Bohemian Rhapsody
89%
20:20 - 23:10
Nova
Most cez rieku Kwai
87%
13:50 - 16:35
AMC
Dr. House
87%
14:50 - 15:50
WAU
Dr. House
85%
13:50 - 14:50
WAU
Simpsonovci
93%
12:05 - 12:25
ČT Sport
Ulice
89%
12:25 - 12:55
ČT Sport
Teória veľkého tresku
89%
16:30 - 17:00
PRO7
Hvězdná brána
89%
11:25 - 12:30
Prima Cool
Futurama
89%
17:15 - 17:45
Prima Cool
TV Program
Včera, 01.05.
Dnes, 02.05.
Zajtra, 03.05.
Sobota, 04.05.
Nedeľa, 05.05.
Pondelok, 06.05.
Utorok, 07.05.
Streda, 08.05.
Štvrtok, 09.05.
Piatok, 10.05.
Sobota, 11.05.
Nedeľa, 12.05.
Pondelok, 13.05.
Utorok, 14.05.
Streda, 15.05.
Štvrtok, 16.05.
Kategórie staníc
slovenské
české
filmové a seriálové
športové
detské
dokumentárne
spravodajské
hudobné
ostatné
hd programy
pre dospelých
Večerný program
Nastaviť stanice
TV magazín
Zobrazenie:
0:31
0:31
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
0:00
1:00
2:00
3:00
03:55
Rodinné prípady
Rodinné prípady
Dokumentárny, 65 minut
05:00
Televízne noviny
Televízne noviny
Všetky, 60 minut
06:00
Teleráno
Teleráno
Všetky, 145 minut
08:25
Na nože III
Na nože III
Všetky, 75 minut
09:40
Mama na prenájom
Mama na prenájom
Všetky, 60 minut
10:40
Dunaj, k vašim službám
Dunaj, k vašim službám
Všetky, 80 minut
12:00
Televízne noviny 12
Televízne noviny 12
Všetky, 10 minut
12:10
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 45 minut
12:55
Mentalista
Mentalista
79%
Všetky, 2010, 60 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
13:55
Mentalista
Mentalista
71%
Všetky, 2010, 60 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
14:55
Susedské prípady
Susedské prípady
Všetky, 55 minut
15:50
Rodinné prípady
Rodinné prípady
Tenis, 70 minut
17:00
Prvé televízne noviny
Prvé televízne noviny
Všetky, 25 minut
17:25
Reflex
Reflex
Verejné udalosti, 30 minut
17:55
Mama na prenájom
Mama na prenájom
Všetky, 65 minut
19:00
Televízne noviny
Televízne noviny
Všetky, 60 minut
20:00
Počasie
Počasie
Všetky, 15 minut
20:15
Športové noviny
Športové noviny
Všetky, 15 minut
20:30
Dunaj, k vašim službám
Dunaj, k vašim službám
Všetky, 85 minut
21:55
Policie Modrava
Policie Modrava
Všetky, 75 minut
23:10
Špecialisti
Špecialisti
Všetky, 65 minut
00:15
Mentalista
Mentalista
79%
Všetky, 2010, 60 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
01:15
Mentalista
Mentalista
71%
Všetky, 2010, 55 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
Notifikacia na e-mail
02:10
Policie Modrava
Policie Modrava
Všetky, 65 minut
Notifikacia na e-mail
03:15
Susedské prípady
Susedské prípady
Všetky, 40 minut
Notifikacia na e-mail
55
Rodinné prípady
Rodinné prípady
Tenis, 65 minut
Notifikacia na e-mail
03:35
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 55 minut
04:30
Prvé oddelenie
Prvé oddelenie
Všetky, 2009, 25 minut<br />Hraju Peter Rúfus, Ondrej Daniš, Ján Dobrík
04:55
Noviny TV JOJ
Noviny TV JOJ
Všetky, 45 minut
05:40
Krimi
Krimi
Všetky, 35 minut
06:15
Ranné noviny
Ranné noviny
Všetky, 140 minut
08:35
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 75 minut
09:50
Súdna sieň
Súdna sieň
Všetky, 130 minut
12:00
Noviny o 12:00
Noviny o 12:00
Všetky, 30 minut
12:30
Súdna sieň
Súdna sieň
Všetky, 50 minut
13:20
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 130 minut
15:30
Top Star
Top Star
Všetky, 20 minut
15:50
Nákupné maniačky
Nákupné maniačky
Všetky, 85 minut
17:15
Riskuj
Riskuj
Všetky, 35 minut
17:50
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 70 minut
19:00
Krimi
Krimi
Všetky, 30 minut
19:30
Noviny TV JOJ
Noviny TV JOJ
Všetky, 50 minut
20:20
Šport
Šport
Šport, 10 minut
20:30
Najlepšie počasie
Najlepšie počasie
Všetky, 10 minut
20:40
Nemocnica
Nemocnica
Všetky, 2021, 70 minut
21:50
9-1-1
9-1-1
Všetky, 2021, 50 minut<br />Hraju Angela Bassett, Peter Krause, Jennifer Love Hewitt, Oliver Jones, Aisha Hinds
22:40
9-1-1: Texas
9-1-1: Texas
Všetky, 2021, 55 minut
23:35
Myšlienky vraha
Myšlienky vraha
80%
Všetky, 2011, 60 minut<br />Hraju Joe Mantegna, Paget Brewster, Shemar Moore, Matthew Gray Gubler, A.J. Cook
00:35
Riskuj
Riskuj
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
01:20
Krimi
Krimi
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
01:50
Noviny TV JOJ
Noviny TV JOJ
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
02:40
Nemocnica
Nemocnica
Všetky, 2021, 55 minut
Notifikacia na e-mail
03:35
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 55 minut
Notifikacia na e-mail
03:40
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
04:30
Postav dom, zasaď strom
Postav dom, zasaď strom
Všetky, 40 minut
05:10
Asterix a Obelix
Asterix a Obelix
59%
Všetky, 1999, 110 minut<br />Hraju Christian Clavier, Gérard Depardieu, Roberto Benigni, Michel Galabru, Claude Piéplu
07:00
Ranné správy RTVS
Ranné správy RTVS
Všetky, 90 minut
08:30
Destinácie
Destinácie
Dokumentárny, 20 minut
08:50
Detektívi zo severu
Detektívi zo severu
Všetky, 2018, 60 minut<br />Hraju Sven Martinek, Ingo Naujoks, Julia Schäfle, Veit Stübner, Christoph Tomanek
09:50
Na krok od neba
Na krok od neba
Všetky, 2017, 70 minut<br />Hraju Francesco Castiglione, Luca Fiamenghi, Pilar Fogliati, Enrico Iannello, Daniele Liotti
11:00
Duel
Duel
Všetky, 25 minut
11:25
Všade dobre, doma naj
Všade dobre, doma naj
Všetky, 35 minut
12:00
Správy RTVS
Správy RTVS
Všetky, 25 minut
12:25
Dámsky klub
Dámsky klub
Všetky, 90 minut
13:55
Tajomstvo mojej kuchyne
Tajomstvo mojej kuchyne
Všetky, 40 minut
14:35
Zdravá maškrta
Zdravá maškrta
Všetky, 20 minut
14:55
Don Matteo
Don Matteo
Iné, 2011, 65 minut<br />Hraju Terence Hill, Nino Frassica, Simone Montedoro, Natalie Guetta, Pamela Saino
16:00
Správy RTVS
Správy RTVS
Všetky, 30 minut
16:30
Bez batožiny
Bez batožiny
Dokumentárny, 30 minut
17:00
Detektívi zo severu
Detektívi zo severu
Všetky, 2019, 50 minut<br />Hraju Sven Martinek, Ingo Naujoks, Julia Schäfle, Veit Stübner, Christoph Tomanek
50
Krátke správy RTVS
Krátke správy RTVS
Všetky, 5 minut
17:55
Duel
Duel
Všetky, 30 minut
18:25
Všade dobre, doma naj
Všade dobre, doma naj
Všetky, 33 minut
58
Krátke počasie
Krátke počasie
Všetky, 2 minut
19:00
Správy RTVS
Správy RTVS
Všetky, 55 minut
19:55
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 20 minut
20:15
Počasie
Počasie
Všetky, 15 minut
20:30
Hit roka
Hit roka
Všetky, 70 minut
21:40
Fénix - Kultúrna pamiatka roka
Fénix - Kultúrna pamiatka roka
Všetky, 75 minut
22:55
Columbo
Columbo
70%
Iné, 1976, 75 minut<br />Hraju Peter Falk, Ricardo Montalban, Pedro Armendáriz Jr., A Martinez, Jorge Rivero
00:10
Prelomiť mlčanie
Prelomiť mlčanie
Všetky, 2022, 90 minut<br />Hraju Caroline Anglade, Noam Halegua, Alice David, Samira Lachhab, Diane Robert
01:40
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 55 minut
Notifikacia na e-mail
02:35
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
50
Počasie
Počasie
Všetky, 5 minut
Notifikacia na e-mail
02:55
Na krok od neba
Na krok od neba
Všetky, 2017, 70 minut<br />Hraju Francesco Castiglione, Luca Fiamenghi, Pilar Fogliati, Enrico Iannello, Daniele Liotti
Notifikacia na e-mail
04:00
Adela show
Adela show
Všetky, 70 minut
05:10
Oteckovia
Oteckovia
Všetky, 50 minut
06:00
Druhý dych
Druhý dych
Všetky, 40 minut
06:40
Túžba tela
Túžba tela
Všetky, 45 minut
07:25
Túžba tela
Túžba tela
Všetky, 65 minut
08:30
Krok za krokom
Krok za krokom
Všetky, 1995, 45 minut<br />Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Sasha Mitchell, Brandon Call
09:15
Krok za krokom
