Dívka na koštěti
86%
18:30 - 20:00
Nova Cinema
V Bruggách
81%
21:20 - 23:05
HBO2
Záchranáři z hor
100%
17:55 - 18:55
Prima LOVE
Priatelia
88%
21:55 - 22:25
Doma
Mentalista
88%
17:00 - 18:00
Markíza KRIMI
Dr. House
87%
20:10 - 21:05
WAU
Rod draka
20:50 - 21:50
HBO
Priatelia
84%
22:25 - 22:55
Doma
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
82%
19:00 - 19:55
Markíza KRIMI
TV Program
Včera, 20.05.
Dnes, 21.05.
Zajtra, 22.05.
Štvrtok, 23.05.
Piatok, 24.05.
Sobota, 25.05.
Nedeľa, 26.05.
Pondelok, 27.05.
Utorok, 28.05.
Streda, 29.05.
Štvrtok, 30.05.
Piatok, 31.05.
Sobota, 01.06.
Nedeľa, 02.06.
Pondelok, 03.06.
Utorok, 04.06.
Kategórie staníc
slovenské
české
filmové a seriálové
športové
detské
dokumentárne
spravodajské
hudobné
ostatné
hd programy
pre dospelých
Večerný program
Nastaviť stanice
TV magazín
Zobrazenie:
16:29
16:29
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
0:00
1:00
2:00
3:00
03:55
Rodinné prípady
Rodinné prípady
Dokumentárny, 65 minut
05:00
Televízne noviny
Televízne noviny
Všetky, 60 minut
06:00
Teleráno
Teleráno
Všetky, 145 minut
08:25
Zámena manželiek
Zámena manželiek
Všetky, 85 minut
09:50
Mama na prenájom
Mama na prenájom
Všetky, 65 minut
10:55
Rodinné prípady
Rodinné prípady
Dokumentárny, 65 minut
12:00
Televízne noviny 12
Televízne noviny 12
Všetky, 10 minut
12:10
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 40 minut
12:50
Mentalista
Mentalista
88%
Všetky, 2011, 65 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
13:55
Mentalista
Mentalista
57%
Všetky, 2011, 60 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
14:55
Susedské prípady
Susedské prípady
Všetky, 60 minut
15:55
Rodinné prípady
Rodinné prípady
Dokumentárny, 65 minut
17:00
Prvé televízne noviny
Prvé televízne noviny
Všetky, 25 minut
Notifikacia na e-mail
17:25
Reflex
Reflex
Verejné udalosti, 30 minut
Notifikacia na e-mail
17:55
Mama na prenájom
Mama na prenájom
Všetky, 65 minut
Notifikacia na e-mail
19:00
Televízne noviny
Televízne noviny
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
20:00
Počasie
Počasie
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
20:15
Športové noviny
Športové noviny
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
20:30
Policie Modrava
Policie Modrava
Všetky, 2015, 80 minut<br />Hraju Soňa Norisová, Jaroslav Satoranský, Filip Tomsa
Notifikacia na e-mail
21:50
Policie Modrava
Policie Modrava
Všetky, 2015, 75 minut<br />Hraju Soňa Norisová, Jaroslav Satoranský, Filip Tomsa
Notifikacia na e-mail
23:05
Špecialisti
Špecialisti
Všetky, 65 minut
Notifikacia na e-mail
00:10
Mentalista
Mentalista
88%
Všetky, 2011, 55 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
Notifikacia na e-mail
01:05
Mentalista
Mentalista
57%
Všetky, 2011, 60 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
Notifikacia na e-mail
02:05
Policie Modrava
Policie Modrava
Všetky, 2015, 55 minut<br />Hraju Soňa Norisová, Jaroslav Satoranský, Filip Tomsa
Notifikacia na e-mail
03:00
Susedské prípady
Susedské prípady
Všetky, 40 minut
Notifikacia na e-mail
03:40
Rodinné prípady
Rodinné prípady
Dokumentárny, 80 minut
Notifikacia na e-mail
03:35
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 60 minut
04:35
Top Star
Top Star
Všetky, 20 minut
04:55
Noviny TV JOJ
Noviny TV JOJ
Všetky, 50 minut
05:45
Krimi
Krimi
Všetky, 30 minut
06:15
Ranné noviny
Ranné noviny
Všetky, 140 minut
08:35
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 75 minut
09:50
Súdna sieň
Súdna sieň
Všetky, 130 minut
12:00
Noviny o 12:00
Noviny o 12:00
Všetky, 30 minut
12:30
Súdna sieň
Súdna sieň
Všetky, 50 minut
13:20
CSI: Kriminálka Miami
CSI: Kriminálka Miami
83%
Všetky, 2008, 60 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Jonathan Togo, Rex Linn
14:20
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 70 minut
15:30
Top Star
Top Star
Všetky, 20 minut
15:50
Nákupné maniačky
Nákupné maniačky
Všetky, 85 minut
17:15
Riskuj
Riskuj
Všetky, 35 minut
Notifikacia na e-mail
17:50
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 70 minut
Notifikacia na e-mail
19:00
Krimi
Krimi
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
19:30
Noviny TV JOJ
Noviny TV JOJ
Všetky, 20 minut
Notifikacia na e-mail
19:50
Najlepšie počasie
Najlepšie počasie
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
20:00
MS v hokeji 2024: Svédsko - Slovensko
MS v hokeji 2024: Svédsko - Slovensko
Šport, 200 minut
Notifikacia na e-mail
23:20
Lajna
Lajna
Šport, 2021, 30 minut
Notifikacia na e-mail
23:50
Lajna
Lajna
Šport, 2021, 35 minut
Notifikacia na e-mail
00:25
Myšlienky vraha
Myšlienky vraha
90%
Všetky, 2012, 60 minut<br />Hraju Joe Mantegna, Paget Brewster, Shemar Moore, Matthew Gray Gubler
Notifikacia na e-mail
01:25
Riskuj
Riskuj
Všetky, 40 minut
Notifikacia na e-mail
02:05
Krimi
Krimi
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
02:35
Prvé oddelenie II
Prvé oddelenie II
Všetky, 2009, 30 minut<br />Hraju Peter Rúfus, Ondrej Daniš, Ján Dobrík
Notifikacia na e-mail
03:05
Súdna sieň
Súdna sieň
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:50
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 65 minut
Notifikacia na e-mail
03:55
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
04:45
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 15 minut
05:00
Počasie
Počasie
Všetky, 10 minut
05:10
Peniaze
Peniaze
Všetky, 25 minut
05:35
Dámsky klub
Dámsky klub
Všetky, 85 minut
07:00
Ranné správy RTVS
Ranné správy RTVS
Všetky, 90 minut
08:30
Bez batožiny
Bez batožiny
Dokumentárny, 35 minut
09:05
Detektívi zo severu
Detektívi zo severu
Všetky, 2019, 60 minut<br />Hraju Sven Martinek, Ingo Naujoks, Julia Schäfle, Veit Stübner, Christoph Tomanek
10:05
Na krok od neba
Na krok od neba
Všetky, 2019, 55 minut<br />Hraju Francesco Castiglione, Daniele Liotti
11:00
Duel
Duel
Všetky, 25 minut
11:25
Všade dobre, doma naj
Všade dobre, doma naj
Všetky, 35 minut
12:00
Správy RTVS
Správy RTVS
Všetky, 25 minut
12:25
Dámsky klub
Dámsky klub
Všetky, 90 minut
13:55
Tajomstvo mojej kuchyne
Tajomstvo mojej kuchyne
Všetky, 45 minut
14:40
Zdravá maškrta
Zdravá maškrta
Všetky, 20 minut
15:00
Don Matteo
Don Matteo
Iné, 2014, 60 minut<br />Hraju Terence Hill, Natalie Guetta, Maurizio Aiello, Fabrizio Apolloni, Alberto Basaluzzo
16:00
Správy RTVS
Správy RTVS
Všetky, 30 minut
16:30
Bez batožiny
Bez batožiny
Dokumentárny, 30 minut
Notifikacia na e-mail
17:00
Detektívi zo severu
Detektívi zo severu
Všetky, 2019, 50 minut<br />Hraju Sven Martinek, Ingo Naujoks, Julia Schäfle, Veit Stübner, Christoph Tomanek
Notifikacia na e-mail
50
Krátke správy RTVS
Krátke správy RTVS
Všetky, 5 minut
Notifikacia na e-mail
17:55
Duel
Duel
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
18:25
Všade dobre, doma naj
Všade dobre, doma naj
Všetky, 33 minut
Notifikacia na e-mail
58
Krátke počasie
Krátke počasie
Všetky, 2 minut
Notifikacia na e-mail
19:00
Správy RTVS
Správy RTVS
Všetky, 55 minut
Notifikacia na e-mail
19:55
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 20 minut
Notifikacia na e-mail
20:15
Počasie
Počasie
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
20:30
Oktopus
Oktopus
Všetky, 75 minut
Notifikacia na e-mail
21:45
Miesto zločinu Ostrava
Miesto zločinu Ostrava
Všetky, 65 minut
Notifikacia na e-mail
22:50
Miesto zločinu Ostrava
Miesto zločinu Ostrava
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
23:50
Paul a škola života
Paul a škola života
Všetky, 2017, 110 minut<br />Hraju François Cluzet, Jean Scandel, Eric Elmosnino, François Berléand, Valérie Karsenti
Notifikacia na e-mail
01:40
