Na samotě u lesa
87%
14:55 - 16:35
Prima
Světáci
84%
16:35 - 18:52
Prima
V zajetí démonů 2
83%
22:20 - 01:00
Nova Cinema
Rozpuštěný a vypuštěný
82%
11:35 - 13:10
AMC
Kill Bill
80%
22:00 - 23:50
AMC
Nebe a dudy
80%
15:50 - 17:50
Nova Cinema
Zlaté dno
79%
14:40 - 16:15
ČT1
Simpsonovci
89%
13:35 - 14:05
PRO7
Futurama
89%
12:10 - 12:40
Prima Cool
TV Program
Včera, 03.05.
Dnes, 04.05.
Zajtra, 05.05.
Pondelok, 06.05.
Utorok, 07.05.
Streda, 08.05.
Štvrtok, 09.05.
Piatok, 10.05.
Sobota, 11.05.
Nedeľa, 12.05.
Pondelok, 13.05.
Utorok, 14.05.
Streda, 15.05.
Štvrtok, 16.05.
Piatok, 17.05.
Sobota, 18.05.
Kategórie staníc
slovenské
české
filmové a seriálové
športové
detské
dokumentárne
spravodajské
hudobné
ostatné
hd programy
pre dospelých
Večerný program
Nastaviť stanice
TV magazín
Zobrazenie:
10:35
10:35
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
0:00
1:00
2:00
3:00
03:30
Mentalista
Mentalista
82%
Všetky, 2010, 40 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
04:10
Mentalista
Mentalista
82%
Všetky, 2010, 45 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
04:55
Susedské prípady
Susedské prípady
Všetky, 65 minut
06:00
Televízne noviny
Televízne noviny
Všetky, 55 minut
06:55
S tebou ma baví žiť
S tebou ma baví žiť
Všetky, 2017, 100 minut<br />Hraju Burt Reynolds, Amy Smart, Amanda Michalka, Liam McIntyre, Charlie Barnett
08:35
Výnimočná Nikol
Výnimočná Nikol
Všetky, 2024, 75 minut
09:50
Dobre vedieť!
Dobre vedieť!
Všetky, 65 minut
10:55
Ruža pre nevestu II
Ruža pre nevestu II
Všetky, 135 minut
Notifikacia na e-mail
13:10
Let's dance
Let's dance
Všetky, 180 minut
Notifikacia na e-mail
16:10
Znova 17
Znova 17
68%
Všetky, 2009, 130 minut<br />Hraju Zac Efron, Leslie Mann, Thomas Lennon, Matthew Perry, Tyler Steelman
Notifikacia na e-mail
18:20
Smotánka
Smotánka
Všetky, 40 minut
Notifikacia na e-mail
19:00
Televízne noviny
Televízne noviny
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
20:00
Počasie
Počasie
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
20:15
Športové noviny
Športové noviny
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
20:30
Iveta
Iveta
Všetky, 2023, 90 minut<br />Hraju Ondřej Brzobohatý, Eliška Křenková, Miroslav Hanuš, Alena Mihulová
Notifikacia na e-mail
22:00
Iveta
Iveta
Všetky, 2023, 80 minut<br />Hraju Ondřej Brzobohatý, Eliška Křenková, Miroslav Hanuš, Alena Mihulová
Notifikacia na e-mail
23:20
Málo mě znáš
Málo mě znáš
Dokumentárny, 50 minut
Notifikacia na e-mail
00:10
Málo mě znáš
Málo mě znáš
Dokumentárny, 50 minut
Notifikacia na e-mail
01:00
Málo mě znáš
Málo mě znáš
Dokumentárny, 50 minut
Notifikacia na e-mail
01:50
Deň nezávislosti
Deň nezávislosti
73%
Všetky, 1996, 130 minut<br />Hraju Will Smith, Bill Pullman, Jeff Goldblum, Mary McDonnell, Judd Hirsch
Notifikacia na e-mail
03:25
Nová záhrada
Nová záhrada
Všetky, 45 minut
04:10
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 65 minut
05:15
Noviny TV JOJ
Noviny TV JOJ
Všetky, 50 minut
06:05
Krimi
Krimi
Všetky, 25 minut
06:30
Noviny TV JOJ
Noviny TV JOJ
Všetky, 40 minut
07:10
Naši
Naši
Všetky, 40 minut
07:50
Labková patrola
Labková patrola
Animovaný, 2019, 30 minut<br />Hraju Lilly Bartlam, Sam Brown, Peter Cugno, Lukas Engel, Samuel Faraci
08:20
SpongeBob SquarePants
SpongeBob SquarePants
Animovaný, 2017, 25 minut<br />Hraju Tom Kenny, Bill Fagerbakke, Rodger Bumpass, Clancy Brown, Mr. Lawrence