Krok za krokom
72%
Všetky, 1995, 40 minut<br />Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Sasha Mitchell, Brandon Call
09:55
Krok za krokom
Krok za krokom
65%
Basebal, 1995, 45 minut<br />Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Sasha Mitchell, Brandon Call
10:40
Chicago Fire
Chicago Fire
Všetky, 2017, 40 minut
11:20
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
Všetky, 50 minut
12:10
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
Všetky, 65 minut
13:15
Oteckovia
Oteckovia
Všetky, 70 minut
14:25
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 2014, 65 minut<br />Hraju Ozge Gurel, Serkan Çayoglu, Nilperi Sahinkaya, Daghan Külegeç, Nihal Isiksaçan
15:30
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 2015, 50 minut<br />Hraju Ozge Gurel, Serkan Çayoglu, Nilperi Sahinkaya, Daghan Külegeç, Nihal Isiksaçan
16:20
Túžba tela
Túžba tela
Všetky, 45 minut
17:05
Túžba tela
Túžba tela
Všetky, 60 minut
18:05
Chicago Fire
Chicago Fire
Všetky, 2017, 55 minut
19:00
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 2015, 60 minut<br />Hraju Ozge Gurel, Serkan Çayoglu, Nilperi Sahinkaya, Daghan Külegeç, Nihal Isiksaçan
20:00
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 2015, 55 minut<br />Hraju Ozge Gurel, Serkan Çayoglu, Nilperi Sahinkaya, Daghan Külegeç, Nihal Isiksaçan
20:55
Krok za krokom
Krok za krokom
62%
Všetky, 1995, 30 minut<br />Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Sasha Mitchell, Brandon Call
21:25
Krok za krokom
Krok za krokom
Všetky, 1995, 30 minut<br />Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Sasha Mitchell, Brandon Call
21:55
Priatelia
Priatelia
89%
Všetky, 1997, 30 minut<br />Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry
22:25
Priatelia
Priatelia
82%
Všetky, 1997, 30 minut<br />Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry
22:55
New Amsterdam
New Amsterdam
Všetky, 2022, 55 minut<br />Hraju Ryan Eggold, Janet Montgomery, Jocko Sims, Sandra Mae Frank, Tyler Labine
23:50
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 2015, 60 minut<br />Hraju Ozge Gurel, Serkan Çayoglu, Nilperi Sahinkaya, Daghan Külegeç, Nihal Isiksaçan
00:50
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 2015, 40 minut<br />Hraju Ozge Gurel, Serkan Çayoglu, Nilperi Sahinkaya, Daghan Külegeç, Nihal Isiksaçan
Notifikacia na e-mail
01:30
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
02:15
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Smotánka
Smotánka
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
06:00
Zázračný miniateliér
Zázračný miniateliér
Umenie, 10 minut
06:10
Čím cestovať
Čím cestovať
Dokumentárny, 10 minut
06:20
Jurošík
Jurošík
Animovaný, 1991, 10 minut
30
Jurošík
Jurošík
Animovaný, 1991, 5 minut
35
Bob a Bobek na cestách
Bob a Bobek na cestách
Animovaný, 2004, 5 minut
06:40
Lilin ostrov pokladov
Lilin ostrov pokladov
Animovaný, 2014, 10 minut<br />Hraju Orlagh O'Keefe, Peter Mullan, Stephen Fry, Annette Crosbie, Tameka Empson
06:50
Príbehy z čarovnej záhrady
Príbehy z čarovnej záhrady
Animovaný, 2019, 10 minut
07:00
Malý rytier Trenk
Malý rytier Trenk
Animovaný, 2011, 30 minut
07:30
Živá panoráma
Živá panoráma
Počasie, 30 minut
00
Hírek
Hírek
Všetky, 5 minut
08:05
Rómsky magazín
Rómsky magazín
Všetky, 25 minut
08:30
Vnímanie
Vnímanie
Dokumentárny, 30 minut
09:00
Kvarteto
Kvarteto
Iné, 25 minut
09:25
Kvarteto
Kvarteto
Iné, 30 minut
09:55
Matúš
Matúš
Všetky, 1996, 95 minut
30
Obedníček
Obedníček
Všetky, 5 minut
11:35
Odo
Odo
Animovaný, 2021, 10 minut<br />Hraju Shea Brady, Julia Dillon, Teresa Gallagher, Beth Chalmers, Sash Hira
45
Pa a Pi
Pa a Pi
Animovaný, 1986, 5 minut
11:50
Trpaslíci
Trpaslíci
Všetky, 10 minut
12:00
Živá panoráma
Živá panoráma
Počasie, 20 minut
12:20
Cyklopotulky
Cyklopotulky
Dokumentárny, 10 minut
12:30
Večera s Havranom
Večera s Havranom
Všetky, 100 minut
14:10
Na programe televízia
Na programe televízia
Dokumentárny, 60 minut
15:10
Divoké Slovensko s Nigelom Marvenom
Divoké Slovensko s Nigelom Marvenom
Dokumentárny, 50 minut
16:00
Divoká príroda Slovenska s Nigelom Marvenom- film o filme
Divoká príroda Slovenska s Nigelom Marvenom- film o filme
Dokumentárny, 30 minut
16:30
Regina
Regina
Všetky, 60 minut
17:30
Noc v archíve
Noc v archíve
Dokumentárny, 60 minut
18:30
Večerníček
Večerníček
Pre deti, 10 minut
40
Odo
Odo
Animovaný, 2021, 5 minut<br />Hraju Shea Brady, Julia Dillon, Teresa Gallagher, Beth Chalmers, Sash Hira
18:45
Lilin ostrov pokladov
Lilin ostrov pokladov
Animovaný, 2014, 10 minut<br />Hraju Orlagh O'Keefe, Peter Mullan, Stephen Fry, Annette Crosbie, Tameka Empson
18:55
Príbehy z čarovnej záhrady
Príbehy z čarovnej záhrady
Animovaný, 2019, 10 minut
19:05
Malý rytier Trenk
Malý rytier Trenk
Animovaný, 2011, 25 minut
19:30
Čím cestovať
Čím cestovať
Dokumentárny, 15 minut
19:45
Zázračný miniateliér
Zázračný miniateliér
Umenie, 15 minut
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
Všetky, 7 minut
07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
Súťaže, 3 minut
20:10
Moja diagnóza
Moja diagnóza
Iné, 30 minut
20:40
Senna
Senna
89%
Dokumentárny, 2010, 105 minut<br />Hraju Ayrton Senna, Alain Prost, Frank Williams, Ron Dennis, Viviane Senna
22:25
SK dejiny
SK dejiny
Dokumentárny, 55 minut
23:20
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
Dokumentárny, 25 minut
23:45
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
Dokumentárny, 25 minut
00:10
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
01:00
Hírek
Hírek
Všetky, 6 minut
Notifikacia na e-mail
15
Ničitelia mýtov: Epické pokusy
Ničitelia mýtov: Epické pokusy
Dokumentárny, 50 minut
04:05
Miláčikovo
Miláčikovo
Všetky, 25 minut
04:30
Extrémni nájomníci VII
Extrémni nájomníci VII
Dokumentárny, 30 minut
05:00
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 65 minut
06:05
Nákupné maniačky
Nákupné maniačky
Všetky, 90 minut
07:35
Letecké katastrofy
Letecké katastrofy
Dokumentárny, 75 minut
08:50
Extrémni nájomníci
Extrémni nájomníci
Dokumentárny, 50 minut
09:40
Vražedné čísla
Vražedné čísla
76%
Všetky, 2006, 60 minut<br />Hraju Rob Morrow, David Krumholtz, Judd Hirsch, Dylan Bruno, Diane Farr
10:40
Vražedné čísla
Vražedné čísla
78%
Všetky, 2006, 60 minut<br />Hraju Rob Morrow, David Krumholtz, Judd Hirsch, Alimi Ballard, Dylan Bruno
11:40
Riskuj
Riskuj
Všetky, 50 minut
12:30
Extrémne prípady
Extrémne prípady
Dokumentárny, 70 minut
13:40
Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII
Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII
53%
Všetky, 2011, 55 minut<br />Hraju Ben Bledsoe, Carmen Geiss, Davina Shakira Geiss, Robert Geiss, Shania Tyra Geiss
14:35
Policajti v akcii
Policajti v akcii
42%
Všetky, 2016, 65 minut<br />Hraju Michal Domonkos, Filip Kois, Michal Domonkoš, Andy Morávek
15:40
Moja mama varí lepšie ako tvoja
Moja mama varí lepšie ako tvoja
Všetky, 65 minut
16:45
Letecké katastrofy
Letecké katastrofy
Dokumentárny, 60 minut
17:45
Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII
Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII
53%
Všetky, 2011, 60 minut<br />Hraju Ben Bledsoe, Carmen Geiss, Davina Shakira Geiss, Robert Geiss, Shania Tyra Geiss
18:45
Naši
Naši
Všetky, 40 minut
19:25
Profesionáli
Profesionáli
Všetky, 65 minut
20:30
Ako básnici nestrácajú nádej
Ako básnici nestrácajú nádej
59%