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
02:30
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
02:45
Počasie
Počasie
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
02:55
Don Matteo
Don Matteo
Iné, 2014, 55 minut<br />Hraju Terence Hill, Natalie Guetta, Maurizio Aiello, Fabrizio Apolloni, Alberto Basaluzzo
Notifikacia na e-mail
03:50
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
04:00
Adela show
Adela show
Všetky, 70 minut
05:10
Oteckovia
Oteckovia
Všetky, 50 minut
06:00
Druhý dych
Druhý dych
Všetky, 40 minut
06:40
Túžba tela
Túžba tela
Všetky, 45 minut
07:25
Túžba tela
Túžba tela
Všetky, 80 minut
08:45
Krok za krokom
Krok za krokom
72%
Všetky, 1996, 40 minut<br />Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Sasha Mitchell, Brandon Call
09:25
Krok za krokom
Krok za krokom
65%
Všetky, 1996, 45 minut<br />Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Sasha Mitchell, Brandon Call
10:10
Chicago Fire
Chicago Fire
Všetky, 2018, 60 minut
11:10
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
Všetky, 55 minut
12:05
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
Všetky, 60 minut
13:05
Oteckovia
Oteckovia
Všetky, 70 minut
14:15
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 65 minut
15:20
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 45 minut
16:05
Túžba tela
Túžba tela
Všetky, 60 minut
17:05
Túžba tela
Túžba tela
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
18:05
Chicago Fire
Chicago Fire
Všetky, 2018, 55 minut
Notifikacia na e-mail
19:00
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
20:00
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 55 minut
Notifikacia na e-mail
20:55
Krok za krokom
Krok za krokom
Všetky, 1996, 30 minut<br />Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Sasha Mitchell, Brandon Call
Notifikacia na e-mail
21:25
Krok za krokom
Krok za krokom
66%
Všetky, 1997, 30 minut<br />Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Brandon Call, Angela Watson
Notifikacia na e-mail
21:55
Priatelia
Priatelia
88%
Všetky, 1998, 30 minut<br />Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Notifikacia na e-mail
22:25
Priatelia
Priatelia
84%
Všetky, 1998, 30 minut<br />Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Notifikacia na e-mail
22:55
Chicago Med
Chicago Med
Všetky, 2021, 55 minut
Notifikacia na e-mail
23:50
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
00:50
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 35 minut
Notifikacia na e-mail
01:25
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
02:15
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
Všetky, 40 minut
Notifikacia na e-mail
02:55
Smotánka
Smotánka
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
55
Adela show
Adela show
Všetky, 75 minut
Notifikacia na e-mail
06:00
Zázračný miniateliér
Zázračný miniateliér
Umenie, 10 minut
06:10
Andyho svetové dobrodružstvá
Andyho svetové dobrodružstvá
Všetky, 2023, 10 minut<br />Hraju Andy Day, Puja Panchkoty, Ferne Corrigan
06:20
Jurošík
Jurošík
Všetky, 1991, 10 minut
06:30
Jurošík
Jurošík
Všetky, 1991, 10 minut
40
Bob a Bobek na cestách
Bob a Bobek na cestách
Animovaný, 2004, 5 minut
45
Dimitri
Dimitri
Všetky, 2014, 5 minut
06:50
Nezbedný havran
Nezbedný havran
Všetky, 2016, 10 minut<br />Hraju Jens Andresen, Monty Arnold, Mia Diekow, Jannik Endemann, Louis Hofmann
07:00
Malý rytier Trenk
Malý rytier Trenk
Animovaný, 2011, 30 minut
07:30
Živá panoráma
Živá panoráma
Počasie, 30 minut
00
Hírek
Hírek
Všetky, 5 minut
08:05
Rusínsky magazín
Rusínsky magazín
Všetky, 25 minut
08:30
Od prameňa - Rusínsky
Od prameňa - Rusínsky
Dokumentárny, 30 minut
09:00
Regina
Regina
Všetky, 55 minut
09:55
Boj tigrov
Boj tigrov
Šport, 1988, 95 minut
30
Obedníček - Lesná lekáreň "N"
Obedníček - Lesná lekáreň "N"
Animovaný, 5 minut
11:35
Odo
Odo
Animovaný, 2021, 10 minut<br />Hraju Shea Brady, Julia Dillon, Teresa Gallagher, Beth Chalmers, Sash Hira
45
Pa a Pi
Pa a Pi
Animovaný, 1986, 5 minut
11:50
Trpaslíci
Trpaslíci
Všetky, 10 minut
12:00
Živá panoráma
Živá panoráma
Počasie, 20 minut
12:20
Cyklopotulky
Cyklopotulky
Dokumentárny, 10 minut
12:30
Experiment
Experiment
Všetky, 30 minut
13:00
Anjeli strážni
Anjeli strážni
Všetky, 35 minut
13:35
Slovenskí archeológovia v Sudáne
Slovenskí archeológovia v Sudáne
Dokumentárny, 45 minut
14:20
Paradoxy života a smrti Martina Kukučína
Paradoxy života a smrti Martina Kukučína
Dokumentárny, 50 minut
15:10
Misia Artemis: Príbeh mesačnej rakety
Misia Artemis: Príbeh mesačnej rakety
Dokumentárny, 50 minut
16:00
Papua Nová Guinea - Dva svety
Papua Nová Guinea - Dva svety
Dokumentárny, 30 minut
16:30
Regina
Regina
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
17:30
Autosalón
Autosalón
Voľný čas, 25 minut
Notifikacia na e-mail
17:55
Vat
Vat
Veda, 35 minut
Notifikacia na e-mail
30
Večerníček - Lesná lekáreň "N"
Večerníček - Lesná lekáreň "N"
Pre deti, 5 minut
Notifikacia na e-mail
35
Odo
Odo
Animovaný, 2021, 5 minut<br />Hraju Shea Brady, Julia Dillon, Teresa Gallagher, Beth Chalmers, Sash Hira
Notifikacia na e-mail
40
Dimitri
Dimitri
Všetky, 2014, 5 minut
Notifikacia na e-mail
18:45
Fidlibumove pokusy
Fidlibumove pokusy
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
18:55
Nezbedný havran
Nezbedný havran
Všetky, 2016, 10 minut<br />Hraju Jens Andresen, Monty Arnold, Mia Diekow, Jannik Endemann, Louis Hofmann
Notifikacia na e-mail
19:05
Malý rytier Trenk
Malý rytier Trenk
Animovaný, 2011, 25 minut
Notifikacia na e-mail
19:30
Andyho svetové dobrodružstvá
Andyho svetové dobrodružstvá
Všetky, 2023, 15 minut<br />Hraju Andy Day, Puja Panchkoty, Ferne Corrigan
Notifikacia na e-mail
19:45
Zázračný miniateliér
Zázračný miniateliér
Umenie, 15 minut
Notifikacia na e-mail
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
Všetky, 7 minut
Notifikacia na e-mail
07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
Súťaže, 3 minut
Notifikacia na e-mail
20:10
Vodcovia ríše a oživené archívy
Vodcovia ríše a oživené archívy
Dokumentárny, 55 minut
Notifikacia na e-mail
21:05
Magnáti
Magnáti
Všetky, 55 minut
Notifikacia na e-mail
22:00
Večera s Havranom
Večera s Havranom
Všetky, 70 minut
Notifikacia na e-mail
23:10
Územie fantázie
Územie fantázie
Dokumentárny, 70 minut
Notifikacia na e-mail
00:20
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
01:10
Hírek
Hírek
Všetky, 6 minut
Notifikacia na e-mail
35
Haló
Haló
Všetky, 30 minut
04:05
Miláčikovo
Miláčikovo
Všetky, 25 minut
04:30
Extrémni nájomníci IX
Extrémni nájomníci IX
Dokumentárny, 25 minut
04:55
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 70 minut
06:05
Upratať, opraviť
Upratať, opraviť
Všetky, 75 minut
07:20
Letecké katastrofy
Letecké katastrofy
Dokumentárny, 70 minut
08:30
Extrémni nájomníci
Extrémni nájomníci
Dokumentárny, 45 minut
09:15
Vražedné čísla
Vražedné čísla
75%
Všetky, 2007, 60 minut<br />Hraju Rob Morrow, David Krumholtz, Judd Hirsch, Alimi Ballard, Dylan Bruno
10:15
Vražedné čísla
Vražedné čísla
80%
Všetky, 2007, 60 minut<br />Hraju Rob Morrow, David Krumholtz, Judd Hirsch, Dylan Bruno, Navi Rawat
11:15
Riskuj
Riskuj
Všetky, 45 minut
12:00
MS v hokeji 2024: Rakúsko - Veľká británia
MS v hokeji 2024: Rakúsko - Veľká británia
Šport, 180 minut
15:00
Policajti v akcii
Policajti v akcii
42%
Všetky, 2016, 60 minut<br />Hraju Michal Domonkos, Filip Kois, Michal Domonkoš, Andy Morávek
16:00
MS v hokeji 2024: Kanada - Česko
MS v hokeji 2024: Kanada - Česko
Šport, 180 minut
19:00
Naši
Naši
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
19:45
Profesionáli II
Profesionáli II