08:45
Dovidenia, stará mama
Dovidenia, stará mama
Všetky, 40 minut
09:25
Miláčikovo
Miláčikovo
Všetky, 40 minut
10:05
Geissenovci - Ťažký život milionárov XIX
Geissenovci - Ťažký život milionárov XIX
53%
Všetky, 2011, 70 minut<br />Hraju Ben Bledsoe, Carmen Geiss, Davina Shakira Geiss, Robert Geiss, Shania Tyra Geiss
11:15
Rachot
Rachot
Iné, 2022, 125 minut<br />Hraju Terry Crews, Will Arnett, Fred Melamed, Geraldine Viswanathan
Notifikacia na e-mail
13:20
Tajná centrála
Tajná centrála
Všetky, 2022, 145 minut<br />Hraju Owen Wilson, Michael Pena, Walker Scobell, Jesse Williams, Keith L. Williams
Notifikacia na e-mail
15:45
Tomáš a Diana
Tomáš a Diana
Všetky, 2023, 35 minut
Notifikacia na e-mail
16:20
Pretty Woman
Pretty Woman
72%
Všetky, 1990, 160 minut<br />Hraju Richard Gere, Julia Roberts, Ralph Bellamy, Jason Alexander, Laura San Giacomo
Notifikacia na e-mail
19:00
Krimi
Krimi
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
19:30
Noviny TV JOJ
Noviny TV JOJ
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
20:20
Šport
Šport
Šport, 10 minut
Notifikacia na e-mail
20:30
Najlepšie počasie
Najlepšie počasie
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
20:40
Cesta do Ameriky 2
Cesta do Ameriky 2
Všetky, 2021, 140 minut<br />Hraju Eddie Murphy, Arsenio Hall, Jermaine Fowler, Leslie Jones, Tracy Morgan
Notifikacia na e-mail
23:00
Predávkovanie
Predávkovanie
Všetky, 2022, 155 minut<br />Hraju Sofia Essaidi, Assaad Bouab, Alberto Ammann, Nicolas Cazalé, Kool Shen
Notifikacia na e-mail
01:35
Príkaz zabiť
Príkaz zabiť
Všetky, 2023, 115 minut<br />Hraju Tom Berenger, Jeff Fahey, Cam Gigandet, Sara Seyed, Rafael Cabrera
Notifikacia na e-mail
03:30
Krimi
Krimi
Všetky, 25 minut
Notifikacia na e-mail
55
Dovidenia, stará mama
Dovidenia, stará mama
Všetky, 40 minut
Notifikacia na e-mail
03:50
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
04:40
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Šport, 15 minut
04:55
Počasie
Počasie
Všetky, 10 minut
05
Slimák Maťo a škriatok Klinček
Slimák Maťo a škriatok Klinček
Všetky, 1976, 5 minut
05:10
Websterovci
Websterovci
Všetky, 2017, 15 minut
05:25
Príbeh rieky Poprad
Príbeh rieky Poprad
Dokumentárny, 20 minut
05:45
Zázračný ateliér
Zázračný ateliér
Umenie, 25 minut
10
Odo
Odo
Animovaný, 2021, 5 minut<br />Hraju Shea Brady, Julia Dillon, Teresa Gallagher, Beth Chalmers, Sash Hira
06:15
Lilin ostrov pokladov
Lilin ostrov pokladov
Animovaný, 2014, 10 minut<br />Hraju Orlagh O'Keefe, Peter Mullan, Stephen Fry, Annette Crosbie, Tameka Empson
06:25
Malý rytier Trenk
Malý rytier Trenk
Animovaný, 2011, 25 minut
06:50
Príbehy z čarovnej záhrady
Príbehy z čarovnej záhrady
Animovaný, 2019, 10 minut
00
Zberateľ zvukov
Zberateľ zvukov
Animovaný, 5 minut<br />Hraju Keira Knightley
07:05
Xavier Riddle a Tajné múzeum
Xavier Riddle a Tajné múzeum
Animovaný, 2021, 15 minut<br />Hraju Aidan Vissers, Zoe Hatz, Wyatt White, Delia Lisette Chambers, Liam McCord
07:20
Údolie Muminovcov
Údolie Muminovcov
Všetky, 2019, 20 minut<br />Hraju Bel Powley, Rosamund Pike, Warwick Davis, Matt Berry, Edvin Endre
07:40
Šéfkuchár Shane
Šéfkuchár Shane
Animovaný, 2018, 10 minut<br />Hraju Russell Tovey, Jess Robinson, Harriet Lamb, William Clays, John Thomson
07:50
Čudná príroda
Čudná príroda
Všetky, 10 minut
08:00
Zaži to!