Všetky, 2004, 155 minut<br />Hraju Pavel Kříž, David Matásek, Michaela Badinková, Tereza Brodská, Lukáš Vaculík
23:05
Aféra Thomasa Crowna
Aféra Thomasa Crowna
72%
Všetky, 1999, 140 minut<br />Hraju Pierce Brosnan, Rene Russo, Denis Leary, Ben Gazzara, Frankie Faison
01:25
Profesionáli
Profesionáli
Všetky, 55 minut
Notifikacia na e-mail
02:20
Mafstory
Mafstory
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
03:10
Kinosála
Kinosála
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
03:20
Ničitelia mýtov: Epické pokusy
Ničitelia mýtov: Epické pokusy
Dokumentárny, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:35
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 40 minut
04:15
Zig a Sharko
Zig a Sharko
100%
Animovaný, 2010, 40 minut
04:55
Bernieho dobrodružstvá
Bernieho dobrodružstvá
Animovaný, 2021, 10 minut<br />Hraju Richard Méril
05:05
Oggy a šváby
Oggy a šváby
Animovaný, 2022, 55 minut<br />Hraju Kaycie Chase
06:00
Aj múdry schybí
Aj múdry schybí
Všetky, 45 minut
06:45
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 35 minut
07:20
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 40 minut
08:00
Kredenc
Kredenc
Všetky, 55 minut
08:55
Partička
Partička
Všetky, 50 minut
09:45
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
76%
Všetky, 2007, 20 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Marin Hinkle, Conchata Ferrell
10:05
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
82%
Všetky, 2007, 35 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell, Holland Taylor
10:40
M.A.S.H
M.A.S.H
82%
Všetky, 1974, 25 minut<br />Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville
11:05
M.A.S.H
M.A.S.H
76%
Všetky, 1974, 40 minut<br />Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville
11:45
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
78%
Všetky, 2007, 15 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell, Kris Iyer
12:00
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
80%
Všetky, 2007, 45 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell, Holland Taylor
12:45
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
84%
Všetky, 2008, 40 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
13:25
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
88%
Všetky, 2008, 30 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
13:55
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
83%
Všetky, 2008, 25 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
14:20
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
86%
Všetky, 2008, 30 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
14:50
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
83%
Všetky, 2008, 25 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
15:15
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
88%
Všetky, 2008, 30 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
15:45
Priatelia
Priatelia
83%
Všetky, 1997, 30 minut<br />Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry
16:15
Priatelia
Priatelia
89%
Všetky, 1997, 30 minut<br />Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry
16:45
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
81%
Všetky, 2007, 30 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell, Ming-Na
17:15
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
79%
Všetky, 2007, 30 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell, Melanie Lynskey
17:45
M.A.S.H
M.A.S.H
Všetky, 1974, 30 minut<br />Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville
18:15
M.A.S.H
M.A.S.H
Všetky, 1974, 35 minut<br />Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville
18:50
Mladý Sheldon
Mladý Sheldon
Všetky, 2020, 30 minut<br />Hraju Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Montana Jordan, Raegan Revord
19:20
Mladý Sheldon
Mladý Sheldon
Všetky, 2020, 25 minut<br />Hraju Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Montana Jordan, Raegan Revord
19:45
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 45 minut
20:30
Amazing Spider-Man
Amazing Spider-Man
74%
Všetky, 2012, 165 minut<br />Hraju Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans, Denis Leary, Martin Sheen
23:15
Expresná zásielka
Expresná zásielka
64%
Všetky, 2012, 100 minut<br />Hraju Joseph Gordon-Levitt, Dania Ramirez, Sean Kennedy, Kimberley Perfetto, Anthony Chisholm
00:55
Góóól!
Góóól!
Šport, 35 minut
Notifikacia na e-mail
01:30
Športové noviny
Športové noviny
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
01:45
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 35 minut
Notifikacia na e-mail
02:20
Silvánovci
Silvánovci
57%
Všetky, 1996, 95 minut<br />Hraju Marián Labuda
Notifikacia na e-mail
55
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 35 minut
Notifikacia na e-mail
03:35
Čierny jastrab zostrelený
Čierny jastrab zostrelený
84%
Všetky, 2001, 145 minut<br />Hraju Josh Hartnett, Ewan McGregor, Tom Sizemore, Eric Bana, William Fichtner
06:00
Vánoční pohádka
Vánoční pohádka
Všetky, 2021, 105 minut<br />Hraju Simon Larsson, Jonas Karlsson, Jennie Silfverhjelm, Vanna Rosenberg, Sonja Holm
07:45
Před kamerou
Před kamerou
100%
Všetky, 2007, 30 minut<br />Hraju Phil Gallagher
08:15
Dvě letenky do Řecka
Dvě letenky do Řecka
Všetky, 2023, 110 minut<br />Hraju Laure Calamy, Olivia Cote, Kristin Scott Thomas, Alexandre Desrousseaux, Nicolas Bridet
10:05
Dvojčata
Dvojčata
Všetky, 2022, 90 minut<br />Hraju Natasa Stork, Márton Patkós, Máté Szabó, Magdi Bódi, Marica Tárnok
11:35
Liga spravedlnosti a RWBY: Superhrdinové a lovci, první část
Liga spravedlnosti a RWBY: Superhrdinové a lovci, první část
Animovaný, 2023, 80 minut<br />Hraju Ozioma Akagha, Jen Brown, Tiana Camacho, Aaron Dismuke, Jason Douglas
12:55
Mack a Rita
Mack a Rita
Všetky, 2022, 95 minut<br />Hraju Diane Keaton, Elizabeth Lail, Molly Duplass, Taylour Paige, Loretta Devine
14:30
Znovu se zamilovat
Znovu se zamilovat
54%
Všetky, 2023, 105 minut<br />Hraju Priyanka Chopra, Sam Heughan, Russell Tovey, Celia Imrie, Omid Djalili
16:15
Škola je naše
Škola je naše
Všetky, 2022, 110 minut<br />Hraju Sarah Suco, Jean-Pierre Darroussin, Oussama Kheddam, Cécile Rebboah, Gérald Laroche
18:05
Terminator Salvation
Terminator Salvation
65%
Všetky, 2009, 115 minut<br />Hraju Christian Bale, Sam Worthington, Moon Bloodgood, Helena Bonham Carter, Anton Yelchin
20:00
Junioři
Junioři
Všetky, 2023, 95 minut<br />Hraju Vanessa Paradis, Ewan Bourdelles, Noah Zandouche, Alaďs Bertrand, Clara Machado
21:35
Brandy Hellville a démoni módního průmyslu
Brandy Hellville a démoni módního průmyslu
Dokumentárny, 2024, 90 minut<br />Hraju Kate Taylor
23:05
Bože, ochraňuj Texas
Bože, ochraňuj Texas
Dokumentárny, 2024, 60 minut<br />Hraju Iliana Sosa, Lawrence Wright
00:05
Úkryt
Úkryt
69%
Všetky, 2002, 115 minut<br />Hraju Jodie Foster, Kristen Stewart, Forest Whitaker, Dwight Yoakam, Jared Leto
02:00
Test
Test
Všetky, 2022, 105 minut<br />Hraju Miren Ibarguren, Alberto San Juan, Carlos Santos, Blanca Suárez, Antonio Resines
Notifikacia na e-mail
03:45
Válečnice
Válečnice
Všetky, 2022, 135 minut<br />Hraju Viola Davis, Thuso Mbedu, Lashana Lynch, Sheila Atim, John Boyega
Notifikacia na e-mail
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Záznam TB/Štúdio TA3
Všetky, 60 minut
05:00
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
05:30
Záznam TB/Štúdio TA3
Záznam TB/Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
06:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
06:30
Šport+
Šport+
Všetky, 30 minut
07:00
Ranné správy
Ranné správy
Všetky, 15 minut
07:15
Raňajky
Raňajky
Všetky, 15 minut
07:30
Ranné správy
Ranné správy
Všetky, 15 minut
07:45
Raňajky
Raňajky
Všetky, 15 minut
08:00
Ranné správy
Ranné správy
Všetky, 15 minut
08:15
Raňajky
Raňajky
Všetky, 15 minut
08:30
Ranné správy
Ranné správy
Všetky, 15 minut
08:45
Raňajky
Raňajky
Všetky, 15 minut
09:00
Štúdio TA3/Raňajky
Štúdio TA3/Raňajky
Všetky, 30 minut
09:30
Téma
Téma
Všetky, 30 minut
10:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
10:30
Investujeme
Investujeme
Všetky, 30 minut
11:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
11:30
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
12:00
Žurnál
Žurnál
Všetky, 20 minut
12:20
Šport
Šport
Šport, 10 minut
12:30
Téma
Téma
Všetky, 30 minut
13:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
13:30
Biznis
Biznis
Všetky, 30 minut
14:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
14:30
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
15:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
15:30
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
16:00
Žurnál
Žurnál
Všetky, 20 minut
16:20
Šport
Šport
Šport, 10 minut
16:30
Svet dnes
Svet dnes
Všetky, 30 minut
17:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
17:30
Zdravie na TA3
Zdravie na TA3
Všetky, 30 minut
18:00
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
18:30
Hlavné správy
Hlavné správy
Všetky, 25 minut
18:55
Šport
Šport
Šport, 15 minut
19:10
Svet dnes
Svet dnes
Všetky, 20 minut
19:30
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 20 minut
19:50
Téma dňa s Petrom Bielikom
Téma dňa s Petrom Bielikom
Všetky, 40 minut
20:30
Motoring
Motoring
Iné, 30 minut
21:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
21:30
Biznis
Biznis
Všetky, 30 minut
22:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
22:30
Šport+
Šport+
Všetky, 30 minut
23:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
23:30
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
00:00
Téma/Štúdio TA3
Téma/Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
00:30
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
01:00
Šport+
Šport+
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
01:30
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
02:00
Téma dňa s Petrom Bielikom
Téma dňa s Petrom Bielikom
Všetky, 40 minut
Notifikacia na e-mail
02:40
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 20 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Svet dnes
Svet dnes
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
03:30
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
03:45
Moja mama varí lepšie ako tvoja
Moja mama varí lepšie ako tvoja
Všetky, 35 minut
04:20
Prvé oddelenie II
Prvé oddelenie II
Všetky, 2009, 40 minut<br />Hraju Peter Rúfus, Ondrej Daniš, Ján Dobrík
05:00
Diagnóza: Vražda
Diagnóza: Vražda
66%
Všetky, 2001, 40 minut<br />Hraju Dick Van Dyke, Victoria Rowell, Charlie Schlatter, Barry Van Dyke, Julius Carry
05:40
Diagnóza: Vražda
Diagnóza: Vražda
66%
Všetky, 2001, 65 minut<br />Hraju Dick Van Dyke, Victoria Rowell, Charlie Schlatter, Barry Van Dyke, Charmin Lee
06:45
Súdna sieň
Súdna sieň
Všetky, 65 minut
07:50
Prvé oddelenie II
Prvé oddelenie II
Všetky, 2009, 70 minut<br />Hraju Peter Rúfus, Ondrej Daniš, Ján Dobrík
09:00
Vraždy v Midsomeri
Vraždy v Midsomeri
76%
Všetky, 2004, 150 minut<br />Hraju John Nettles, John Hopkins, Jane Wymark, Laura Howard, Barry Jackson
11:30
Diagnóza: Vražda
Diagnóza: Vražda
70%
Všetky, 2001, 70 minut<br />Hraju Dick Van Dyke, Victoria Rowell, Charlie Schlatter, Barry Van Dyke, Cloris Leachman
12:40
Diagnóza: Vražda
Diagnóza: Vražda
79%
Všetky, 2001, 75 minut<br />Hraju Dick Van Dyke, Victoria Rowell, Charlie Schlatter, Barry Van Dyke, Gloria LeRoy
13:55
Dr. House
Dr. House
87%
Všetky, 2010, 55 minut<br />Hraju Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Peter Jacobson
14:50
Dr. House
Dr. House
87%
Všetky, 2010, 60 minut<br />Hraju Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Peter Jacobson
15:50
Vraždy v Midsomeri
Vraždy v Midsomeri
74%
Všetky, 2004, 130 minut<br />Hraju John Nettles, John Hopkins, Jane Wymark, Malcolm Tierney, Lynda Bellingham
18:00
Vražedné čísla
Vražedné čísla
76%
Basebal, 2006, 65 minut<br />Hraju Rob Morrow, David Krumholtz, Judd Hirsch, Alimi Ballard, Dylan Bruno
19:05
Vražedné čísla
Vražedné čísla
78%
Basebal, 2006, 65 minut<br />Hraju Rob Morrow, David Krumholtz, Judd Hirsch, Alimi Ballard, Navi Rawat
20:10
Dr. House
Dr. House
85%
Všetky, 2010, 55 minut<br />Hraju Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Peter Jacobsen
21:05
Dr. House
Dr. House
87%
Všetky, 2010, 55 minut<br />Hraju Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Peter Jacobsen
22:00
CSI: Kriminálka Miami
CSI: Kriminálka Miami
87%
Všetky, 2008, 60 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Kevin L. Walker, Khandi Alexander
23:00
Súkromné očko
Súkromné očko
Šport, 2020, 50 minut<br />Hraju Jason Priestley, Cindy Sampson, Barry Flatman, Jordyn Negri, Samantha Wan
23:50
FBI: International
FBI: International
Všetky, 2021, 55 minut<br />Hraju Luke Kleintank, Heida Reed, Carter Redwood, Vinessa Vidotto, Christiane Paul
00:45
Policajti v akcii
Policajti v akcii
42%
Všetky, 2016, 50 minut<br />Hraju Michal Domonkos, Filip Kois, Michal Domonkoš, Andy Morávek
Notifikacia na e-mail
01:35
Myšlienky vraha
Myšlienky vraha
77%
Všetky, 2011, 40 minut<br />Hraju Joe Mantegna, Shemar Moore, Matthew Gray Gubler, Kirsten Vangsness, Rachel Nichols
Notifikacia na e-mail
02:15
FBI: International
FBI: International
Všetky, 2021, 40 minut<br />Hraju Luke Kleintank, Heida Reed, Carter Redwood, Vinessa Vidotto, Christiane Paul
Notifikacia na e-mail
02:55
Súdna sieň
Súdna sieň
Všetky, 40 minut
Notifikacia na e-mail
03:35
Moja mama varí lepšie ako tvoja
Moja mama varí lepšie ako tvoja
Všetky, 40 minut
Notifikacia na e-mail
04:00
Bydlení je hra
Bydlení je hra
Iné, 20 minut
04:20
Chalupa je hra
Chalupa je hra
Domácnosť a záhrada, 25 minut
04:45
Zahrada je hra
Zahrada je hra
Domácnosť a záhrada, 25 minut
05:10
Průhonice
Průhonice
Dokumentárny, 20 minut
05:30
Kluci v akci
Kluci v akci
Iné, 29 minut
05:59
Studio 6
Studio 6
Zábavný program, 181 minut
09:00
Čarodějův učeň
Čarodějův učeň
Všetky, 1989, 65 minut
10:05
Kluci v akci
Kluci v akci
Iné, 30 minut
10:35
Silvestrovský koktejl
Silvestrovský koktejl
Hudba, 55 minut
11:30
AZ-kvíz
AZ-kvíz
Vzdelávanie, 30 minut
12:00
Zprávy ve 12
Zprávy ve 12
Všetky, 20 minut
12:20
Předpověď počasí, sportovní zprávy
Předpověď počasí, sportovní zprávy
Počasie, 10 minut
12:30
Sama doma
Sama doma
Iné, 90 minut
14:00
Buchty po ránu
Buchty po ránu
Všetky, 30 minut
14:30
Hrabě Monte Christo
Hrabě Monte Christo
Všetky, 1979, 90 minut<br />Hraju Jacques Weber, Carla Romanelli, Jean-François Poron, Christiane Krüger, Roger Dumas
16:00
Zdravotní škola
Zdravotní škola
Všetky, 2022, 45 minut<br />Hraju Molly Blixt Egelind, Jesper Groth, Andrea Heick Gadeberg, Jon Lange, Katrine Rosenthal
16:45
Plné hnízdo ve Zlínském kraji II
Plné hnízdo ve Zlínském kraji II
Dokumentárny, 30 minut
17:15
AZ-kvíz
AZ-kvíz
Vzdelávanie, 25 minut
17:40
Černé ovce
Černé ovce
Iné, 20 minut
18:00
Události v regionech
Události v regionech
Všetky, 25 minut
18:25
Kde domov můj?