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
20:30
Honba na čarodejnice
Honba na čarodejnice
51%
Všetky, 2010, 125 minut<br />Hraju Nicolas Cage, Ron Perlman, Stephen Campbell Moore, Stephen Graham, Ulrich Thomsen
Notifikacia na e-mail
22:35
Zlý poliš
Zlý poliš
64%
Všetky, 2009, 150 minut<br />Hraju Nicolas Cage, Eva Mendes, Val Kilmer, Xzibit, Fairuza Balk
Notifikacia na e-mail
01:05
Profesionáli
Profesionáli
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
02:05
Mafstory
Mafstory
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
02:50
Haló
Haló
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
03:20
Miláčikovo
Miláčikovo
Všetky, 25 minut
Notifikacia na e-mail
03:45
Prírodné katastrofy
Prírodné katastrofy
Dokumentárny, 25 minut
Notifikacia na e-mail
03:55
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 35 minut
04:30
Oggy a šváby
Oggy a šváby
Animovaný, 2022, 30 minut<br />Hraju Kaycie Chase
05:00
Bernieho dobrodružstvá
Bernieho dobrodružstvá
Animovaný, 2021, 10 minut<br />Hraju Richard Méril
05:10
Zig a Sharko
Zig a Sharko
100%
Animovaný, 2010, 50 minut
06:00
Aj múdry schybí
Aj múdry schybí
Všetky, 45 minut
06:45
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 35 minut
07:20
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 35 minut
07:55
Kredenc
Kredenc
Všetky, 60 minut
08:55
Partička
Partička
Všetky, 50 minut
09:45
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
81%
Všetky, 2009, 20 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell, Holland Taylor
10:05
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
69%
Všetky, 2009, 35 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Jane Lynch, Jennifer Bini Taylor
10:40
M.A.S.H
M.A.S.H
80%
Všetky, 1975, 25 minut<br />Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville
11:05
M.A.S.H
M.A.S.H
Všetky, 1975, 35 minut<br />Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville
11:40
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
84%
Všetky, 2009, 30 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Jennifer Bini Taylor, Diora Baird
12:10
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
75%
Všetky, 2009, 35 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell, Jane Lynch
12:45
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
86%
Všetky, 2009, 40 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
13:25
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
85%
Všetky, 2009, 30 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
13:55
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
86%
Všetky, 2009, 25 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
14:20
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
83%
Všetky, 2009, 25 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
14:45
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
83%
Všetky, 2010, 30 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
15:15
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
81%
Všetky, 2010, 25 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
15:40
Priatelia
Priatelia
89%
Všetky, 1998, 30 minut<br />Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry
16:10
Priatelia
Priatelia
89%
Všetky, 1998, 30 minut<br />Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry
16:40
Jedenástka sezóny Niké ligy
Jedenástka sezóny Niké ligy
Šport, 25 minut
Notifikacia na e-mail
17:05
Niké liga
Niké liga
Šport, 155 minut
Notifikacia na e-mail
19:40
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 50 minut
Notifikacia na e-mail
20:30
Bloodshot: Supervojak
Bloodshot: Supervojak
57%
Všetky, 2020, 130 minut<br />Hraju Sam Heughan, Vin Diesel, Toby Kebbell
Notifikacia na e-mail
22:40
Charlieho anjeli
Charlieho anjeli
56%
Všetky, 1999, 120 minut<br />Hraju Cameron Diaz, Drew Barrymore, Lucy Liu, Bill Murray, Sam Rockwell
Notifikacia na e-mail
00:40
UEFA EURO 2024: Magazín
UEFA EURO 2024: Magazín
Šport, 20 minut
Notifikacia na e-mail
01:00
Športové noviny
Športové noviny
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
01:10
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 35 minut
Notifikacia na e-mail
01:45
Silvánovci
Silvánovci
57%
Všetky, 1996, 115 minut<br />Hraju Marián Labuda
Notifikacia na e-mail
03:40
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 35 minut
Notifikacia na e-mail
01:45
Osm hor
Osm hor
Všetky, 2022, 145 minut<br />Hraju Luca Marinelli, Alessandro Borghi, Lupo Barbiero, Cristiano Sassella, Elisabetta Mazzullo
04:10
Krásná fotka, spokojený život
Krásná fotka, spokojený život
Dokumentárny, 2023, 110 minut<br />Hraju Bill Flickinger, Angie Minnick, Debi Mustard
06:00
Test
Test
Všetky, 2022, 105 minut<br />Hraju Miren Ibarguren, Alberto San Juan, Carlos Santos, Blanca Suárez, Antonio Resines
07:45
Amazing Spider-Man
Amazing Spider-Man
74%
Všetky, 2012, 135 minut<br />Hraju Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans, Denis Leary, Martin Sheen
10:00
Amazing Spider-Man 2
Amazing Spider-Man 2
73%
Všetky, 2014, 140 minut<br />Hraju Andrew Garfield, Emma Stone, Jamie Foxx, Dane DeHaan, Colm Feore
12:20
Dvě letenky do Řecka
Dvě letenky do Řecka
Všetky, 2023, 115 minut<br />Hraju Laure Calamy, Olivia Cote, Kristin Scott Thomas, Alexandre Desrousseaux, Nicolas Bridet
14:15
Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana
Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana
77%
Animovaný, 2014, 90 minut<br />Hraju Ty Burrell, Max Charles, Lauri Fraser, Guillaume Aretos, Patrice A. Musick
15:45
Junioři
Junioři
Všetky, 2023, 95 minut<br />Hraju Vanessa Paradis, Ewan Bourdelles, Noah Zandouche, Alaďs Bertrand, Clara Machado
17:20
Večer z nádvoria
Večer z nádvoria
Iné, 2024, 40 minut
Notifikacia na e-mail
18:00
Kong: Ostrov lebiek
Kong: Ostrov lebiek
73%
Všetky, 2017, 120 minut<br />Hraju Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, Brie Larson, John C. Reilly, John Goodman
Notifikacia na e-mail
20:00
Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta
Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta
Dokumentárny, 2024, 50 minut<br />Hraju J. Patrick Burns, Robert Durst, Andrew Jarecki
Notifikacia na e-mail
20:50
Rod draka
Rod draka
Všetky, 2022, 60 minut<br />Hraju Paddy Considine, Matt Smith, Rhys Ifans, Steve Toussaint, Fabien Frankel
Notifikacia na e-mail
21:50
Rod draka
Rod draka
Všetky, 2022, 65 minut<br />Hraju Paddy Considine, Matt Smith, Rhys Ifans, Fabien Frankel, Sonoya Mizuno
Notifikacia na e-mail
22:55
Muž jménem Otto
Muž jménem Otto
Všetky, 2023, 125 minut<br />Hraju Tom Hanks, John Higgins, Tony Bingham, Lily Kozub, Mack Bayda
Notifikacia na e-mail
01:00
Klub nájemných vrahů
Klub nájemných vrahů
Všetky, 2023, 110 minut<br />Hraju Henry Golding, Daniela Melchior, Sam Neill, Noomi Rapace, Claudio Del Falco
Notifikacia na e-mail
02:50
Roboti
Roboti
Všetky, 2023, 90 minut<br />Hraju Shailene Woodley, Jack Whitehall, Paul Rust, Nicholas Rutherford, Paul Jurewicz
Notifikacia na e-mail
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Záznam TB/Štúdio TA3
Všetky, 60 minut
05:00
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
05:30
Záznam TB/Štúdio TA3
Záznam TB/Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
06:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
06:30
Šport+
Šport+
Všetky, 30 minut
07:00
Ranné správy
Ranné správy
Všetky, 15 minut
07:15
Raňajky
Raňajky
Všetky, 15 minut
07:30
Ranné správy
Ranné správy
Všetky, 15 minut
07:45
Raňajky
Raňajky
Všetky, 15 minut
08:00
Ranné správy
Ranné správy
Všetky, 15 minut
08:15
Raňajky
Raňajky
Všetky, 15 minut
08:30