Zaži to!
Všetky, 2023, 15 minut
15
Superveda
Superveda
Všetky, 5 minut
08:20
Duel junior
Duel junior
Všetky, 30 minut
08:50
Hamzova ekologická výprava
Hamzova ekologická výprava
Všetky, 15 minut
09:05
Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky I
Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky I
Dokumentárny, 15 minut
09:20
Hoodie I
Hoodie I
Všetky, 2020, 10 minut<br />Hraju Maarten Cop, Armin Mola, Iliass Dennoune, Jan Fonteyn, Inge Paulussen
09:30
Hoodie I
Hoodie I
Všetky, 2020, 25 minut<br />Hraju Maarten Cop, Armin Mola, Iliass Dennoune, Jan Fonteyn, Inge Paulussen
09:55
Nikto nie je dokonalý
Nikto nie je dokonalý
Všetky, 75 minut
11:10
Nebíčko v papuľke
Nebíčko v papuľke
Všetky, 35 minut
Notifikacia na e-mail
11:45
Toskánska vášeň
Toskánska vášeň
Všetky, 100 minut
Notifikacia na e-mail
13:25
Záhady tela
Záhady tela
Všetky, 65 minut
Notifikacia na e-mail
14:30
Milujem Slovensko
Milujem Slovensko
Všetky, 85 minut
Notifikacia na e-mail
15:55
Columbo
Columbo
70%
Iné, 1976, 80 minut<br />Hraju Peter Falk, Ricardo Montalban, Pedro Armendáriz Jr., A Martinez, Jorge Rivero
Notifikacia na e-mail
17:15
Neposlušní
Neposlušní
Dokumentárny, 30 minut
Notifikacia na e-mail
17:45
Cestou necestou
Cestou necestou
Dokumentárny, 30 minut
Notifikacia na e-mail
18:15
Postav dom, zasaď strom
Postav dom, zasaď strom
Všetky, 43 minut
Notifikacia na e-mail
58
Krátke počasie
Krátke počasie
Všetky, 2 minut
Notifikacia na e-mail
19:00
Správy RTVS
Správy RTVS
Všetky, 55 minut
Notifikacia na e-mail
19:55
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Šport, 21 minut
Notifikacia na e-mail
16
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
Všetky, 2 minut
Notifikacia na e-mail
18
Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker
Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker
Všetky, 2 minut
Notifikacia na e-mail
20:20
Počasie
Počasie
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
20:30
Záhady tela
Záhady tela
Všetky, 70 minut
Notifikacia na e-mail
21:40
Neskoro večer
Neskoro večer
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
22:40
Hit roka
Hit roka
Všetky, 70 minut
Notifikacia na e-mail
23:50
Invalid
Invalid
Všetky, 2023, 110 minut<br />Hraju Gregor Hološka, Zdeněk Godla, Helena Krajčiová, Daniel Fischer, Ivan Gogál
Notifikacia na e-mail
01:40
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
02:30
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Šport, 20 minut
Notifikacia na e-mail
02:50
Počasie
Počasie
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Neskoro večer
Neskoro večer
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
03:10
Smotánka
Smotánka
Všetky, 60 minut
04:10
Adela show
Adela show
Všetky, 60 minut
05:10
Oteckovia
Oteckovia
Všetky, 50 minut
06:00
Zámena manželiek
Zámena manželiek
Všetky, 60 minut
07:00
Zámena manželiek
Zámena manželiek
Všetky, 70 minut
08:10
Krok za krokom
Krok za krokom
61%
Všetky, 1995, 25 minut<br />Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Sasha Mitchell, Brandon Call
08:35
Krok za krokom
Krok za krokom
Všetky, 1995, 40 minut<br />Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Sasha Mitchell, Brandon Call
09:15
Krok za krokom
Krok za krokom
72%
Všetky, 1995, 45 minut<br />Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Sasha Mitchell, Brandon Call
10:00
Chicago Fire
Chicago Fire
Všetky, 2017, 60 minut
11:00
Chicago Fire
Chicago Fire
Všetky, 2017, 45 minut
Notifikacia na e-mail
11:45
New Amsterdam
New Amsterdam
Všetky, 2022, 65 minut<br />Hraju Ryan Eggold, Janet Montgomery, Jocko Sims, Sandra Mae Frank, Tyler Labine
