazie
Barvy a fantazie
49%
Dokumentárny, 2009, 27 minut<br />Hraju Féodor Atkine, Rica Matsumoto, Ludmila Ruoso, Jeanne Savary, Yves Barsacq
05:30
Televizní klub neslyšících
Televizní klub neslyšících
68%
Dokumentárny, 2004, 29 minut<br />Hraju Anders Matthesen, Kim Mattheson, Bill Bailey, Olivia Colman, Adrian Edmondson
05:59
Dobré ráno
Dobré ráno
49%
Zábavný program, 2008, 151 minut<br />Hraju Alain Chabat, Daniel Auteuil, Marina FoĂŻs, Francois Damiens, Denis Maréchal
08:30
Kamera na cestách: Ohrožená Amazonie (3/3)
Kamera na cestách: Ohrožená Amazonie (3/3)
44%
Zábavný program, 2008, 55 minut<br />Hraju Benoît Poelvoorde, Olivia Bonamy, Jacques Mathou, Christian Charmetant, Béatrice Michel
09:25
Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice
Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice
58%
Všetky, 2001, 20 minut<br />Hraju Courteney Cox, Jeffrey Tambor, Vincent Gallo, Kasia Ostlun
09:45
Cirkus v přírodě
Cirkus v přírodě
48%
Šport, 2007, 50 minut<br />Hraju Juliette Binoche, Liron Levo, Jeanne Moreau, Barbara Hendricks, Dana Ivgy
10:35
Velká Británie z výšky
Velká Británie z výšky
Šport, 2010, 55 minut<br />Hraju Caroline Quentin, Warren Clarke, Rebecca Front, Daniel Ryan, Daniel Roche
11:30
Tři životy Vladimíra Pucholta
Tři životy Vladimíra Pucholta
Dokumentárny, 2010, 40 minut<br />Hraju Rebecca Front, Daniel Ryan, Daniel Roche, Lily James, Bertie Carvel
12:10
Babylon
Babylon
Životopisný, 2010, 30 minut<br />Hraju Warren Clarke, Caroline Quentin, Rebecca Front, Daniel Ryan, Judy Parfitt
12:40
Televizní klub neslyšících
Televizní klub neslyšících
Dokumentárny, 2010, 26 minut<br />Hraju Rebecca Front, Daniel Ryan, John Sessions, Denis Lawson, Bruce Mackinnon
13:06
Cesty víry
Cesty víry
40%
Náboženstvo, 2008, 29 minut<br />Hraju Yancey Arias, Alison Brie, Shahine Ezell, Tricia Gilfone
13:35
Planeta Země - živý organismus
Planeta Země - živý organismus
70%
Dokumentárny, 2003, 52 minut<br />Hraju Trevor Morgan, Joe Mantegna, Anne Archer, Pierrino Mascarino, Gina Mantegna
14:27
Půvab rakouských hor
Půvab rakouských hor
60%
Dokumentárny, 2001, 48 minut<br />Hraju Harald Krassnitzer, Roswitha Szyszkowitz, Alois Frank, Gundula Rapsch, Gregor Bloeb
15:15
Korunovace Alžběty II. v barvě
Korunovace Alžběty II. v barvě
Dokumentárny, 2013, 45 minut<br />Hraju Marta Dusseldorp, Noni Hazlehurst, Brett Climo, Craig Hall, David Berry
16:00
Dobrodružství vědy a techniky
Dobrodružství vědy a techniky
55%
Veda, 2001, 31 minut<br />Hraju John Pyper-Ferguson, Craig Sheffer, Rachel Hayward, Winston Rekert
16:31
Život s Hitlerem
Život s Hitlerem
76%
Dokumentárny, 2003, 54 minut<br />Hraju Nikolaj Lie Kaas, Maria Bonnevie, Nicolas Bro, Krister Henriksson, Ida Dwinger
17:25
Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice
Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice
64%
Všetky, 2001, 20 minut<br />Hraju Farrah Fawcett, Patrick Bergin, Cicely Tyson, Ashley Wolfe, Robin Dunne
17:45
Letecké katastrofy
Letecké katastrofy
54%
Dokumentárny, 2002, 46 minut<br />Hraju Jeremy Davies, Michael Rapaport, Bill Pullman, Keith David, Michael Lerner
18:31
Trabantem z Austrálie do Asie
Trabantem z Austrálie do Asie
59%
Dokumentárny, 2010, 30 minut<br />Hraju Agie, Helmi Dridi, Ilian Ivanov, None, Sara Malaterre
19:01
Kvarteto
Kvarteto
76%
Dokumentárny, 1989, 29 minut<br />Hraju Burt Reynolds, Dom DeLuise, Judith Barsi, Melba Moore, Daryl Gilley
19:30