Ranné správy
Ranné správy
Všetky, 15 minut
08:45
Raňajky
Raňajky
Všetky, 15 minut
09:00
Štúdio TA3/Raňajky
Štúdio TA3/Raňajky
Všetky, 30 minut
09:30
Téma
Téma
Všetky, 30 minut
10:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
10:30
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
11:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
11:30
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
12:00
Žurnál
Žurnál
Všetky, 20 minut
12:20
Šport
Šport
Šport, 10 minut
12:30
Téma
Téma
Všetky, 30 minut
13:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
13:30
Motoring
Motoring
Iné, 30 minut
14:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
14:30
Naše potraviny
Naše potraviny
Všetky, 15 minut
14:45
Biznis
Biznis
Všetky, 15 minut
15:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
15:30
Správy/Štúdio TA3
Správy/Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
16:00
Žurnál
Žurnál
Všetky, 20 minut
16:20
Šport
Šport
Šport, 10 minut
16:30
Svet dnes
Svet dnes
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
17:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
17:30
Investujeme
Investujeme
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
18:00
Ekonomika+/Financie+
Ekonomika+/Financie+
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
18:30
Hlavné správy
Hlavné správy
Všetky, 25 minut
Notifikacia na e-mail
18:55
Šport
Šport
Šport, 15 minut
Notifikacia na e-mail
19:10
Svet dnes
Svet dnes
Všetky, 20 minut
Notifikacia na e-mail
19:30
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 20 minut
Notifikacia na e-mail
19:50
Téma dňa s Petrom Bielikom
Téma dňa s Petrom Bielikom
Všetky, 40 minut
Notifikacia na e-mail
20:30
Showbiz
Showbiz
Iné, 30 minut
Notifikacia na e-mail
21:00
Král na ťahu
Král na ťahu
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
22:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
22:30
Šport+
Šport+
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
23:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
23:30
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
00:00
Téma/Štúdio TA3
Téma/Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
00:30
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
01:00
Šport+
Šport+
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
01:30
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
02:00
Téma dňa s Petrom Bielikom
Téma dňa s Petrom Bielikom
Všetky, 40 minut
Notifikacia na e-mail
02:40
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 20 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Svet dnes
Svet dnes
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
03:30
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
03:50
Súdna sieň
Súdna sieň
Všetky, 35 minut
04:25
Prvé oddelenie
Prvé oddelenie
Všetky, 2009, 40 minut<br />Hraju Peter Rúfus, Ondrej Daniš, Ján Dobrík
05:05
To je vražda, napísala
To je vražda, napísala
76%
Všetky, 1986, 50 minut<br />Hraju Angela Lansbury, Martin Balsam, Jackie Cooper, Alex Cord, Courteney Cox
05:55
To je vražda, napísala
To je vražda, napísala
73%
Všetky, 1986, 55 minut<br />Hraju Angela Lansbury, Martin Balsam, Jackie Cooper, Alex Cord, Courteney Cox
06:50
Súdna sieň
Súdna sieň
Všetky, 75 minut
08:05
Prvé oddelenie II
Prvé oddelenie II
Všetky, 2009, 55 minut<br />Hraju Peter Rúfus, Ondrej Daniš, Ján Dobrík
09:00
Vraždy v Midsomeri
Vraždy v Midsomeri
82%
Všetky, 2005, 150 minut<br />Hraju John Nettles, John Hopkins, Jane Wymark, Laura Howard, Barry Jackson
11:30
To je vražda, napísala
To je vražda, napísala
74%
Všetky, 1986, 70 minut<br />Hraju Angela Lansbury, Lloyd Bochner, Tom Bosley, J.D. Cannon, Don DeFore
12:40
To je vražda, napísala
To je vražda, napísala
73%
Všetky, 1986, 75 minut<br />Hraju Angela Lansbury, Jenny Agutter, Michael Anderson Jr., Tony Bonner, Eric Braeden
13:55
Dr. House
Dr. House
90%
Všetky, 2011, 60 minut<br />Hraju Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jesse Spencer
14:55
Dr. House
Dr. House
90%
Všetky, 2011, 60 minut<br />Hraju Hugh Laurie, Odette Yustman, Thom Barry, Sebastian Sozzi, Jaleel White
15:55
Vraždy v Midsomeri
Vraždy v Midsomeri
86%
Všetky, 2005, 125 minut<br />Hraju John Nettles, Jason Hughes, Jane Wymark, Barry Jackson, George Baker
18:00
Vražedné čísla
Vražedné čísla
79%
Všetky, 2007, 65 minut<br />Hraju Rob Morrow, David Krumholtz, Alimi Ballard, Navi Rawat, Diane Farr
Notifikacia na e-mail
19:05
Vražedné čísla
Vražedné čísla
78%
Všetky, 2007, 65 minut<br />Hraju Rob Morrow, David Krumholtz, Judd Hirsch, Alimi Ballard, Dylan Bruno
Notifikacia na e-mail
20:10
Dr. House
Dr. House
87%
Všetky, 2011, 55 minut<br />Hraju Hugh Laurie, Omar Epps, Jesse Spencer, Robert Sean Leonard, Charlyne Yi
Notifikacia na e-mail
21:05
Dr. House
Dr. House
83%
Všetky, 2011, 55 minut<br />Hraju Hugh Laurie, Omar Epps, Jesse Spencer, Robert Sean Leonard, Olivia Wilde
Notifikacia na e-mail
22:00
CSI: Kriminálka Miami
CSI: Kriminálka Miami
78%
Všetky, 2008, 60 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Jonathan Togo, Rex Linn
Notifikacia na e-mail
23:00
Súkromné očko
Súkromné očko
Šport, 2021, 50 minut<br />Hraju Jason Priestley, Cindy Sampson, Samantha Wan, Tony Nappo, Sagine Sémajuste
Notifikacia na e-mail
23:50
FBI: International
FBI: International
Všetky, 2022, 60 minut<br />Hraju Luke Kleintank, Heida Reed, Carter Redwood, Vinessa Vidotto, Christiane Paul
Notifikacia na e-mail
00:50
Policajti v akcii
Policajti v akcii
42%
Všetky, 2016, 45 minut<br />Hraju Michal Domonkos, Filip Kois, Michal Domonkoš, Andy Morávek
Notifikacia na e-mail
01:35
Myšlienky vraha
Myšlienky vraha
80%
Všetky, 2011, 40 minut<br />Hraju Joe Mantegna, Paget Brewster, Shemar Moore, Matthew Gray Gubler, A.J. Cook
Notifikacia na e-mail
02:15
FBI: International
FBI: International
Všetky, 2022, 40 minut<br />Hraju Luke Kleintank, Heida Reed, Carter Redwood, Vinessa Vidotto, Christiane Paul
Notifikacia na e-mail
02:55
Súdna sieň
Súdna sieň
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:40
Súdna sieň
Súdna sieň
Všetky, 40 minut
Notifikacia na e-mail
02:20
Dobré ráno
Dobré ráno
Všetky, 150 minut
04:50
Na stopě
Na stopě
Iné, 25 minut
05:15
Černé ovce
Černé ovce
Iné, 15 minut
05:30
Události v regionech
Události v regionech
Všetky, 29 minut
05:59
Studio 6
Studio 6
Zábavný program, 181 minut
09:00
Zavolajte sestričky
Zavolajte sestričky
Všetky, 2022, 65 minut<br />Hraju Vanessa Redgrave, Ella Bruccoleri, Fenella Woolgar, Jenny Agutter, Cliff Parisi
10:05
Otevíráme se světu
Otevíráme se světu
Všetky, 80 minut
25
Postřehy odjinud
Postřehy odjinud
Cestovanie, 5 minut
11:30
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
Vzdelávanie, 30 minut
12:00
Zprávy ve 12
Zprávy ve 12
Všetky, 20 minut
12:20
Předpověď počasí, sportovní zprávy
Předpověď počasí, sportovní zprávy
Počasie, 10 minut
12:30
Sama doma
Sama doma
Iné, 95 minut
14:05
Pomsta ružového pantera
Pomsta ružového pantera
71%
Všetky, 1978, 100 minut<br />Hraju Peter Sellers, Herbert Lom, Burt Kwouk, Dyan Cannon, Robert Webber
15:45
Zavolajte sestričky
Zavolajte sestričky
Všetky, 2022, 60 minut<br />Hraju Vanessa Redgrave, Judy Parfitt, Megan Cusack, Jenny Agutter, Helen George
16:45
Na cestě po Bay of Plenty
Na cestě po Bay of Plenty
Dokumentárny, 30 minut
Notifikacia na e-mail
17:15
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
Vzdelávanie, 25 minut
Notifikacia na e-mail
17:40
Černé ovce
Černé ovce
Iné, 20 minut
Notifikacia na e-mail
18:00
Události v regionech
Události v regionech
Všetky, 25 minut
Notifikacia na e-mail
18:25
Kde domov můj?
Kde domov můj?