Kde domov můj?
Všetky, 30 minut
55
Události za okamžik a počasí
Události za okamžik a počasí
Všetky, 5 minut
19:00
Události
Události
Všetky, 56 minut
19:56
Branky, body, vteřiny
Branky, body, vteřiny
Šport, 14 minut
20:10
Spravodlivosť
Spravodlivosť
Všetky, 75 minut
21:25
Máte slovo s M. Jílkovou
Máte slovo s M. Jílkovou
Iné, 60 minut
22:25
Na stopě
Na stopě
Iné, 24 minut
49
Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
Všetky, 1 minut
22:50
Maigret
Maigret
69%
Všetky, 1993, 90 minut<br />Hraju Bruno Cremer, Agnčs Soral, Anne Bellec, Eric Prat, Claude Faraldo
00:20
AZ-kvíz
AZ-kvíz
Vzdelávanie, 25 minut
00:45
Banánové rybičky
Banánové rybičky
Všetky, 40 minut
Notifikacia na e-mail
01:25
Chalupa je hra
Chalupa je hra
Domácnosť a záhrada, 25 minut
Notifikacia na e-mail
01:50
Bydlení je hra
Bydlení je hra
Iné, 25 minut
Notifikacia na e-mail
02:15
Dobré ráno
Dobré ráno
Všetky, 150 minut
Notifikacia na e-mail
03:55
Pouť na svatou horu
Pouť na svatou horu
Dokumentárny, 25 minut
04:20
V zajetí železné opony
V zajetí železné opony
Dokumentárny, 15 minut
04:35
Lesáci církve
Lesáci církve
Dokumentárny, 30 minut
05:05
Nedej se
Nedej se
Iné, 18 minut
05:23
Nedej se: Občanské noviny
Nedej se: Občanské noviny
Iné, 7 minut
05:30
Království divočiny: Národní park Širetoko
Království divočiny: Národní park Širetoko
Dokumentárny, 29 minut
05:59
Dobré ráno
Dobré ráno
Zábavný program, 151 minut
08:30
Okavango - řeka snů
Okavango - řeka snů
Dokumentárny, 2019, 55 minut
09:25
Planeta pokladů
Planeta pokladů
Dokumentárny, 55 minut
10:20
Největší apokalypsy dějin
Největší apokalypsy dějin
Dokumentárny, 2001, 55 minut<br />Hraju Melissa Berry, Hermione Norris, Michael Baillie, Mira Bar-Matthews, Hala Barakat
11:15
Namibie, naděje a budoucnost
Namibie, naděje a budoucnost
Dokumentárny, 55 minut
12:10
Hrdinové legend
Hrdinové legend
Dokumentárny, 50 minut
13:00
Krásy evropského pobřeží
Krásy evropského pobřeží
Cestovanie, 10 minut
13:10
Perimetr
Perimetr
Dokumentárny, 30 minut
13:40
Středomoří - soužití člověka a přírody
Středomoří - soužití člověka a přírody
Dokumentárny, 50 minut
14:30
Poslední ráje na Zemi - Borneo
Poslední ráje na Zemi - Borneo
Dokumentárny, 55 minut
15:25
Kvarteto
Kvarteto
Dokumentárny, 30 minut
15:55
Alžběta I. a Alžběta II., zlaté královny
Alžběta I. a Alžběta II., zlaté královny
Dokumentárny, 45 minut
16:40
Člověk jako živočišný druh
Člověk jako živočišný druh
Dokumentárny, 55 minut
17:35
Velké stroje zblízka II
Velké stroje zblízka II
90%
Dokumentárny, 2014, 45 minut<br />Hraju Naima Cantini, Fabrizio Cerreto, Gabriele Cicalini, Joseph May
18:20
Auto moto svět
Auto moto svět
Iné, 25 minut
18:45
Auto moto test
Auto moto test
Iné, 15 minut
19:00
Prahou podzemní drahou
Prahou podzemní drahou
Dokumentárny, 40 minut
19:40
Postřehy odjinud
Postřehy odjinud
Cestovanie, 10 minut
19:50
Zprávy v českém znakovém jazyce
Zprávy v českém znakovém jazyce
Všetky, 10 minut
20:00
Výborná SHOW
Výborná SHOW
Všetky, 50 minut
20:50
Stezka Českem
Stezka Českem
Dokumentárny, 30 minut
21:20
Skryté skvosty
Skryté skvosty
Dokumentárny, 30 minut
21:50
S kuchařem kolem světa
S kuchařem kolem světa
Dokumentárny, 60 minut
22:50
Černobyl: Nová svědectví (2/2)
Černobyl: Nová svědectví (2/2)
Dokumentárny, 45 minut
23:35
Agent Hamilton
Agent Hamilton
Všetky, 2022, 45 minut<br />Hraju Jakob Oftebro, Nina Zanjani, Jörgen Thorsson, Felice Jankell, Annika Hallin
00:20
Feral
Feral
Hudba, 75 minut
01:35
Hranice bez hranic
Hranice bez hranic
Dokumentárny, 25 minut
Notifikacia na e-mail
02:00
Stopy, fakta, tajemství
Stopy, fakta, tajemství
Dokumentárny, 30 minut
Notifikacia na e-mail
02:30
Ukrajinský rozcestník
Ukrajinský rozcestník
Dokumentárny, 25 minut
Notifikacia na e-mail
02:55
Sabotáž
Sabotáž
Iné, 30 minut
Notifikacia na e-mail
03:25
Před půlnocí
Před půlnocí
Všetky, 25 minut
Notifikacia na e-mail
03:50
Cizinec mezi svými
Cizinec mezi svými
Životopisný, 30 minut
Notifikacia na e-mail
03:10
Zúbková víla
Zúbková víla
54%
Šport, 2009, 165 minut<br />Hraju Dwayne Johnson, Stephen Merchant, Ryan Sheckler, Seth MacFarlane
55
Nový den
Nový den
Všetky, 5 minut
06:00
Nový den
Nový den
Všetky, 65 minut
07:05
M.A.S.H
M.A.S.H
76%
Všetky, 1982, 20 minut<br />Hraju Alan Alda, Mike Farrell, Harry Morgan, Loretta Swit, David Ogden Stiers
07:25
M.A.S.H
M.A.S.H
77%
Všetky, 1982, 30 minut<br />Hraju Alan Alda, Mike Farrell, Harry Morgan, Loretta Swit, David Ogden Stiers
07:55
M.A.S.H
M.A.S.H
73%
Všetky, 1982, 30 minut<br />Hraju Alan Alda, Mike Farrell, Harry Morgan, Loretta Swit, David Ogden Stiers
08:25
M.A.S.H
M.A.S.H
69%
Všetky, 1982, 30 minut<br />Hraju Alan Alda, Mike Farrell, Harry Morgan, Loretta Swit, David Ogden Stiers
08:55
M.A.S.H
M.A.S.H
77%
Všetky, 1982, 30 minut<br />Hraju Alan Alda, Mike Farrell, Harry Morgan, Loretta Swit, David Ogden Stiers
09:25
Polda
Polda
Všetky, 70 minut
10:35
Policie Hamburk
Policie Hamburk
Všetky, 2014, 60 minut<br />Hraju Sanna Englund, Matthias Schloo, Gerit Kling, Serhat Çokgezen, Janette Rauch
11:35
Policie Hamburk
Policie Hamburk
Všetky, 55 minut
12:30
Closer
Closer
79%
Všetky, 2011, 60 minut<br />Hraju Kyra Sedgwick, J.K. Simmons, Corey Reynolds, Robert Gossett, G.W. Bailey
13:30
Komisár Rex
Komisár Rex
83%
Všetky, 1996, 60 minut<br />Hraju Tobias Moretti, Karl Markovics, Wolf Bachofner, Gerhard Zemann, Fritz Muliar
14:30
Policie v akci
Policie v akci
Dokumentárny, 65 minut
15:35
Ano, šéfe!
Ano, šéfe!
Všetky, 70 minut
16:45
Inkognito
Inkognito
Všetky, 70 minut
17:55
Prostřeno!
Prostřeno!