Československý filmový týdeník 1974
Československý filmový týdeník 1974
76%
Dokumentárny, 2003, 10 minut<br />Hraju Stockard Channing, Julianna Margulies, Matthew Modine, Liev Schreiber, Peter Stormare
19:40
Postřehy odjinud
Postřehy odjinud
76%
Cestovanie, 2003, 10 minut<br />Hraju Stockard Channing, Julianna Margulies, Matthew Modine, Liev Schreiber, Peter Stormare
19:50
Zprávy v českém znakovém jazyce
Zprávy v českém znakovém jazyce
47%
Všetky, 2006, 10 minut<br />Hraju Fred Willard, Andrew Wilson, Clint Howard, Gary Coleman, Steve Anderson
20:00
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
76%
Všetky, 1964, 140 minut<br />Hraju Stanley Baker, Michael Caine, Jack Hawkins, Ulla Jacobsson, James Booth
22:20
Amerika
Amerika
64%
Všetky, 1994, 90 minut<br />Hraju Olga Charvátová, Martin Dejdar, Radim Hladík, Oldřich Kaiser, Kateřina Kozáková
23:50
Čaj s Mussolinim
Čaj s Mussolinim
71%
Všetky, 1999, 117 minut<br />Hraju Cher, Judi Dench, Joan Plowright, Maggie Smith, Lily Tomlin
Notifikacia na e-mail
01:47
Konec války v barvě
Konec války v barvě
59%
Dokumentárny, 2010, 46 minut<br />Hraju Philippe Torreton, Alexia Barlier, Arno Chevrier, Agathe Dronne, Damien Jouillerot
Notifikacia na e-mail
02:33
Vzkaz Jiřího Vorlíčka
Vzkaz Jiřího Vorlíčka
63%
Dokumentárny, 2006, 14 minut<br />Hraju Sam Hennings, Brenda Strong, Eric Johnson, Alexander Carroll, Brighton Hertford
Notifikacia na e-mail
02:47
Sláva
Sláva
49%
Všetky, 2009, 28 minut<br />Hraju Charles S. Dutton, Kay Panabaker, Walter Perez, Naturi Naughton, Asher Book
Notifikacia na e-mail
03:15
Ta naša kapela
Ta naša kapela
Hudba, 2013, 26 minut<br />Hraju Shaun Micallef, Kat Stewart, Jonny Pasvolsky, Lucy Honigman, Felix Williamson
Notifikacia na e-mail
03:41
Čaj pro třetího
Čaj pro třetího
60%
Dokumentárny, 2005, 27 minut<br />Hraju Ben Chaplin, Ralph Fiennes, Rhys Ifans, Kristin Scott Thomas, Ian Holm
Notifikacia na e-mail
02:50
Matčina lež
Matčina lež
Všetky, 2021, 120 minut<br />Hraju Alex Paxton, Madelyn Keys, Sonja Smits, Nick Name, Gabriel Venneri
04:50
Jak se staví sen
Jak se staví sen
Všetky, 45 minut
05:35
Libovky Pepy Libického
Libovky Pepy Libického
Všetky, 20 minut
55
Nový den
Nový den
Všetky, 5 minut
06:00
Nový den
Nový den
Všetky, 60 minut
07:00
M.A.S.H
M.A.S.H
85%
Všetky, 1972, 25 minut<br />Hraju Alan Alda, Loretta Swit, Jamie Farr, William Christopher, Harry Morgan
07:25
M*A*S*H
M*A*S*H
Všetky, 30 minut
07:55
M*A*S*H
M*A*S*H
Všetky, 30 minut
08:25
M*A*S*H
M*A*S*H
Všetky, 35 minut
09:00
M*A*S*H
M*A*S*H
Všetky, 30 minut
09:30
7 pádů Honzy Dědka
7 pádů Honzy Dědka
Všetky, 70 minut
10:40
Policie Hamburk
Policie Hamburk
Všetky, 2015, 55 minut<br />Hraju Sanna Englund, Matthias Schloo, Minh-Khai Phan-Thi, Bruno Apitz, Hannes Hellmann
11:35
Policie Hamburk
Policie Hamburk
Všetky, 2015, 60 minut<br />Hraju Matthias Schloo, Minh-Khai Phan-Thi, Bruno Apitz, Hannes Hellmann, Gerit Kling
12:35
Oddelenie závažných zločinov
Oddelenie závažných zločinov
Všetky, 2013, 55 minut<br />Hraju Mary McDonnell, G.W. Bailey, Anthony John Denison, Michael Paul Chan, Raymond Cruz
13:30
Komisár Rex
Komisár Rex
79%
Všetky, 1998, 65 minut<br />Hraju Gedeon Burkhard, Heinz Weixelbraun, Wolf Bachofner, Gerhard Zemann, Joachim Bissmeier
14:35
Policie v akci
Policie v akci
Dokumentárny, 60 minut
15:35
Ano, šéfe!
Ano, šéfe!
Všetky, 70 minut
16:45
Inkognito
Inkognito
Všetky, 70 minut
17:55
Prostřeno!
Prostřeno!