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
55
Události za okamžik a počasí
Události za okamžik a počasí
Všetky, 5 minut
Notifikacia na e-mail
19:00
Události
Události
Všetky, 56 minut
Notifikacia na e-mail
19:56
Branky, body, vteřiny
Branky, body, vteřiny
Šport, 14 minut
Notifikacia na e-mail
20:10
Láska je láska
Láska je láska
69%
Šport, 2012, 105 minut<br />Hraju Petr Nárožný, Eliška Balzerová, Simona Stašová, Ondřej Vetchý, Aneta Krejčíková
Notifikacia na e-mail
21:55
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
Komédia, 84 minut
Notifikacia na e-mail
19
Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
Všetky, 1 minut
Notifikacia na e-mail
23:20
Komisař Moulin
Komisař Moulin
80%
Iné, 90 minut<br />Hraju Yves Rénier, Bernard Rosselli, Anne-Charlotte Pontabry, Laurence Cormerais, Pascal Demolon
Notifikacia na e-mail
00:50
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
Vzdelávanie, 30 minut
Notifikacia na e-mail
01:20
Zajímavosti z regionů
Zajímavosti z regionů
Cestovanie, 25 minut
Notifikacia na e-mail
01:45
Banánové rybičky
Banánové rybičky
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
02:15
Dobré ráno
Dobré ráno
Všetky, 150 minut
Notifikacia na e-mail
35
K plnosti života
K plnosti života
Dokumentárny, 30 minut
04:05
Diskriminace z důvodu věku
Diskriminace z důvodu věku
Dokumentárny, 25 minut
04:30
Krásy evropského pobřeží
Krásy evropského pobřeží
Cestovanie, 10 minut
04:40
Javorníček pod stanem
Javorníček pod stanem
Dokumentárny, 20 minut
05:00
Centrum periferie
Centrum periferie
Dokumentárny, 30 minut
05:30
Cyklodálky
Cyklodálky
Dokumentárny, 29 minut
05:59
Dobré ráno
Dobré ráno
Zábavný program, 151 minut
08:30
Poslední ráje na Zemi - Galapágy
Poslední ráje na Zemi - Galapágy
Dokumentárny, 55 minut
09:25
Výborná SHOW
Výborná SHOW
Šport, 50 minut
10:15
Medvědi z Aljašky
Medvědi z Aljašky
Dokumentárny, 55 minut
11:10
Skutečný neandertálec
Skutečný neandertálec
Dokumentárny, 50 minut
12:00
Babylon
Babylon
Životopisný, 30 minut
12:30
Nedej se
Nedej se
Iné, 18 minut
12:48
Nedej se: Občanské noviny
Nedej se: Občanské noviny
Iné, 7 minut
12:55
Království divočiny: Slon africký, Tanzánie
Království divočiny: Slon africký, Tanzánie
Dokumentárny, 30 minut
13:25
Divoká tvář Thajska
Divoká tvář Thajska
Dokumentárny, 45 minut
14:10
Apokalypsa: Hitler míří na východ (1/2)
Apokalypsa: Hitler míří na východ (1/2)
Dokumentárny, 55 minut
15:05
Semínka dobrodějů
Semínka dobrodějů
Dokumentárny, 25 minut
15:30
Příběhy divočiny
Příběhy divočiny
Dokumentárny, 55 minut
16:25
Ztracené poklady Egypta
Ztracené poklady Egypta
Dokumentárny, 2022, 50 minut
17:15
Velká Británie z výšky
Velká Británie z výšky
Dokumentárny, 50 minut
Notifikacia na e-mail
18:05
Egypt, věčné kouzlo
Egypt, věčné kouzlo
Dokumentárny, 55 minut
Notifikacia na e-mail
19:00
Cyklotoulky
Cyklotoulky
Dokumentárny, 10 minut
Notifikacia na e-mail
19:10
Křesťanský magazín
Křesťanský magazín
Náboženstvo, 30 minut
Notifikacia na e-mail
19:40
Postřehy odjinud
Postřehy odjinud
Cestovanie, 10 minut
Notifikacia na e-mail
19:50
Zprávy v českém znakovém jazyce
Zprávy v českém znakovém jazyce
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
20:00
Skandální příběh rodiny Boleynových
Skandální příběh rodiny Boleynových
Dokumentárny, 60 minut
Notifikacia na e-mail
21:00
Všechno dobře dopadne
Všechno dobře dopadne
Dokumentárny, 80 minut
Notifikacia na e-mail
22:20
Egypt
Egypt
Dokumentárny, 55 minut
Notifikacia na e-mail
23:15
Ve víně je vražda
Ve víně je vražda
Všetky, 2021, 45 minut<br />Hraju Tobias Moretti, Ursina Lardi, Fabrizio Romagnoli, Harald Windisch, Antonia Moretti
Notifikacia na e-mail
00:00
1945: Cesta k vítězství
1945: Cesta k vítězství
Životopisný, 50 minut
Notifikacia na e-mail
00:50
Nic bych neměnila
Nic bych neměnila
Dokumentárny, 60 minut
Notifikacia na e-mail
01:50
Žiješ jenom 2x
Žiješ jenom 2x
Dokumentárny, 30 minut
Notifikacia na e-mail
02:20
Na moll
Na moll
Hudba, 40 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Žijeme s vírou
Žijeme s vírou
Dokumentárny, 30 minut
Notifikacia na e-mail
30
Sváteční slovo adventistického kazatele Víta Vursta
Sváteční slovo adventistického kazatele Víta Vursta
Iné, 5 minut
Notifikacia na e-mail
03:35
Odpad společnosti?
Odpad společnosti?
Dokumentárny, 25 minut
Notifikacia na e-mail
55
Policie Hamburk
Policie Hamburk
Všetky, 2014, 70 minut<br />Hraju Sanna Englund, Matthias Schloo, Gerit Kling, Serhat Çokgezen, Janette Rauch
04:05
Oddelenie závažných zločinov
Oddelenie závažných zločinov
Všetky, 2012, 60 minut<br />Hraju Mary McDonnell, G.W. Bailey, Anthony John Denison, Michael Paul Chan, Raymond Cruz
05:05
Libovky Pepy Libického
Libovky Pepy Libického
Všetky, 50 minut
55
Nový den
Nový den
Všetky, 5 minut
06:00
Nový den
Nový den
Všetky, 60 minut
07:00
M*A*S*H
M*A*S*H
77%
Všetky, 1973, 25 minut<br />Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville
07:25
S
S
74%
Všetky, 1973, 30 minut<br />Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville
07:55
M.A.S.H
M.A.S.H
69%
Všetky, 1973, 30 minut<br />Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville
08:25
M*A*S*H
M*A*S*H
Všetky, 35 minut
09:00
M*A*S*H
M*A*S*H
Všetky, 30 minut
09:30
Lež na pláži
Lež na pláži
Všetky, 2024, 70 minut
10:40
Policie Hamburk
Policie Hamburk
Všetky, 2014, 60 minut<br />Hraju Sanna Englund, Matthias Schloo, Gerit Kling, Serhat Çokgezen, Janette Rauch
11:40
Ruženec z Lúrd
Ruženec z Lúrd
Všetky, 2008, 60 minut<br />Hraju Thomas Scharff, Peer Jäger, Sanna Englund, Frank Vockroth, Harald Maack
12:40
Oddelenie závažných zločinov
Oddelenie závažných zločinov
Všetky, 2012, 55 minut<br />Hraju Mary McDonnell, G.W. Bailey, Anthony John Denison, Michael Paul Chan, Raymond Cruz
13:35
Komisár Rex
Komisár Rex
82%
Všetky, 1996, 60 minut<br />Hraju Tobias Moretti, Heinz Weixelbraun, Wolf Bachofner, Gerhard Zemann, Fritz Muliar
14:35
Policie v akci
Policie v akci
Dokumentárny, 60 minut
15:35
Ano, šéfe!
Ano, šéfe!
Všetky, 70 minut
16:45
Inkognito
Inkognito
Všetky, 70 minut
Notifikacia na e-mail
17:55
Prostřeno!
Prostřeno!
Všetky, 57 minut
Notifikacia na e-mail
52
Počasí
Počasí
Všetky, 3 minut
Notifikacia na e-mail
18:55
HLAVNÍ ZPRÁVY
HLAVNÍ ZPRÁVY
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
19:40
Krimi zprávy
Krimi zprávy
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
19:55
SHOWTIME
SHOWTIME
Všetky, 20 minut
Notifikacia na e-mail
20:15
Zoo
Zoo
Všetky, 85 minut
Notifikacia na e-mail
21:40
7 pádů Honzy Dědka
7 pádů Honzy Dědka
Všetky, 75 minut
Notifikacia na e-mail
22:55
7 pádů Honzy Dědka
7 pádů Honzy Dědka
Všetky, 70 minut
Notifikacia na e-mail
00:05
Ano, šéfe!
Ano, šéfe!