Všetky, 57 minut
52
Počasí
Počasí
Všetky, 3 minut
18:55
HLAVNÍ ZPRÁVY
HLAVNÍ ZPRÁVY
Všetky, 45 minut
19:40
Krimi zprávy
Krimi zprávy
Všetky, 15 minut
19:55
SHOWTIME
SHOWTIME
Všetky, 20 minut
20:15
Zoo
Zoo
Všetky, 90 minut
21:45
Inkognito
Inkognito
Všetky, 65 minut
22:50
Inkognito
Inkognito
Všetky, 70 minut
00:00
Ano, šéfe!
Ano, šéfe!
Všetky, 70 minut
01:10
Policie v akci
Policie v akci
Dokumentárny, 60 minut
Notifikacia na e-mail
02:10
Policie Hamburk
Policie Hamburk
Všetky, 2014, 60 minut<br />Hraju Sanna Englund, Matthias Schloo, Gerit Kling, Serhat Çokgezen, Janette Rauch
Notifikacia na e-mail
03:10
Policie Hamburk
Policie Hamburk
Všetky, 70 minut
Notifikacia na e-mail
03:45
Žabí kráľ
Žabí kráľ
61%
Všetky, 2008, 60 minut<br />Hraju Sidonie von Krosigk, Friedrich von Thun, Richy Müller, Alexander Merbeth, Marie-Louise Stahl
04:45
Novashopping
Novashopping
Iné, 70 minut
05:55
Snídaně
Snídaně
Všetky, 150 minut
08:25
Ulice
Ulice
Iné, 60 minut
09:25
Jedna rodina
Jedna rodina
Všetky, 75 minut
10:40
Kriminálka Anděl
Kriminálka Anděl
75%
Všetky, 2010, 70 minut<br />Hraju Martin Stropnický, David Švehlík
11:50
Tescoma s chutí
Tescoma s chutí
Všetky, 10 minut
12:00
Polední Televizní noviny
Polední Televizní noviny
Všetky, 20 minut
12:20
Ordinace v růžové zahradě
Ordinace v růžové zahradě
Iné, 2009, 80 minut
13:40
CSI Miami
CSI Miami
76%
Iné, 2006, 50 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Jonathan Togo
14:30
CSI Miami
CSI Miami
74%
Iné, 2007, 60 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Jonathan Togo
15:30
Výměna manželek IX
Výměna manželek IX
Všetky, 87 minut
57
Odpolední Počasí
Odpolední Počasí
Všetky, 3 minut
17:00
Odpolední Televizní noviny
Odpolední Televizní noviny
Všetky, 30 minut
17:30
Na lovu IV
Na lovu IV
Všetky, 60 minut
18:30
Ulice
Ulice
Iné, 60 minut
19:30
Televizní noviny
Televizní noviny
Všetky, 50 minut
20:20
Jedna rodina
Jedna rodina
Všetky, 80 minut
21:40
Zlatá labuť
Zlatá labuť
Všetky, 80 minut
23:00
Na vaší straně
Na vaší straně
Všetky, 45 minut
23:45
CSI Miami
CSI Miami
76%
Iné, 2006, 60 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Jonathan Togo
00:45
CSI Miami
CSI Miami
74%
Iné, 2007, 60 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Jonathan Togo
Notifikacia na e-mail
01:45
Kriminálka Anděl
Kriminálka Anděl
75%
Všetky, 2010, 75 minut<br />Hraju Martin Stropnický, David Švehlík
Notifikacia na e-mail
03:00
Ulice
Ulice
Iné, 105 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Snooker
Snooker
Šport, 120 minut
05:00
Plochá dráha
Plochá dráha
Šport, 60 minut
06:00
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 60 minut
07:00
Snooker
Snooker
Šport, 90 minut
08:30
Olympijské hry
Olympijské hry
Šport, 120 minut
10:30
Surfing
Surfing
Šport, 60 minut
11:30
Horská kola
Horská kola
Šport, 30 minut
12:00
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 60 minut
13:00
Snooker
Snooker
Šport, 45 minut
13:45
Snooker
Snooker
Šport, 195 minut
17:00
Horská kola
Horská kola
Šport, 60 minut
18:00
Horská kola
Horská kola
Šport, 60 minut
19:00
Snooker
Snooker
Šport, 45 minut
19:45
Snooker
Snooker
Šport, 195 minut
23:00
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 60 minut
00:00
Horská kola
Horská kola
Šport, 30 minut
00:30
Horská kola
Horská kola
Šport, 60 minut
Notifikacia na e-mail
01:30
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 90 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Snooker
Snooker
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
03:45
Aljaška: Noví osadníci
Aljaška: Noví osadníci
74%
Všetky, 1986, 45 minut<br />Hraju Kurt Russell, Kim Cattrall, Kate Burton, Dennis Dun, James Hong
04:30
Záchrana na zledovatělé silnici
Záchrana na zledovatělé silnici
81%
Dokumentárny, 2011, 45 minut<br />Hraju Molly Parker, Michael C. Hall, Jennifer Carpenter, Desmond Harrington, C.S. Lee
05:15
Obří stroje
Obří stroje
Dokumentárny, 2021, 45 minut<br />Hraju Garnet Williams, Brooke Guzar, Peter Frise, Robert Sparling, Thomas Adams
06:00
Skvělý dr. Pol
Skvělý dr. Pol
Dokumentárny, 60 minut
07:00
Vikingové: Vzestup a pád
Vikingové: Vzestup a pád
Náboženstvo, 2012, 60 minut
08:00
Vikingové: Vzestup a pád
Vikingové: Vzestup a pád
Náboženstvo, 2012, 60 minut
09:00
Aljaška: Noví osadníci
Aljaška: Noví osadníci
Všetky, 60 minut
10:00
Záchrana na zledovatělé silnici: Zmatek na dálnici - výběr
Záchrana na zledovatělé silnici: Zmatek na dálnici - výběr
85%
Dokumentárny, 2013, 60 minut<br />Hraju Peter Gallagher, Piper Perabo, Christopher Gorham, Kari Matchett, Hill Harper
11:00
Vyšetřování leteckých neštěstí
Vyšetřování leteckých neštěstí
Dokumentárny, 60 minut
12:00
Vyšetřování leteckých neštěstí
Vyšetřování leteckých neštěstí
Dokumentárny, 60 minut
13:00
Nacistické megastavby
Nacistické megastavby
Iné, 60 minut
14:00
Očima fotografa
Očima fotografa
79%
Dokumentárny, 1993, 60 minut<br />Hraju Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Hank Azaria
15:00
Továrna na jídlo: USA
Továrna na jídlo: USA
75%
Dokumentárny, 2015, 30 minut<br />Hraju Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Hank Azaria
15:30
Továrna na jídlo: USA
Továrna na jídlo: USA
75%
Dokumentárny, 2015, 30 minut<br />Hraju Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Hank Azaria
16:00
Jak chytit pašeráka
Jak chytit pašeráka
57%
Dokumentárny, 2007, 60 minut<br />Hraju Samy Naceri, Frédéric Diefenthal, Bernard Farcy, Emma Sjöberg, Edouard Montoute
17:00
Vězněm v cizině
Vězněm v cizině
77%
Dokumentárny, 1993, 60 minut<br />Hraju Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Hank Azaria
18:00
Vyšetřování leteckých neštěstí
Vyšetřování leteckých neštěstí
75%
Dokumentárny, 1993, 60 minut<br />Hraju Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Hank Azaria
19:00
Jedinečné letiště v Dubaji
Jedinečné letiště v Dubaji
75%
Iné, 1993, 60 minut<br />Hraju Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Hank Azaria
20:00
Nacistické megastavby: Americká válka
Nacistické megastavby: Americká válka
63%
Iné, 2004, 60 minut<br />Hraju Dennis Quaid, Jake Gyllenhaal, Emmy Rossum, Sela Ward, Ian Holm
21:00
Setkání s Plutem
Setkání s Plutem
85%
Dokumentárny, 2011, 60 minut<br />Hraju Sarah Paulson, Jessica Lange, Frances Conroy, Kathy Bates, Angela Bassett
22:00
UFO: Zkoumání fenoménu
UFO: Zkoumání fenoménu
Všetky, 2013, 60 minut<br />Hraju Sarah Paulson, Frances Conroy, Kathy Bates, Jessica Lange, Angela Bassett
23:00
Staré dobré devadesátky
Staré dobré devadesátky
63%
Dokumentárny, 2004, 60 minut<br />Hraju Dennis Quaid, Jake Gyllenhaal, Emmy Rossum, Sela Ward, Ian Holm
00:00
Hitlerovo americké bojiště
Hitlerovo americké bojiště
85%
Dokumentárny, 2011, 45 minut<br />Hraju Sarah Paulson, Jessica Lange, Frances Conroy, Kathy Bates, Angela Bassett
00:45
Poslední dny Anny Frankové
Poslední dny Anny Frankové
Dokumentárny, 2013, 45 minut<br />Hraju Sarah Paulson, Frances Conroy, Kathy Bates, Jessica Lange, Angela Bassett
Notifikacia na e-mail
01:30
Vězněm v cizině
Vězněm v cizině
85%
Dokumentárny, 2011, 45 minut<br />Hraju Molly Parker, Michael C. Hall, Jennifer Carpenter, Desmond Harrington, C.S. Lee