Všetky, 57 minut
52
Počasí
Počasí
Všetky, 3 minut
18:55
HLAVNÍ ZPRÁVY
HLAVNÍ ZPRÁVY
Všetky, 45 minut
19:40
Krimi zprávy
Krimi zprávy
Všetky, 15 minut
19:55
SHOWTIME
SHOWTIME
Všetky, 20 minut
20:15
Hořký svět
Hořký svět
Všetky, 80 minut
21:35
Naopak
Naopak
Všetky, 70 minut
22:45
Nikdo není dokonalý
Nikdo není dokonalý
Všetky, 2018, 65 minut<br />Hraju Štěpán Benoni, Karel Dobrý, Saša Rašilov, Petr Vaněk, Anna Geislerová
23:50
Receptář prima nápadů
Receptář prima nápadů
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
00:35
Policie Hamburk
Policie Hamburk
Všetky, 2015, 60 minut<br />Hraju Sanna Englund, Matthias Schloo, Minh-Khai Phan-Thi, Bruno Apitz, Hannes Hellmann
Notifikacia na e-mail
01:35
Policie Hamburk
Policie Hamburk
Všetky, 2015, 55 minut<br />Hraju Matthias Schloo, Minh-Khai Phan-Thi, Bruno Apitz, Hannes Hellmann, Gerit Kling
Notifikacia na e-mail
02:30
Oddelenie závažných zločinov
Oddelenie závažných zločinov
Všetky, 2013, 65 minut<br />Hraju Mary McDonnell, G.W. Bailey, Anthony John Denison, Michael Paul Chan, Raymond Cruz
Notifikacia na e-mail
03:35
Libovky Pepy Libického
Libovky Pepy Libického
Všetky, 145 minut
Notifikacia na e-mail
03:35
Ordinace v růžové zahradě
Ordinace v růžové zahradě
Iné, 2010, 70 minut
04:45
Novashopping
Novashopping
Iné, 70 minut
05:55
Snídaně
Snídaně
Všetky, 155 minut
08:30
Ulice
Ulice
Iné, 2007, 65 minut<br />Hraju William McInnes
09:35
Odznak Vysočina
Odznak Vysočina
Všetky, 80 minut
10:55
Monk
Monk
80%
Iné, 2002, 55 minut<br />Hraju Tony Shalhoub, Bitty Schram, Jason Gray-Stanford, Ted Levine, Dennis Boutsikaris
11:50
Tescoma s chutí
Tescoma s chutí
Všetky, 10 minut
12:00
Polední Televizní noviny
Polední Televizní noviny
Všetky, 20 minut
12:20
Ordinace v růžové zahradě
Ordinace v růžové zahradě
Iné, 2010, 75 minut
13:35
CSI: Kriminálka Miami
CSI: Kriminálka Miami
83%
Iné, 2008, 55 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Jonathan Togo, Rex Linn
14:30
CSI: Kriminálka Miami
CSI: Kriminálka Miami
78%
Iné, 2008, 60 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Jonathan Togo, Rex Linn
15:30
Výměna manželek X
Výměna manželek X
Všetky, 87 minut
57
Odpolední Počasí
Odpolední Počasí
40%
Všetky, 1996, 3 minut<br />Hraju Judge Judy Sheindlin, Petri Hawkins-Byrd, Jerry Bishop, T.J. Myers, Dusty Lane
17:00
Odpolední Televizní noviny
Odpolední Televizní noviny
40%
Všetky, 1996, 30 minut<br />Hraju Judge Judy Sheindlin, Petri Hawkins-Byrd, Jerry Bishop, T.J. Myers, Dusty Lane
17:30
Na lovu IV
Na lovu IV
40%
Všetky, 1996, 60 minut<br />Hraju Judge Judy Sheindlin, Petri Hawkins-Byrd, Jerry Bishop, T.J. Myers, Dusty Lane
18:30
Ulice
Ulice
35%
Iné, 2005, 60 minut<br />Hraju Ilona Svobodová, Adrian Jastraban, Jaroslava Obermaierová, Václav Svoboda
19:30
Televizní noviny
Televizní noviny
40%
Všetky, 1996, 50 minut<br />Hraju Judge Judy Sheindlin, Petri Hawkins-Byrd, Jerry Bishop, T.J. Myers, Dusty Lane
20:20
Specialisté
Specialisté
Všetky, 2011, 70 minut
21:30
Špecialisti
Špecialisti
62%
Všetky, 2007, 65 minut
22:35
Víkend
Víkend
62%
Iné, 2007, 35 minut
23:10
CSI: Kriminálka Las Vegas
CSI: Kriminálka Las Vegas
88%
Iné, 2004, 60 minut<br />Hraju William Petersen, Marg Helgenberger, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox
00:10
CSI: Kriminálka Miami
CSI: Kriminálka Miami
83%
Iné, 2008, 65 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Jonathan Togo, Rex Linn
Notifikacia na e-mail
01:15
CSI: Kriminálka Miami
CSI: Kriminálka Miami
78%
Iné, 2008, 210 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Jonathan Togo, Rex Linn
Notifikacia na e-mail
03:00
Snooker
Snooker
Šport, 120 minut
05:00
Tenis
Tenis
Tenis, 210 minut
08:30
Lukostřelba
Lukostřelba
Šport, 30 minut
09:00
Lukostřelba
Lukostřelba
Šport, 30 minut
09:30
Tenis
Tenis
Tenis, 60 minut
10:30
Tenis
Tenis
Tenis, 570 minut
20:00
Tenis
Tenis
Tenis, 30 minut
20:30
Tenis
Tenis
Tenis, 180 minut
23:30
Tenis
Tenis
Tenis, 30 minut
00:00