Všetky, 65 minut
Notifikacia na e-mail
01:10
Policie v akci
Policie v akci
Dokumentárny, 60 minut
Notifikacia na e-mail
02:10
Policie Hamburk
Policie Hamburk
Všetky, 2014, 65 minut<br />Hraju Sanna Englund, Matthias Schloo, Gerit Kling, Serhat Çokgezen, Janette Rauch
Notifikacia na e-mail
03:15
Ruženec z Lúrd
Ruženec z Lúrd
Všetky, 2008, 70 minut<br />Hraju Thomas Scharff, Peer Jäger, Sanna Englund, Frank Vockroth, Harald Maack
Notifikacia na e-mail
03:10
Ulice
Ulice
35%
Iné, 2015, 65 minut<br />Hraju Ilona Svobodová, Adrian Jastraban, Jaroslava Obermaierová, Václav Svoboda
04:15
Babicovy dobroty
Babicovy dobroty
Varenie, 30 minut
04:45
Novashopping
Novashopping
Iné, 70 minut
05:55
Snídaně
Snídaně
Všetky, 160 minut
08:35
Ulice
Ulice
35%
Iné, 2015, 60 minut<br />Hraju Ilona Svobodová, Adrian Jastraban, Jaroslava Obermaierová, Václav Svoboda
09:35
Zlatá labuť
Zlatá labuť
Všetky, 80 minut
10:55
Bostonské vraždy
Bostonské vraždy
Všetky, 2017, 50 minut<br />Hraju Angie Harmon, Sasha Alexander, Jordan Bridges, Idara Victor, Adam Sinclair
11:45
Tescoma s chutí
Tescoma s chutí
Všetky, 15 minut
12:00
Polední Televizní noviny
Polední Televizní noviny
Všetky, 20 minut
12:20
Ordinace v růžové zahradě
Ordinace v růžové zahradě
Iné, 2009, 80 minut
13:40
CSI Miami
CSI Miami
72%
Iné, 2007, 55 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Jonathan Togo
14:35
CSI Miami
CSI Miami
75%
Iné, 2007, 55 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Jonathan Togo
15:30
Výměna manželek X
Výměna manželek X
Všetky, 87 minut
57
Odpolední Počasí
Odpolední Počasí
Všetky, 3 minut
Notifikacia na e-mail
17:00
Odpolední Televizní noviny
Odpolední Televizní noviny
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
17:30
Na lovu IV
Na lovu IV
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
18:30
Ulice
Ulice
35%
Iné, 2005, 60 minut<br />Hraju Ilona Svobodová, Adrian Jastraban, Jaroslava Obermaierová, Václav Svoboda
Notifikacia na e-mail
19:30
Televizní noviny
Televizní noviny
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
20:20
Policie Modrava
Policie Modrava
Všetky, 2017, 75 minut
Notifikacia na e-mail
21:35
Survivor Česko & Slovensko
Survivor Česko & Slovensko
Všetky, 120 minut
Notifikacia na e-mail
23:35
CSI Miami
CSI Miami
72%
Iné, 2007, 60 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Jonathan Togo
Notifikacia na e-mail
00:35
CSI Miami
CSI Miami
75%
Iné, 2007, 60 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Jonathan Togo
Notifikacia na e-mail
01:35
Specialisté
Specialisté
Všetky, 70 minut
Notifikacia na e-mail
02:45
Ulice
Ulice
35%
Iné, 2005, 60 minut<br />Hraju Ilona Svobodová, Adrian Jastraban, Jaroslava Obermaierová, Václav Svoboda
Notifikacia na e-mail
03:45
Ordinace v růžové zahradě
Ordinace v růžové zahradě
Iné, 2009, 60 minut
Notifikacia na e-mail
03:45
Horská kola
Horská kola
Šport, 75 minut
05:00
Snooker
Snooker
Šport, 120 minut
07:00
Horská kola
Horská kola
Šport, 90 minut
08:30
Judo
Judo
Šport, 60 minut
09:30
Formule
Formule
Šport, 60 minut
10:30
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 45 minut
11:15
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 390 minut
17:45
Power of Sport
Power of Sport
Šport, 15 minut
Notifikacia na e-mail
18:00
Lukostřelba
Lukostřelba
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
18:30
Lukostřelba
Lukostřelba
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
19:00
Plochá dráha
Plochá dráha
Šport, 60 minut
Notifikacia na e-mail
20:00
Tenis
Tenis
Tenis, 120 minut
Notifikacia na e-mail
22:00
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 120 minut
Notifikacia na e-mail
00:00
Snooker
Snooker
Šport, 90 minut
Notifikacia na e-mail
01:30
Tenis
Tenis
Tenis, 45 minut
Notifikacia na e-mail
02:15
Tenis
Tenis
Tenis, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 120 minut
Notifikacia na e-mail
03:45
Aljaška: Noví osadníci
Aljaška: Noví osadníci
Všetky, 45 minut
04:30
Záchrana na zledovatělé silnici
Záchrana na zledovatělé silnici
54%
Dokumentárny, 2010, 45 minut<br />Hraju Rufus Beck, Patrick Rapold, Julia Bremermann, Roy Peter Link, Olga von Luckwald
05:15
Pomozte autům
Pomozte autům
Dokumentárny, 45 minut
06:00
Skvělý dr. Pol
Skvělý dr. Pol
Dokumentárny, 60 minut
07:00
Vzestup a pád mayské civilizace
Vzestup a pád mayské civilizace
Dokumentárny, 60 minut
08:00
Vzestup a pád mayské civilizace
Vzestup a pád mayské civilizace
Dokumentárny, 60 minut
09:00
Aljaška: Noví osadníci
Aljaška: Noví osadníci
Všetky, 60 minut
10:00
Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání
Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání
Dokumentárny, 2019, 60 minut
11:00
Nacistické megastavby
Nacistické megastavby
Iné, 60 minut
12:00
Nacistické megastavby
Nacistické megastavby
Iné, 60 minut
13:00
Vteřiny před katastrofou
Vteřiny před katastrofou
Dokumentárny, 2011, 60 minut<br />Hraju Richard Vaughan
14:00
Prokletí tuňáci
Prokletí tuňáci
Dokumentárny, 2022, 60 minut
15:00
Gordon Ramsay: Do neznáma
Gordon Ramsay: Do neznáma
Dokumentárny, 2020, 60 minut
16:00
Jak chytit pašeráka
Jak chytit pašeráka
Dokumentárny, 60 minut
17:00
Vězněm v cizině
Vězněm v cizině
Náboženstvo, 60 minut
Notifikacia na e-mail
18:00
Vyšetřování leteckých neštěstí
Vyšetřování leteckých neštěstí
Dokumentárny, 60 minut
Notifikacia na e-mail
19:00
Zákulisí letiště Sydney
Zákulisí letiště Sydney
Iné, 60 minut
Notifikacia na e-mail
20:00
Nacistické megastavby
Nacistické megastavby
Iné, 60 minut
Notifikacia na e-mail
21:00
Podivná druhá světová válka
Podivná druhá světová válka
75%
Dokumentárny, 2014, 60 minut<br />Hraju Susanna Simon, Harald Schrott, Christian Erdmann, Helena Phil, Franziska Brandmeier
Notifikacia na e-mail
22:00
Holokaust v plné hrůze
Holokaust v plné hrůze
Dokumentárny, 60 minut
Notifikacia na e-mail
23:00
Hitlerovi mladiství zabijáci
Hitlerovi mladiství zabijáci
Dokumentárny, 60 minut
Notifikacia na e-mail
00:00
Apokalypsa: Vzestup Hitlera
Apokalypsa: Vzestup Hitlera
88%
Dokumentárny, 2011, 45 minut<br />Hraju Mathieu Kassovitz, Doug Rand, Josef Goebbels, Adolf Hitler, Paul von Hindenburg
Notifikacia na e-mail
00:45
Druhá světová válka: Peklo v hlubinách
Druhá světová válka: Peklo v hlubinách
Dokumentárny, 45 minut
Notifikacia na e-mail
01:30
Vězněm v cizině: Zločin a trest
Vězněm v cizině: Zločin a trest
Dokumentárny, 45 minut
Notifikacia na e-mail
02:15
Ostraha hranic
Ostraha hranic
Dokumentárny, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Jak chytit pašeráka
Jak chytit pašeráka
Dokumentárny, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:45
Aljaška: Noví osadníci
Aljaška: Noví osadníci
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
04:00
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
04:50
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Šport, 10 minut
05:00
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
05:50
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Šport, 10 minut
06:00
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
06:50
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Šport, 10 minut
07:00
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
50
Návraty 2024
Návraty 2024
Šport, 5 minut
07:55
Futbal - Highlighty Bundesligy
Futbal - Highlighty Bundesligy
Šport, 55 minut
08:50
O športe
O športe
Šport, 60 minut
09:50
Športové ozveny
Športové ozveny
Všetky, 30 minut
10:20
Džudo - MS 2024
Džudo - MS 2024
Šport, 110 minut
12:10
Cyklopotulky
Cyklopotulky
Dokumentárny, 10 minut
12:20
E-šport - Majstrovstvá Slovenska 2024 v digitálnom motošporte
E-šport - Majstrovstvá Slovenska 2024 v digitálnom motošporte