Notifikacia na e-mail
02:15
Zákulisí letiště Sydney
Zákulisí letiště Sydney
Iné, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Jak chytit pašeráka
Jak chytit pašeráka
Dokumentárny, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:45
Aljaška: Noví osadníci
Aljaška: Noví osadníci
Všetky, 2013, 45 minut<br />Hraju Filip Čapka, Igor Chmela, Marie Doležalová, Miroslav Etzler, Veronika Freimanová
Notifikacia na e-mail
04:00
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
04:10
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
05:00
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
05:10
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
06:00
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
06:10
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
07:00
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 15 minut
07:15
Športové ozveny
Športové ozveny
Všetky, 25 minut
07:40
Futbal - Highlighty Serie A
Futbal - Highlighty Serie A
Šport, 30 minut
08:10
Cyklistika: Eschborn-Frankfurt 2024
Cyklistika: Eschborn-Frankfurt 2024
Iné, 105 minut
09:55
Športuj pre radosť
Športuj pre radosť
Americký futbal, 15 minut
10:10
Tipos Iná liga
Tipos Iná liga
Šport, 30 minut
10:40
Niké - palubovka 2024
Niké - palubovka 2024
Šport, 120 minut
12:40
Cyklopotulky
Cyklopotulky
Dokumentárny, 10 minut
12:50
Futbal - Magazín Európskej a Konferenčnej ligy
Futbal - Magazín Európskej a Konferenčnej ligy
Šport, 50 minut
13:40
OH 2024 - Cesta do Paríža
OH 2024 - Cesta do Paríža
Dokumentárny, 15 minut
13:55
Futbal - Highlighty Niké ligy
Futbal - Highlighty Niké ligy
Šport, 65 minut
15:00
Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
Šport, 60 minut
16:00
Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
Šport, 60 minut
17:00
Storočie športu
Storočie športu
Šport, 10 minut
17:10
Futbal - Highlighty Ligy majstrov
Futbal - Highlighty Ligy majstrov
Šport, 25 minut
17:35
Futbal - Highlighty Ligy majstrov
Futbal - Highlighty Ligy majstrov
Šport, 25 minut
18:00
Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
Šport, 60 minut
19:00
Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
Šport, 60 minut
20:00
Športové ozveny
Športové ozveny
Všetky, 30 minut
20:30
Futbal - Európska / Konferenčná liga UEFA 2023/24
Futbal - Európska / Konferenčná liga UEFA 2023/24
Šport, 165 minut
23:15
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
23:25
Futbal - Highlighty Bundesligy
Futbal - Highlighty Bundesligy
Šport, 55 minut
00:20
Gymnastika - ME 2024 (športová)
Gymnastika - ME 2024 (športová)
Iné, 100 minut
02:00
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
02:50
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
03:50
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
01:55
112
112
Dokumentárny, 160 minut
04:35
Mesto tieňov
Mesto tieňov
Všetky, 65 minut
05:40
NCIS: Los Angeles
NCIS: Los Angeles
Všetky, 2023, 40 minut<br />Hraju Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, Medalion Rahimi, Caleb Castille
06:20
NCIS: Los Angeles
NCIS: Los Angeles
Všetky, 2020, 40 minut
07:00
Špecialisti
Špecialisti
Všetky, 50 minut
07:50
Slečna Marplová
Slečna Marplová
70%
Všetky, 2013, 85 minut<br />Hraju Julia McKenzie, Pippa Bennett-Warner, Charity Wakefield, Robert Webb, Warren Brown
09:15
Kosti
Kosti
79%
Všetky, 2006, 40 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, T.J. Thyne
09:55
Kosti
Kosti
84%
Všetky, 2006, 45 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, T.J. Thyne
10:40
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
84%
Všetky, 2006, 40 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
11:20
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
80%
Všetky, 2006, 40 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
12:00
Policajné prípady
Policajné prípady
Všetky, 60 minut
13:00
Policajné prípady
Policajné prípady
Všetky, 65 minut
14:05
V mene zákona
V mene zákona
Všetky, 2009, 60 minut
15:05
Kosti
Kosti
79%
Všetky, 2006, 60 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, T.J. Thyne
16:05
Kosti
Kosti
78%
Všetky, 2006, 55 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, T.J. Thyne
17:00
Mentalista
Mentalista
79%
Všetky, 2010, 60 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
18:00
Mentalista
Mentalista
71%
Všetky, 2010, 60 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
19:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
82%
Všetky, 2006, 55 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
19:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
83%
Všetky, 2006, 60 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
20:55
NCIS: Los Angeles
NCIS: Los Angeles
Všetky, 2020, 60 minut
21:55
NCIS: Los Angeles
NCIS: Los Angeles
Všetky, 2020, 55 minut
22:50
Kosti
Kosti
79%
Všetky, 2006, 55 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, T.J. Thyne
23:45
Kosti
Kosti
78%
Všetky, 2006, 40 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, T.J. Thyne
00:25
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
82%
Všetky, 2006, 45 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
01:10
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
83%
Všetky, 2006, 40 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
Notifikacia na e-mail
01:50
112
112
Dokumentárny, 170 minut
Notifikacia na e-mail
02:40
Bedminton World Tour
Bedminton World Tour
Šport, 210 minut
06:00
Hokej - MS do 18 rokov
Hokej - MS do 18 rokov
Šport, 125 minut
08:05
Futbal - 2. liga
Futbal - 2. liga
Šport, 175 minut
11:00
Bedminton World Tour
Bedminton World Tour
Šport, 140 minut
13:20
Štúdio - Hokej MS U18
Štúdio - Hokej MS U18
Šport, 2013, 20 minut<br />Hraju Zak Bagans, Aaron Goodwin, Nick Groff, Billy Tolley, Jay Wasley
13:40
Hokej - MS do 18 rokov
Hokej - MS do 18 rokov
Šport, 160 minut
16:20
Bedminton World Tour
Bedminton World Tour
Šport, 140 minut
18:40
Hokej - MS do 18 rokov
Hokej - MS do 18 rokov
Šport, 145 minut
21:05
Futbal - Slovnaft Cup finále
Futbal - Slovnaft Cup finále
Šport, 120 minut
23:05
FIS Svetový pohár slalom muži
FIS Svetový pohár slalom muži
Šport, 2010, 85 minut<br />Hraju Chris Brown
00:30
FIS Svetový pohár slalom muži
FIS Svetový pohár slalom muži
Šport, 2010, 95 minut<br />Hraju Chris Brown
Notifikacia na e-mail
02:05
Footgolf
Footgolf
Golf, 130 minut
Notifikacia na e-mail
09:00
EL: Baskonia Vitoria Gasteiz-Real Madrid
EL: Baskonia Vitoria Gasteiz-Real Madrid
Šport, 120 minut
11:00
EL: Fenerbahce Istanbul-AS Monaco
EL: Fenerbahce Istanbul-AS Monaco
Šport, 120 minut
13:00
ATP Masters 1000: Mutua Madrid Open
ATP Masters 1000: Mutua Madrid Open
Tenis, 120 minut
15:00
ATP Masters 1000: Mutua Madrid Open
ATP Masters 1000: Mutua Madrid Open
Tenis, 120 minut
17:00
Magazín ATP
Magazín ATP
Tenis, 30 minut
17:30
Týden v motorsportu
Týden v motorsportu
Šport, 30 minut
18:00
Magazín Champions League
Magazín Champions League
Šport, 40 minut
18:40
EL: Olympiakos Pireus-FC Barcelona
EL: Olympiakos Pireus-FC Barcelona
Šport, 120 minut
20:40
EL: Maccabi Tel Aviv-Panathinaikos Athény
EL: Maccabi Tel Aviv-Panathinaikos Athény
Šport, 140 minut
23:00
LM: Bayern Mnichov-Real Madrid