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 60 minut
Notifikacia na e-mail
01:00
Tenis
Tenis
Tenis, 120 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Snooker
Snooker
Šport, 60 minut
Notifikacia na e-mail
03:45
Poslední rybí titáni
Poslední rybí titáni
Dokumentárny, 45 minut
04:30
Tajemství oceánů
Tajemství oceánů
Dokumentárny, 45 minut
05:15
Vyhynulé nestvůry
Vyhynulé nestvůry
Dokumentárny, 45 minut
06:00
Skvělý dr. Pol
Skvělý dr. Pol
Dokumentárny, 60 minut
07:00
Ztracené poklady Egypta
Ztracené poklady Egypta
Dokumentárny, 60 minut
08:00
Ztracené poklady Egypta
Ztracené poklady Egypta
Dokumentárny, 60 minut
09:00
Aljaška: Noví osadníci VII
Aljaška: Noví osadníci VII
Dokumentárny, 2013, 60 minut<br />Hraju James Franzo, Agnes Hailstone, Chip Hailstone, Andy Bassich, Jessie Holmes
10:00
Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání
Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání
Dokumentárny, 2020, 60 minut
11:00
2. světová válka z výšky
2. světová válka z výšky
Dokumentárny, 60 minut
12:00
2. světová válka z výšky
2. světová válka z výšky
Dokumentárny, 60 minut
13:00
Vteřiny před katastrofou
Vteřiny před katastrofou
Dokumentárny, 2012, 60 minut<br />Hraju Bilu Atwal, Ken Birk, Martin Chowdhury, Bern Collaco, Seelan Gunaseelan
14:00
Prokletí tuňáci
Prokletí tuňáci
Dokumentárny, 60 minut
15:00
Gordon Ramsay: Do neznáma
Gordon Ramsay: Do neznáma
Dokumentárny, 2021, 60 minut<br />Hraju Gordon Ramsay, Sheldon Simeon, Monique Fiso, Virgilio Martínez, Michelle Costello
16:00
Jak chytit pašeráka
Jak chytit pašeráka
Dokumentárny, 60 minut
17:00
Vězněm v cizině
Vězněm v cizině
Dokumentárny, 60 minut
18:00
Vyšetřování leteckých neštěstí
Vyšetřování leteckých neštěstí
Dokumentárny, 60 minut
19:00
Továrna na jídlo: USA
Továrna na jídlo: USA
Dokumentárny, 2015, 30 minut
19:30
Továrna na jídlo: USA
Továrna na jídlo: USA
Dokumentárny, 2015, 30 minut
20:00
Nacistické megastavby
Nacistické megastavby
Iné, 60 minut
21:00
Zabezpečení letiště: Peru
Zabezpečení letiště: Peru
Iné, 60 minut
22:00
Jak chytit pašeráka
Jak chytit pašeráka
Tenis, 2020, 60 minut
23:00
Vězněm v cizině: Zločin a trest
Vězněm v cizině: Zločin a trest
Dokumentárny, 60 minut
00:00
Apokalypsa: Vzestup Hitlera
Apokalypsa: Vzestup Hitlera
88%
Dokumentárny, 2011, 45 minut<br />Hraju Mathieu Kassovitz, Doug Rand, Josef Goebbels, Adolf Hitler, Paul von Hindenburg
Notifikacia na e-mail
00:45
Apokalypsa: Vzestup Hitlera
Apokalypsa: Vzestup Hitlera
88%
Dokumentárny, 2011, 45 minut<br />Hraju Mathieu Kassovitz, Doug Rand, Josef Goebbels, Adolf Hitler, Paul von Hindenburg
Notifikacia na e-mail
01:30
Vězněm v cizině: Zločin a trest
Vězněm v cizině: Zločin a trest
Dokumentárny, 2018, 45 minut
Notifikacia na e-mail
02:15
Strážci hranic: Španělsko
Strážci hranic: Španělsko
Dokumentárny, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Jak chytit pašeráka
Jak chytit pašeráka
Dokumentárny, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:45
Aljaška: Noví osadníci
Aljaška: Noví osadníci
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
04:00
Štúdio Joj 24
Štúdio Joj 24
Všetky, 20 minut
04:20
Spektrum 24
Spektrum 24
Všetky, 50 minut
05:10
Noviny TV JOJ
Noviny TV JOJ
Všetky, 30 minut
05:40
Krimi
Krimi
Všetky, 35 minut
06:15
Ranné noviny
Ranné noviny
Všetky, 135 minut
08:30
Šport
Šport
Šport, 30 minut
09:00
Ráno naživo s Joj 24
Ráno naživo s Joj 24
Všetky, 150 minut
11:30
Štúdio Joj 24
Štúdio Joj 24
Všetky, 30 minut
12:00
Noviny o 12:00
Noviny o 12:00
Všetky, 60 minut
13:00
Popoludnie naživo s Joj 24
Popoludnie naživo s Joj 24
Všetky, 210 minut
16:30
Štúdio Joj 24
Štúdio Joj 24
Všetky, 30 minut
17:00
Udalosti o 17:00
Udalosti o 17:00
Všetky, 30 minut
17:30
Európske Analýzy 24 - diskusia kandidátov
Európske Analýzy 24 - diskusia kandidátov
Všetky, 90 minut
19:00
Krimi
Krimi
Všetky, 30 minut
19:30
Noviny TV JOJ
Noviny TV JOJ
Všetky, 40 minut
20:10
Európske Analýzy 24 - diskusia kandidátov