Šport, 65 minut
13:25
Niké - palubovka 2024
Niké - palubovka 2024
Šport, 125 minut
15:30
Šport :24
Šport :24
Šport, 30 minut
16:00
Džudo - MS 2024
Džudo - MS 2024
Šport, 50 minut
16:50
Futbal - ME 2024 do 17 rokov
Futbal - ME 2024 do 17 rokov
Šport, 130 minut
Notifikacia na e-mail
19:00
OH 2024 - Cesta do Paríža
OH 2024 - Cesta do Paríža
Dokumentárny, 20 minut
Notifikacia na e-mail
19:20
Štúdio šport
Štúdio šport
Šport, 60 minut
Notifikacia na e-mail
20:20
Sila pohybu
Sila pohybu
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
20:50
Volejbal - Liga národov 2024
Volejbal - Liga národov 2024
Šport, 90 minut
Notifikacia na e-mail
22:20
Futbal - Highlighty La Ligy
Futbal - Highlighty La Ligy
Šport, 55 minut
Notifikacia na e-mail
23:15
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Šport, 10 minut
Notifikacia na e-mail
23:25
Futbal - ME 2024 do 17 rokov
Futbal - ME 2024 do 17 rokov
Šport, 110 minut
Notifikacia na e-mail
01:15
Futbal - Highlighty Bundesligy
Futbal - Highlighty Bundesligy
Šport, 55 minut
Notifikacia na e-mail
02:10
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Šport, 10 minut
Notifikacia na e-mail
03:10
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
01:55
112
112
Dokumentárny, 180 minut
04:55
Mesto tieňov
Mesto tieňov
Všetky, 60 minut
05:55
NCIS: Los Angeles
NCIS: Los Angeles
Všetky, 2021, 40 minut
06:35
NCIS: Los Angeles
NCIS: Los Angeles
Všetky, 2021, 45 minut
07:20
Špecialisti
Špecialisti
Všetky, 45 minut
08:05
Bostonské vraždy
Bostonské vraždy
80%
Všetky, 2013, 40 minut<br />Hraju Angie Harmon, Sasha Alexander, Scott duPont, Brian Goodman, Jordan Bridges
08:45
Bostonské vraždy
Bostonské vraždy
78%
Všetky, 2013, 35 minut<br />Hraju Angie Harmon, Sasha Alexander, Brian Goodman, Lisa Dawn Rogolsky, Jordan Bridges
09:20
Kosti
Kosti
78%
Všetky, 2007, 45 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, Tamara Taylor
10:05
Kosti
Kosti
86%
Všetky, 2007, 40 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, Tamara Taylor
10:45
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
79%
Všetky, 2007, 40 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
11:25
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
Všetky, 2007, 45 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
12:10
Policajné prípady
Policajné prípady
Všetky, 60 minut
13:10
Policajné prípady
Policajné prípady
Všetky, 60 minut
14:10
V mene zákona
V mene zákona
Všetky, 2009, 60 minut
15:10
Kosti
Kosti
79%
Všetky, 2008, 55 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, Tamara Taylor
16:05
Kosti
Kosti
78%
Všetky, 2008, 55 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, Tamara Taylor
17:00
Mentalista
Mentalista
88%
Všetky, 2011, 60 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
Notifikacia na e-mail
18:00
Mentalista
Mentalista
57%
Všetky, 2011, 60 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
Notifikacia na e-mail
19:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
82%
Všetky, 2007, 55 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
Notifikacia na e-mail
19:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
77%
Všetky, 2007, 60 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
Notifikacia na e-mail
20:55
NCIS: Los Angeles
NCIS: Los Angeles
Všetky, 2021, 60 minut
Notifikacia na e-mail
21:55
NCIS: Los Angeles
NCIS: Los Angeles
Všetky, 2021, 55 minut
Notifikacia na e-mail
22:50
Kosti
Kosti
79%
Všetky, 2008, 60 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, Tamara Taylor
Notifikacia na e-mail
23:50
Kosti
Kosti
78%
Všetky, 2008, 40 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, Tamara Taylor
Notifikacia na e-mail
00:30
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
82%
Všetky, 2007, 45 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
Notifikacia na e-mail
01:15
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
77%
Všetky, 2007, 40 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
Notifikacia na e-mail
01:55
112
112
Dokumentárny, 175 minut
Notifikacia na e-mail
02:10
2024 IIHF Majstrovstvá sveta
2024 IIHF Majstrovstvá sveta
Šport, 140 minut
04:30
2024 IIHF Majstrovstvá sveta
2024 IIHF Majstrovstvá sveta
Šport, 155 minut
07:30
2024 IIHF Majstrovstvá sveta
2024 IIHF Majstrovstvá sveta
Šport, 125 minut
09:35
2024 IIHF Majstrovstvá sveta
2024 IIHF Majstrovstvá sveta
Šport, 120 minut
11:35
Hokej so Zrebným
Hokej so Zrebným
Šport, 10 minut
11:45
Štúdio MS 2024: Francúzsko - Nemecko
Štúdio MS 2024: Francúzsko - Nemecko
Šport, 30 minut
12:15
2024 IIHF Majstrovstvá sveta
2024 IIHF Majstrovstvá sveta
Šport, 210 minut
15:45
Štúdio MS 2024: Lotyšsko - USA
Štúdio MS 2024: Lotyšsko - USA
Všetky, 30 minut
16:15
2024 IIHF Majstrovstvá sveta
2024 IIHF Majstrovstvá sveta
Šport, 210 minut
19:45
Štúdio MS 2024: Fínsko - Švajčiarsko
Štúdio MS 2024: Fínsko - Švajčiarsko
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
20:15
2024 IIHF Majstrovstvá sveta
2024 IIHF Majstrovstvá sveta
Šport, 215 minut
Notifikacia na e-mail
23:50
Sumár dňa na MS 2024
Sumár dňa na MS 2024
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
00:20
2024 IIHF Majstrovstvá sveta
2024 IIHF Majstrovstvá sveta
Šport, 105 minut
Notifikacia na e-mail
02:05
2024 IIHF Majstrovstvá sveta
2024 IIHF Majstrovstvá sveta
Šport, 160 minut
Notifikacia na e-mail
09:00
ATP250: Open Parc
ATP250: Open Parc
Tenis, 120 minut
11:00
ATP250: Open Parc
ATP250: Open Parc
Tenis, 120 minut
13:00
ATP250: Open Parc
ATP250: Open Parc
Tenis, 120 minut
15:00
Magazín Champions League
Magazín Champions League
Šport, 30 minut
15:30
Týden v motorsportu
Týden v motorsportu
Šport, 30 minut
16:00
LM: Paris Saint-Germain-Borussia Dortmund
LM: Paris Saint-Germain-Borussia Dortmund
Šport, 180 minut
19:00
UEFA Champions League Highlights
UEFA Champions League Highlights
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
19:30
UEFA Champions League Highlights
UEFA Champions League Highlights
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
20:00
EL: Panathinaikos Athény-Maccabi Tel Aviv
EL: Panathinaikos Athény-Maccabi Tel Aviv
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
22:00
EL: FC Barcelona-Olympiakos Pireus
EL: FC Barcelona-Olympiakos Pireus
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
02:50
Noční program
Noční program
Všetky, 250 minut
07:00
Bologna FC - Juventus FC
Bologna FC - Juventus FC
Šport, 105 minut
08:45
US Salernitana 1919 - Hellas Verona
US Salernitana 1919 - Hellas Verona
Šport, 120 minut
10:45
Magazín Ligy mistrů UEFA
Magazín Ligy mistrů UEFA
Šport, 30 minut
11:15
Bundesliga special (20) - To nejlepší z dubna
Bundesliga special (20) - To nejlepší z dubna
Šport, 30 minut
11:45
Bundesliga special
Bundesliga special
Šport, 30 minut
12:15
LaLiga Best 11
LaLiga Best 11
Šport, 30 minut
12:45
LaLiga FANS
LaLiga FANS
Šport, 30 minut
13:15
Deportivo Alavés - Getafe CF
Deportivo Alavés - Getafe CF
Šport, 120 minut
15:15
Villarreal CF - Real Madrid
Villarreal CF - Real Madrid
Šport, 105 minut
17:00
US Lecce - Atalanta Bergamo
US Lecce - Atalanta Bergamo
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
19:00
Bayer Leverkusen - FC Augsburg
Bayer Leverkusen - FC Augsburg
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
21:00
LaLiga - konferenční přenos
LaLiga - konferenční přenos
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
23:00
LaLiga Highlights
LaLiga Highlights
Šport, 60 minut
Notifikacia na e-mail
00:00
LaLiga World
LaLiga World
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
00:30
LaLiga Chronicles
LaLiga Chronicles