LM: Bayern Mnichov-Real Madrid
Šport, 180 minut
03:10
Noční program
Noční program
Všetky, 230 minut
07:00
Bayern Mnichov - Eintracht Frankfurt
Bayern Mnichov - Eintracht Frankfurt
Šport, 105 minut
08:45
FC Barcelona - Valencia CF
FC Barcelona - Valencia CF
Šport, 120 minut
10:45
Serie A Full Impact
Serie A Full Impact
Šport, 30 minut
11:15
Juventus FC - AC Milán
Juventus FC - AC Milán
Šport, 105 minut
13:00
Borussia Mönchengladbach - Union Berlín
Borussia Mönchengladbach - Union Berlín
Šport, 120 minut
15:00
Bundesliga Highlights
Bundesliga Highlights
Šport, 60 minut
16:00
Bundesliga special
Bundesliga special
Šport, 30 minut
16:30
Real Betis - Sevilla FC
Real Betis - Sevilla FC
Šport, 105 minut
18:15
1. FSV Mainz 05 - 1. FC Köln
1. FSV Mainz 05 - 1. FC Köln
Šport, 105 minut
20:00
SS Lazio - Hellas Verona
SS Lazio - Hellas Verona
Šport, 120 minut
22:00
Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain
Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain
Šport, 120 minut
00:00
Liga mistrů UEFA Highlights
Liga mistrů UEFA Highlights
Šport, 30 minut
00:30
Liga mistrů UEFA Highlights
Liga mistrů UEFA Highlights
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
01:00
Real Sociedad - Real Madrid
Real Sociedad - Real Madrid
Šport, 105 minut
Notifikacia na e-mail
02:45
LaLiga Talking Football
LaLiga Talking Football
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
03:15
LaLiga Chronicles
LaLiga Chronicles
Šport, 25 minut
Notifikacia na e-mail
03:40
Noční program
Noční program
Všetky, 200 minut
Notifikacia na e-mail
03:10
Noční program
Noční program
Všetky, 230 minut
07:00
Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain
Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain
Šport, 105 minut
08:45
Liga mistrů UEFA Highlights
Liga mistrů UEFA Highlights
Šport, 30 minut
09:15
Liga mistrů UEFA Highlights
Liga mistrů UEFA Highlights
Šport, 30 minut
09:45
TIKI-TAKA
TIKI-TAKA
Šport, 90 minut
11:15
Bundesliga special
Bundesliga special
Šport, 30 minut
11:45
Bundesliga Highlights
Bundesliga Highlights
Šport, 60 minut
12:45
LaLiga Best 11
LaLiga Best 11
Šport, 30 minut
13:15
Inter Milán - Turín FC
Inter Milán - Turín FC
Šport, 120 minut
15:15
Made In Italy - Khvicha Kvaratskhelia
Made In Italy - Khvicha Kvaratskhelia
Šport, 15 minut
15:30
SSC Neapol - AS Řím
SSC Neapol - AS Řím
Šport, 105 minut
17:15
Serie A Full Impact
Serie A Full Impact
Šport, 30 minut
17:45
RB Lipsko - Borussia Dortmund
RB Lipsko - Borussia Dortmund
Šport, 120 minut
19:45
Bundesliga special
Bundesliga special
Šport, 30 minut
20:15
LaLiga Talking Football
LaLiga Talking Football
Šport, 30 minut
20:45
LaLiga Chronicles
LaLiga Chronicles
Šport, 30 minut
21:15
Bologna FC - Udinese Calcio
Bologna FC - Udinese Calcio
Šport, 105 minut
23:00
ACF Fiorentina - US Sassuolo
ACF Fiorentina - US Sassuolo
Šport, 120 minut
01:00
Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart
Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart
Šport, 110 minut
Notifikacia na e-mail
02:50
Noční program
Noční program
Všetky, 250 minut
Notifikacia na e-mail
35
Boston Celtics - Miami Heat
Boston Celtics - Miami Heat
Šport, 150 minut
04:05
Edmonton Oilers - Los Angeles Kings
Edmonton Oilers - Los Angeles Kings
Šport, 160 minut
06:45
Noční program
Noční program
Všetky, 15 minut
07:00
Bath Rugby - Saracens
Bath Rugby - Saracens
Šport, 105 minut
08:45
Gloucester Rugby - Exeter Chiefs
Gloucester Rugby - Exeter Chiefs
Šport, 105 minut
10:30
Absa Cape Epic Best of WOMEN
Absa Cape Epic Best of WOMEN
Dokumentárny, 30 minut
11:00
Boston Celtics - Miami Heat
Boston Celtics - Miami Heat
Šport, 120 minut
13:00
Stade Rennes - Stade Brestois
Stade Rennes - Stade Brestois
Šport, 105 minut
14:45
ČEZ RunTour - České Budějovice
ČEZ RunTour - České Budějovice
Šport, 15 minut
15:00
Edmonton Oilers - Los Angeles Kings
Edmonton Oilers - Los Angeles Kings
Šport, 105 minut
16:45
PFL 3
PFL 3
Šport, 165 minut
19:30
Magazín Muaythai
Magazín Muaythai
Šport, 35 minut
20:05
Premier League Darts 2024
Premier League Darts 2024
Šport, 235 minut
00:00
Velikonoční regata 2024
Velikonoční regata 2024
Šport, 15 minut
00:15
Cayacing Ardeche & Trail Running Lyon
Cayacing Ardeche & Trail Running Lyon
Dokumentárny, 30 minut
00:45
GÓÓÓL
GÓÓÓL
Šport, 50 minut
Notifikacia na e-mail
01:35
NBA play-off
NBA play-off
Šport, 150 minut
Notifikacia na e-mail
01:35
Dallas Stars - Vegas Golden Knights
Dallas Stars - Vegas Golden Knights
Šport, 175 minut
04:30
Lenovo Tenerife - Unicaja
Lenovo Tenerife - Unicaja
Šport, 120 minut
06:30
Noční program
Noční program
Všetky, 30 minut
00
Sportovní noviny
Sportovní noviny
Všetky, 5 minut
07:05
Stade Rennes - Stade Brestois
Stade Rennes - Stade Brestois
Šport, 100 minut
08:45
GKA Kitesurf Worldcup Cap Verde
GKA Kitesurf Worldcup Cap Verde
Dokumentárny, 30 minut
09:15
Dallas Stars - Vegas Golden Knights
Dallas Stars - Vegas Golden Knights
Šport, 105 minut
00
Ranní Sportovní noviny
Ranní Sportovní noviny
Všetky, 5 minut
11:05
Edmonton Oilers - Los Angeles Kings
Edmonton Oilers - Los Angeles Kings
Šport, 100 minut
12:45
ČEZ RunTour - České Budějovice
ČEZ RunTour - České Budějovice
Šport, 15 minut
00
Polední Sportovní noviny
Polední Sportovní noviny
Všetky, 5 minut
13:05
TVB Stuttgart - Handball Sport Verein Hamburg
TVB Stuttgart - Handball Sport Verein Hamburg
Šport, 100 minut
14:45
Žabiny Brno - USK Praha
Žabiny Brno - USK Praha
Šport, 105 minut
16:30
Magazín Muaythai
Magazín Muaythai
Šport, 30 minut
17:00
Dallas Stars - Vegas Golden Knights
Dallas Stars - Vegas Golden Knights
Šport, 105 minut
18:45
NHL News
NHL News
Šport, 15 minut
19:00
Ligue 1 Highlights
Ligue 1 Highlights
Šport, 60 minut
20:00
Spade poker show 2024
Spade poker show 2024
Šport, 30 minut
20:30
1:1 Sport Show (65)
1:1 Sport Show (65)
Šport, 30 minut
00
Sportovní noviny
Sportovní noviny
Všetky, 5 minut
21:05
Boston Celtics - Miami Heat
Boston Celtics - Miami Heat
Šport, 115 minut
00
Sportovní noviny
Sportovní noviny
Všetky, 5 minut
23:05
NHL News
NHL News
Šport, 15 minut
23:20
Edmonton Oilers - Los Angeles Kings
Edmonton Oilers - Los Angeles Kings
Šport, 105 minut
01:05
NHL play-off
NHL play-off
Šport, 175 minut
Notifikacia na e-mail
07:00
Coventry - Ipswich
Coventry - Ipswich
Šport, 115 minut
08:55
Liverpool - Chelsea
Liverpool - Chelsea
Všetky, 115 minut
10:50
SC Freiburg - VfL Wolfsburg
SC Freiburg - VfL Wolfsburg
Všetky, 115 minut
12:45
Zostrihy SPFL
Zostrihy SPFL
Všetky, 15 minut
13:00
Zostrihy 2. - 4. ligy
Zostrihy 2. - 4. ligy
Všetky, 30 minut
13:30
Dundee - Celtic
Dundee - Celtic
Všetky, 115 minut
15:25
Everton - Arsenal
Everton - Arsenal
Všetky, 115 minut
17:20
Preston North End - Leicester
Preston North End - Leicester
Šport, 115 minut
19:15
Frosinone - Salernitana
Frosinone - Salernitana
Všetky, 115 minut
21:10
Zostrihy SPFL
Zostrihy SPFL
Všetky, 15 minut
21:25
Zostrihy 2. - 4. ligy
Zostrihy 2. - 4. ligy
Všetky, 30 minut
21:55
QPR - Leeds
QPR - Leeds
Šport, 115 minut
23:50
Zápasy Juventusu 2023/2024
Zápasy Juventusu 2023/2024
Všetky, 19 minut
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
0:00
1:00
2:00
3:00