Európske Analýzy 24 - diskusia kandidátov
Všetky, 60 minut
21:10
Krimi
Krimi
Všetky, 30 minut
21:40
Štúdio Joj 24
Štúdio Joj 24
Všetky, 20 minut
22:00
Udalosti o 22:00
Udalosti o 22:00
Všetky, 30 minut
22:30
Prvá liga
Prvá liga
Všetky, 30 minut
23:00
Štúdio Joj 24
Štúdio Joj 24
Všetky, 60 minut
00:00
Noviny TV JOJ
Noviny TV JOJ
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
00:30
Šport a počasie
Šport a počasie
Všetky, 20 minut
Notifikacia na e-mail
00:50
Krimi
Krimi
Všetky, 25 minut
Notifikacia na e-mail
01:15
Európske Analýzy 24 - diskusia kandidátov
Európske Analýzy 24 - diskusia kandidátov
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
02:15
Tlačové konferencie
Tlačové konferencie
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
24 podcast
24 podcast
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:45
Štúdio Joj 24
Štúdio Joj 24
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
10
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 55 minut
04:05
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
04:15
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
05:05
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
05:15
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
06:05
Motorizmus - plochá dráha: FIM Speedway Grand Prix 2024
Motorizmus - plochá dráha: FIM Speedway Grand Prix 2024
Šport, 120 minut
05
Návraty
Návraty
Šport, 5 minut
08:10
Atletika - Diamantová liga 2024
Atletika - Diamantová liga 2024
Iné, 120 minut
10:10
Cyklopotulky
Cyklopotulky
Dokumentárny, 15 minut
10:25
Malý futbal - ME 2024 (Sarajevo)
Malý futbal - ME 2024 (Sarajevo)
Šport, 70 minut
35
Návraty
Návraty
Šport, 5 minut
11:40
Malý futbal - ME 2024 (Sarajevo)
Malý futbal - ME 2024 (Sarajevo)
Šport, 70 minut
50
Návraty 2024
Návraty 2024
Šport, 5 minut
12:55
Malý futbal - ME 2024 (Sarajevo)
Malý futbal - ME 2024 (Sarajevo)
Šport, 70 minut
14:05
Volejbal - Liga národov 2024
Volejbal - Liga národov 2024
Šport, 75 minut
15:20
OH 2024 - Cesta do Paríža
OH 2024 - Cesta do Paríža
Dokumentárny, 20 minut
15:40
Malý futbal - ME 2024 (Sarajevo)
Malý futbal - ME 2024 (Sarajevo)
Šport, 70 minut
50
Návraty
Návraty
Šport, 5 minut
16:55
Malý futbal - ME 2024 (Sarajevo)
Malý futbal - ME 2024 (Sarajevo)
Šport, 70 minut
05
Športové návraty
Športové návraty
Šport, 5 minut
18:10
Šípky 2024
Šípky 2024
Šport, 45 minut
18:55
Športové ozveny
Športové ozveny
Všetky, 30 minut
19:25
Malý futbal - ME 2024 (Sarajevo)
Malý futbal - ME 2024 (Sarajevo)
Šport, 70 minut
35
Návraty
Návraty
Šport, 5 minut
20:40
Malý futbal - ME 2024 (Sarajevo)
Malý futbal - ME 2024 (Sarajevo)
Šport, 70 minut
21:50
O športe
O športe
Šport, 60 minut
22:50
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
23:00
E-šport - Majstrovstvá Slovenska 2024 v digitálnom motošporte
E-šport - Majstrovstvá Slovenska 2024 v digitálnom motošporte
Šport, 65 minut
00:05
Malý futbal - ME 2024 (Sarajevo)
Malý futbal - ME 2024 (Sarajevo)
Šport, 65 minut
Notifikacia na e-mail
01:10
Futbal - Highlighty Ligy majstrov
Futbal - Highlighty Ligy majstrov
Šport, 45 minut
Notifikacia na e-mail
01:55
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
02:45
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
03:50
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
07:00
H. Verona - Inter
H. Verona - Inter
Všetky, 115 minut
08:55
Union Berlín - Freiburg
Union Berlín - Freiburg
Všetky, 115 minut
10:50
Manchester United - Chelsea
Manchester United - Chelsea
Všetky, 115 minut
12:45
Aston Villa - Manchester City
Aston Villa - Manchester City
Všetky, 115 minut
14:40
Raith Rovers - Ross County
Raith Rovers - Ross County
Iné, 115 minut
16:35
Ross County - Raith Rovers
Ross County - Raith Rovers
Iné, 115 minut
18:30
Almeria - Cádiz
Almeria - Cádiz
Všetky, 115 minut
20:25
Celtic - St. Mirren
Celtic - St. Mirren
Všetky, 110 minut
22:15
Highlights - Miláno
Highlights - Miláno
Všetky, 50 minut
23:05