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
01:00
Udinese Calcio - Empoli FC
Udinese Calcio - Empoli FC
Šport, 110 minut
Notifikacia na e-mail
02:50
Noční program
Noční program
Všetky, 250 minut
Notifikacia na e-mail
02:50
Noční program
Noční program
Všetky, 250 minut
07:00
Inter Milán - SS Lazio
Inter Milán - SS Lazio
Šport, 105 minut
08:45
FC Barcelona - Rayo Vallecano
FC Barcelona - Rayo Vallecano
Šport, 120 minut
10:45
LaLiga FANS
LaLiga FANS
Šport, 30 minut
11:15
ACF Fiorentina - SSC Neapol
ACF Fiorentina - SSC Neapol
Šport, 105 minut
13:00
Hansa Rostock - SC Paderborn
Hansa Rostock - SC Paderborn
Šport, 120 minut
15:00
Bundesliga special (20) - To nejlepší z dubna
Bundesliga special (20) - To nejlepší z dubna
Šport, 30 minut
15:30
Borussia Dortmund - SV Darmstadt
Borussia Dortmund - SV Darmstadt
Šport, 120 minut
17:30
LaLiga Highlights
LaLiga Highlights
Šport, 60 minut
Notifikacia na e-mail
18:30
LaLiga World
LaLiga World
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
19:00
LaLiga Chronicles
LaLiga Chronicles
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
19:30
Magazín Ligy mistrů UEFA
Magazín Ligy mistrů UEFA
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
20:00
Turín FC - AC Milán
Turín FC - AC Milán
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
22:00
US Sassuolo - Cagliari Calcio
US Sassuolo - Cagliari Calcio
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
00:00
Bundesliga special (20) - To nejlepší z dubna
Bundesliga special (20) - To nejlepší z dubna
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
00:30
Bundesliga special
Bundesliga special
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
01:00
Wehen Wiesbaden - FC St. Pauli
Wehen Wiesbaden - FC St. Pauli
Šport, 110 minut
Notifikacia na e-mail
02:50
Noční program
Noční program
Všetky, 250 minut
Notifikacia na e-mail
04:00
VfL Gummersbach - Rhein-Neckar Löwen
VfL Gummersbach - Rhein-Neckar Löwen
Šport, 90 minut
05:30
Noční program
Noční program
Všetky, 90 minut
07:00
Le Havre AC - Olympique Marseille
Le Havre AC - Olympique Marseille
Šport, 120 minut
09:00
Velkolepá sezóna - Montpellier 2011/12
Velkolepá sezóna - Montpellier 2011/12
Šport, 20 minut
09:20
Ikony Ligue 1 - Raí
Ikony Ligue 1 - Raí
Šport, 10 minut
09:30
Absa Cape Epic Best of WOMEN
Absa Cape Epic Best of WOMEN
Dokumentárny, 30 minut
10:00
SSL Gold Cup
SSL Gold Cup
Dokumentárny, 30 minut
10:30
GÓÓÓL
GÓÓÓL
Šport, 45 minut
11:15
Leicester Tigers - Exeter Chiefs
Leicester Tigers - Exeter Chiefs
Šport, 105 minut
13:00
Bellator 303: Mix vs. Magomedov
Bellator 303: Mix vs. Magomedov
Šport, 270 minut
17:30
Grand Prix Hradec Králové 2024
Grand Prix Hradec Králové 2024
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
18:00
Kolem Maďarska 2024 Highlights
Kolem Maďarska 2024 Highlights
Šport, 60 minut
Notifikacia na e-mail
19:00
Vancouver Canucks - Edmonton Oilers
Vancouver Canucks - Edmonton Oilers
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
21:00
Premier League Darts 2024
Premier League Darts 2024
Šport, 150 minut
Notifikacia na e-mail
23:30
Spade poker show 2024
Spade poker show 2024
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
00:00
Slovan Bratislava - Ružomberok
Slovan Bratislava - Ružomberok
Šport, 125 minut
Notifikacia na e-mail
02:05
Boston Celtics - Indiana Pacers
Boston Celtics - Indiana Pacers
Šport, 145 minut
Notifikacia na e-mail
02:05
NHL play-off
NHL play-off
Šport, 175 minut
00
Sportovní noviny
Sportovní noviny
Všetky, 5 minut
07:05
Longines Global Champions Tour 2024 - Madrid
Longines Global Champions Tour 2024 - Madrid
Šport, 130 minut
09:15
Vancouver Canucks - Edmonton Oilers
Vancouver Canucks - Edmonton Oilers
Šport, 105 minut
00
Ranní Sportovní noviny
Ranní Sportovní noviny
Všetky, 5 minut
11:05
VfL Gummersbach - Rhein-Neckar Löwen
VfL Gummersbach - Rhein-Neckar Löwen
Šport, 85 minut
12:30
Pasko - The Magic Move
Pasko - The Magic Move
Dokumentárny, 30 minut
00
Polední Sportovní noviny
Polední Sportovní noviny
Všetky, 5 minut
13:05
Leicester Tigers - Exeter Chiefs
Leicester Tigers - Exeter Chiefs
Šport, 100 minut
14:45
GÓÓÓL
GÓÓÓL
Šport, 60 minut
15:45
1:1 Sport Show (68)
1:1 Sport Show (68)
Šport, 30 minut
16:15
ORLEN Nations Grand Prix Challenge 2024 - 1. etapa
ORLEN Nations Grand Prix Challenge 2024 - 1. etapa
Šport, 30 minut
16:45
ORLEN Nations Grand Prix Challenge 2024 - 2. etapa
ORLEN Nations Grand Prix Challenge 2024 - 2. etapa
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
17:15
ORLEN Nations Grand Prix Challenge 2024 - 3. etapa
ORLEN Nations Grand Prix Challenge 2024 - 3. etapa
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
17:45
ORLEN Nations Grand Prix Challenge 2024 - 4. etapa
ORLEN Nations Grand Prix Challenge 2024 - 4. etapa
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
18:15
ORLEN Nations Grand Prix Challenge 2024 - 5. etapa
ORLEN Nations Grand Prix Challenge 2024 - 5. etapa
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
18:45
NHL News
NHL News
Šport, 15 minut
Notifikacia na e-mail
00
Odpolední Sportovní noviny
Odpolední Sportovní noviny
Všetky, 5 minut
Notifikacia na e-mail
19:05
Kolo pro život - Beroun
Kolo pro život - Beroun
Šport, 20 minut
Notifikacia na e-mail
19:25
Ligue 1 Highlights
Ligue 1 Highlights
Šport, 60 minut
Notifikacia na e-mail
20:25
FC Metz - Paris Saint-Germain
FC Metz - Paris Saint-Germain
Šport, 135 minut
Notifikacia na e-mail
22:40
Radek Dvořák - česká legenda v NHL
Radek Dvořák - česká legenda v NHL
Šport, 20 minut
Notifikacia na e-mail
00
Sportovní noviny
Sportovní noviny
Všetky, 5 minut
Notifikacia na e-mail
23:05
NHL News
NHL News
Šport, 15 minut
Notifikacia na e-mail
23:20
Vancouver Canucks - Edmonton Oilers
Vancouver Canucks - Edmonton Oilers
Šport, 100 minut
Notifikacia na e-mail
01:00
Pasko - The Magic Move
Pasko - The Magic Move
Dokumentárny, 30 minut
Notifikacia na e-mail
01:30
Spade poker show 2024
Spade poker show 2024
Šport, 35 minut
Notifikacia na e-mail
02:05
Le Havre AC - Olympique Marseille
Le Havre AC - Olympique Marseille
Šport, 115 minut
Notifikacia na e-mail
07:00
Barnsley - Bolton
Barnsley - Bolton
Všetky, 115 minut
08:55
Zostrihy SPFL
Zostrihy SPFL
Všetky, 15 minut
09:10
Oxford - Peterborough
Oxford - Peterborough
Všetky, 115 minut
11:05
Bolton - Barnsley
Bolton - Barnsley
Všetky, 115 minut
13:00
Zostrihy SPFL
Zostrihy SPFL
Všetky, 15 minut
13:15
Peterborough - Oxford United
Peterborough - Oxford United
Všetky, 115 minut
15:10
Bolton - Oxford
Bolton - Oxford
Všetky, 115 minut
17:05
Zostrihy SPFL
Zostrihy SPFL
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
17:20
Aston Villa - Manchester City
Aston Villa - Manchester City
Všetky, 115 minut
Notifikacia na e-mail
19:15
AS Rím - FC Janov
AS Rím - FC Janov
Všetky, 115 minut
Notifikacia na e-mail
21:10
Zostrihy SPFL
Zostrihy SPFL
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
21:25
Celtic - St. Mirren
Celtic - St. Mirren
Všetky, 115 minut
Notifikacia na e-mail
23:20
Highlights - Veľká Británia
Highlights - Veľká Británia
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
0:00
1:00
2:00
3:00
PRAHA - Česká Miss Earth z roku 2013 a bývalá moderátorka Odpoledních zprav na FTV Prima p...
PRAHA - V týchto dňoch hýbu športovým svetom hlavne MS v hokeji 2024, ktoré samozrejme zau...
PRAHA - Včera Česko a Slovensko obletela správa o krachu manželstva porotkyne zo speváckej...
BRATISLAVA - Je známa svojim temperamentom a otvorenými názormi. Už viac ako 45 rokov sa r...
BRATISLAVA - Zdá sa, že nezaháľala! Len začiatkom apríla boli diváci televízie Markíza sve...