Najgólovejšie zápasy Bundesligy
Najgólovejšie zápasy Bundesligy
Všetky, 15 minut
23:20
Zápasy AC Miláno 2023/2024 1.časť
Zápasy AC Miláno 2023/2024 1.časť
Všetky, 20 minut
23:40
Zápasy AC Miláno 2023/2024 2.časť
Zápasy AC Miláno 2023/2024 2.časť
Všetky, 10 minut
23:50
Zápasy Juventusu 2023/2024
Zápasy Juventusu 2023/2024
Všetky, 19 minut
Notifikacia na e-mail
03:55
112
112
Dokumentárny, 45 minut
04:40
Mesto tieňov
Mesto tieňov
Všetky, 2008, 65 minut<br />Hraju Vlado Černý, Péter Havasi Jr., Ladislav Hrušovský, Róbert Jakab
05:45
Policajné prípady
Policajné prípady
Všetky, 45 minut
06:30
Špecialisti
Špecialisti
Všetky, 50 minut
07:20
Bostonské vraždy
Bostonské vraždy
Všetky, 2014, 40 minut<br />Hraju Angie Harmon, Sasha Alexander, Brian Goodman, Jordan Bridges, Bruce McGill
08:00
Bostonské vraždy
Bostonské vraždy
Všetky, 2014, 40 minut<br />Hraju Angie Harmon, Sasha Alexander, Jordan Bridges, Brian Goodman, Bruce McGill
08:40
Kosti
Kosti
85%
Všetky, 2009, 40 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Tamara Taylor, T.J. Thyne
09:20
Kosti
Kosti
80%
Všetky, 2009, 40 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Tamara Taylor, T.J. Thyne
10:00
Špecialisti
Špecialisti
Všetky, 60 minut
11:00
Špecialisti
Špecialisti
Všetky, 45 minut
11:45
Policajné prípady
Policajné prípady
Všetky, 75 minut
13:00
Policajné prípady
Policajné prípady
Všetky, 60 minut
14:00
V mene zákona
V mene zákona
Všetky, 2009, 65 minut
15:05
Kosti
Kosti
88%
Šport, 2009, 60 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Tamara Taylor, T.J. Thyne
16:05
Kosti
Kosti
79%
Všetky, 2009, 55 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Tamara Taylor, T.J. Thyne
17:00
Mentalista
Mentalista
79%
Všetky, 2012, 60 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
18:00
Mentalista
Mentalista
79%
Všetky, 2012, 60 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
19:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
Všetky, 2008, 55 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
19:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
82%
Všetky, 2008, 60 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
20:55
NCIS: Los Angeles
NCIS: Los Angeles
Všetky, 2022, 55 minut<br />Hraju Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, Medalion Rahimi, Caleb Castille
21:50
NCIS: Los Angeles
NCIS: Los Angeles
Všetky, 2022, 60 minut<br />Hraju Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, Medalion Rahimi, Caleb Castille
22:50
Kosti
Kosti
88%
Šport, 2009, 50 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Tamara Taylor, T.J. Thyne
23:40
Kosti
Kosti
79%
Všetky, 2009, 55 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Tamara Taylor, T.J. Thyne
00:35
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
Všetky, 2008, 45 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
Notifikacia na e-mail
01:20
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
82%
Všetky, 2008, 40 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
Notifikacia na e-mail
02:00
112
112
Dokumentárny, 175 minut
Notifikacia na e-mail
01:45
North American Championship
North American Championship
Šport, 165 minut
04:30
Noční program
Noční program
Šport, 150 minut
07:00
US Darts Masters 2024
US Darts Masters 2024
Šport, 150 minut
09:30
Sportovní originály - 180 s Damonem Hetou
Sportovní originály - 180 s Damonem Hetou
Šport, 30 minut
10:00
Spade poker show 2024
Spade poker show 2024
Šport, 30 minut
10:30
Pasko - The Magic Move
Pasko - The Magic Move
Dokumentárny, 30 minut
11:00
North American Championship
North American Championship
Šport, 120 minut
13:00
SC Magdeburg - HSG Wetzlar
SC Magdeburg - HSG Wetzlar
Šport, 90 minut
14:30
ThSV Eisenach - Füchse Berlin
ThSV Eisenach - Füchse Berlin
Šport, 90 minut
16:00
Magazín Muaythai
Magazín Muaythai
Šport, 30 minut
16:30
České taekwondo ITF
České taekwondo ITF
Šport, 15 minut
16:45
FC Metz - AS Saint-Étienne
FC Metz - AS Saint-Étienne
Šport, 120 minut
18:45
Běhej lesy - Brdy
Běhej lesy - Brdy
Šport, 15 minut
19:00
World Downhill Skateboarding Championship - Women
World Downhill Skateboarding Championship - Women
Šport, 30 minut
19:30
If it's easy it's not fun
If it's easy it's not fun
Dokumentárny, 30 minut
20:00
Longines Global Champions Tour 2024 - Saint Tropez
Longines Global Champions Tour 2024 - Saint Tropez
Šport, 135 minut
22:15
Northampton Saints - Saracens
Northampton Saints - Saracens
Šport, 105 minut
00:00
Bath Rugby - Sale Sharks
Bath Rugby - Sale Sharks
Šport, 105 minut
Notifikacia na e-mail
01:45
1:1 Sport Show (70)
1:1 Sport Show (70)
Šport, 50 minut
Notifikacia na e-mail
02:35
Skoda Titan Desert Series
Skoda Titan Desert Series
Dokumentárny, 25 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Longines Global Champions Tour 2024 - Saint Tropez
Longines Global Champions Tour 2024 - Saint Tropez
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
03:15
2024 IIHF Majstrovstvá sveta
2024 IIHF Majstrovstvá sveta
Šport, 165 minut
06:00
Svetový pohár vo vodnom slalome
Svetový pohár vo vodnom slalome
Všetky, 190 minut
09:10
Svetový pohár vo vodnom slalome
Svetový pohár vo vodnom slalome
Všetky, 150 minut
11:40
Volejbalová Zlatá európska liga ženy
Volejbalová Zlatá európska liga ženy
Všetky, 140 minut
14:00
Svetový pohár vo vodnom slalome
Svetový pohár vo vodnom slalome
Všetky, 195 minut
17:15
Svetový pohár vo vodnom slalome
Svetový pohár vo vodnom slalome
Všetky, 130 minut
19:25
Basketbal Super Lig
Basketbal Super Lig
Šport, 125 minut
21:30
Basketbal - Liga Endesa
Basketbal - Liga Endesa
Šport, 130 minut
23:40
Americký futbal - Snapbacks Liga
Americký futbal - Snapbacks Liga
Americký futbal, 190 minut
02:50
Svetový pohár vo vodnom slalome
Svetový pohár vo vodnom slalome
Všetky, 140 minut
Notifikacia na e-mail
02:05
Edmonton Oilers - Dallas Stars
Edmonton Oilers - Dallas Stars
Šport, 180 minut
00
Sportovní noviny
Sportovní noviny
Šport, 5 minut
07:05
SC Magdeburg - HSG Wetzlar
SC Magdeburg - HSG Wetzlar
Šport, 100 minut
08:45
Spade poker show 2024
Spade poker show 2024
Šport, 30 minut
09:15
Edmonton Oilers - Dallas Stars
Edmonton Oilers - Dallas Stars
Šport, 105 minut
00
Ranní Sportovní noviny
Ranní Sportovní noviny
Šport, 5 minut
11:05
Northampton Saints - Saracens
Northampton Saints - Saracens
Šport, 115 minut
00
Polední Sportovní noviny
Polední Sportovní noviny
Šport, 5 minut
13:05
Global Champions League 2024 - Saint Tropez
Global Champions League 2024 - Saint Tropez
Šport, 130 minut
15:15
Bath Rugby - Sale Sharks
Bath Rugby - Sale Sharks
Šport, 105 minut
17:00
Northampton Saints - Saracens
Northampton Saints - Saracens
Šport, 105 minut
18:45
NHL News
NHL News
Šport, 15 minut
00
Odpolední Sportovní noviny
Odpolední Sportovní noviny
Šport, 5 minut
19:05
ThSV Eisenach - Füchse Berlin
ThSV Eisenach - Füchse Berlin
Šport, 85 minut
20:30
Pasko - The Magic Move
Pasko - The Magic Move
Dokumentárny, 30 minut
00
Sportovní noviny
Sportovní noviny
Šport, 5 minut
21:05
Skoda Titan Desert Series
Skoda Titan Desert Series
Dokumentárny, 25 minut
21:30
1:1 Sport Show (70)
1:1 Sport Show (70)
Šport, 30 minut
22:00
Běhej lesy - Brdy
Běhej lesy - Brdy
Šport, 15 minut
22:15
Magazín Muaythai
Magazín Muaythai
Šport, 30 minut
22:45
České taekwondo ITF
České taekwondo ITF
Šport, 15 minut
00
Sportovní noviny
Sportovní noviny
Šport, 5 minut
23:05
NHL News
NHL News
Šport, 15 minut
23:20
Edmonton Oilers - Dallas Stars
Edmonton Oilers - Dallas Stars
Šport, 100 minut
01:00
If it's easy it's not fun
If it's easy it's not fun
Dokumentárny, 30 minut
Notifikacia na e-mail
01:30
Absa Cape Epic Best of MEN
Absa Cape Epic Best of MEN
Dokumentárny, 35 minut
Notifikacia na e-mail
02:05
New York Rangers - Florida Panthers
New York Rangers - Florida Panthers
Šport, 115 minut
Notifikacia na e-mail
02:15
Noční program
Noční program
Všetky, 180 minut
07:00
AC Milán - Newcastle United
AC Milán - Newcastle United
Šport, 120 minut
09:00
FC Barcelona - Royal Antverpy FC
FC Barcelona - Royal Antverpy FC
Šport, 105 minut
10:45
BSC Young Boys - RB Lipsko
BSC Young Boys - RB Lipsko
Šport, 105 minut
12:30
Liga mistrů UEFA Highlights
Liga mistrů UEFA Highlights
Šport, 30 minut
13:00
TIKI-TAKA
TIKI-TAKA
Šport, 90 minut
14:30
RCD Mallorca - Villarreal CF
RCD Mallorca - Villarreal CF
Šport, 105 minut
16:15
UD Almería - Real Madrid
UD Almería - Real Madrid
Šport, 110 minut
18:05
LaLiga Chronicles
LaLiga Chronicles
Šport, 30 minut
18:35
LaLiga Talking Football
LaLiga Talking Football
Šport, 30 minut
19:05
Bundesliga special (21) - TOP góly
Bundesliga special (21) - TOP góly
Šport, 30 minut
19:35
Bundesliga special (22) - Ohlédnutí za sezonou
Bundesliga special (22) - Ohlédnutí za sezonou
Šport, 55 minut
20:30
Eintracht Frankfurt - SV Darmstadt
Eintracht Frankfurt - SV Darmstadt
Šport, 120 minut
22:30
RB Lipsko - VfB Stuttgart
RB Lipsko - VfB Stuttgart
Šport, 120 minut
00:30
VfL Bochum - Borussia Dortmund
VfL Bochum - Borussia Dortmund
Šport, 95 minut
Notifikacia na e-mail
02:05
Noční program
Noční program
Všetky, 295 minut
Notifikacia na e-mail
01:40
Noční program
Noční program
Všetky, 180 minut
07:00
RCD Mallorca - Villarreal CF
RCD Mallorca - Villarreal CF
Šport, 105 minut
08:45
Valencia CF - UD Las Palmas
Valencia CF - UD Las Palmas
Šport, 120 minut
10:45
UD Almería - Real Madrid
UD Almería - Real Madrid
Šport, 110 minut
12:35
LaLiga Chronicles
LaLiga Chronicles
Šport, 25 minut
13:00
LaLiga Talking Football
LaLiga Talking Football
Šport, 30 minut
13:30
Bundesliga special (21) - TOP góly
Bundesliga special (21) - TOP góly
Šport, 30 minut
14:00
Bundesliga special (22) - Ohlédnutí za sezonou
Bundesliga special (22) - Ohlédnutí za sezonou
Šport, 60 minut
15:00
Borussia Dortmund - Real Madrid
Borussia Dortmund - Real Madrid
Šport, 135 minut
17:15
VfL Bochum - Borussia Dortmund
VfL Bochum - Borussia Dortmund
Šport, 105 minut
19:00
AC Milán - Newcastle United
AC Milán - Newcastle United
Šport, 120 minut
21:00
FC Barcelona - Royal Antverpy FC
FC Barcelona - Royal Antverpy FC
Šport, 105 minut
22:45
BSC Young Boys - RB Lipsko
BSC Young Boys - RB Lipsko
Šport, 105 minut
00:30
Liga mistrů UEFA Highlights
Liga mistrů UEFA Highlights
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
01:00
TIKI-TAKA
TIKI-TAKA
Šport, 90 minut
Notifikacia na e-mail
02:30
Noční program
Noční program
Všetky, 270 minut
Notifikacia na e-mail
09:00
ATP250: Gonet Geneva Open (1. semifinále)
ATP250: Gonet Geneva Open (1. semifinále)
Tenis, 120 minut
11:00
ATP250: Gonet Geneva Open (2. semifinále)
ATP250: Gonet Geneva Open (2. semifinále)
Tenis, 120 minut
13:00
ATP250: Gonet Geneva Open (finále dvouhry)
ATP250: Gonet Geneva Open (finále dvouhry)
Tenis, 120 minut
15:00
ATP250: Open Parc (1. semifinále)
ATP250: Open Parc (1. semifinále)
Tenis, 120 minut
17:00
ATP250: Open Parc (2. semifinále)
ATP250: Open Parc (2. semifinále)
Tenis, 90 minut
18:30
ATP250: Open Parc (finále)
ATP250: Open Parc (finále)
Tenis, 90 minut
20:00
Euroleague Final Four 2024 (o bronz)
Euroleague Final Four 2024 (o bronz)
Šport, 120 minut
22:00
Týden v motorsportu
Týden v motorsportu
Šport, 30 minut
22:30
Magazín Champions League
Magazín Champions League
Šport, 30 minut
23:00
EL: Panathinaikos Athény-Fenerbahce Istanbul
EL: Panathinaikos Athény-Fenerbahce Istanbul
Šport, 120 minut
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
0:00
1:00
2:00
3:00
PARÍŽ - Všetky špekulácie sa nakoniec potvrdili. V posledných dňoch sa vo veľkom hovorilo ...
PRAHA - Tanečník Yemi A.D. (42) je v susedných Čechách známym šoubiznisovým pojmom. V uply...
BRATISLAVA - Český herec, spevák, klavirista a producent Ondřej Gregor Brzobohatý neraz pr...
PRAHA - Český umelecký svet prežíva obrovský smútok. Vo veku 77 rokov zomrel známy pomocný...
BRATISLAVA - Peter Marcin v talkšou Neskoro večer ako prvého privíta mladého slovenského h...