Notifikacia na e-mail
12:50
Smotánka
Smotánka
Všetky, 55 minut
Notifikacia na e-mail
13:45
Mama na prenájom
Mama na prenájom
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
14:45
Mama na prenájom
Mama na prenájom
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
15:45
Mama na prenájom
Mama na prenájom
Všetky, 65 minut
Notifikacia na e-mail
16:50
Mama na prenájom
Mama na prenájom
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
17:50
Mama na prenájom
Mama na prenájom
Všetky, 65 minut
Notifikacia na e-mail
18:55
Na nože III
Na nože III
Všetky, 95 minut
Notifikacia na e-mail
20:30
Ako prísť o muža za 10 dní
Ako prísť o muža za 10 dní
71%
Všetky, 2003, 150 minut<br />Hraju Kate Hudson, Matthew McConaughey, Kathryn Hahn, Annie Parisse, Adam Goldberg
Notifikacia na e-mail
23:00
Láska cez apku
Láska cez apku
70%
Všetky, 2016, 165 minut<br />Hraju Maciej Stuhr, Agnieszka Wiedlocha, Piotr Glowacki, Weronika Ksiazkiewicz, Tomasz Karolak
Notifikacia na e-mail
01:45
Ako prísť o muža za 10 dní
Ako prísť o muža za 10 dní
71%
Všetky, 2003, 115 minut<br />Hraju Kate Hudson, Matthew McConaughey, Kathryn Hahn, Annie Parisse, Adam Goldberg
Notifikacia na e-mail
03:40
Láska cez apku
Láska cez apku
70%
Všetky, 2016, 140 minut<br />Hraju Maciej Stuhr, Agnieszka Wiedlocha, Piotr Glowacki, Weronika Ksiazkiewicz, Tomasz Karolak
Notifikacia na e-mail
06:05
Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
Dokumentárny, 30 minut
06:35
Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
Dokumentárny, 30 minut
07:05
Odhodlaní putovať
Odhodlaní putovať
Dokumentárny, 25 minut
07:30
Klenoty pohraničia
Klenoty pohraničia
Dokumentárny, 30 minut
08:00
Živá panoráma
Živá panoráma
Počasie, 30 minut
08:30
Televíkend
Televíkend
Cestovanie, 30 minut
09:00
Encyklopédia slovenských obcí
Encyklopédia slovenských obcí
Dokumentárny, 15 minut
09:15
Cyklopotulky
Cyklopotulky
Dokumentárny, 15 minut
30
History
History
Dokumentárny, 5 minut
35
Monument(k)y
Monument(k)y
Dokumentárny, 5 minut
09:40
Retro noviny
Retro noviny
Iné, 30 minut
10:10
Československý filmový týždenník
Československý filmový týždenník
Dokumentárny, 10 minut
10:20
Československý filmový týždenník
Československý filmový týždenník
Dokumentárny, 10 minut
10:30
Vat
Vat
Veda, 30 minut
11:00
Autosalón
Autosalón
Voľný čas, 25 minut
Notifikacia na e-mail
11:25
Generácia
Generácia
Dokumentárny, 30 minut
Notifikacia na e-mail
11:55
Televízny klub nepočujúcich
Televízny klub nepočujúcich
Všetky, 25 minut
Notifikacia na e-mail
12:20
Moja diagnóza
Moja diagnóza
Iné, 40 minut
Notifikacia na e-mail
13:00
Cena regiónov
Cena regiónov
Všetky, 85 minut
Notifikacia na e-mail
14:25
Farmárska revue
Farmárska revue
Dokumentárny, 60 minut
Notifikacia na e-mail
15:25
Herbárium
Herbárium
Dokumentárny, 15 minut
Notifikacia na e-mail
15:40
Halali
Halali
Náučný, 25 minut
Notifikacia na e-mail
16:05
Na zelenej adrese
Na zelenej adrese
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
16:20
Jedenáste prikázanie
Jedenáste prikázanie
Všetky, 35 minut
Notifikacia na e-mail
16:55
Obrus s monogramom
Obrus s monogramom
Všetky, 1998, 85 minut
Notifikacia na e-mail
18:20
Ako ich nepoznáme
Ako ich nepoznáme
Dokumentárny, 10 minut
Notifikacia na e-mail
30
Večerníček
Večerníček
Pre deti, 5 minut
Notifikacia na e-mail
35
Odo
Odo
Animovaný, 2021, 5 minut<br />Hraju Shea Brady, Julia Dillon, Teresa Gallagher, Beth Chalmers, Sash Hira
Notifikacia na e-mail
18:40
Lilin ostrov pokladov
Lilin ostrov pokladov
Animovaný, 2014, 15 minut<br />Hraju Orlagh O'Keefe, Peter Mullan, Stephen Fry, Annette Crosbie, Tameka Empson
Notifikacia na e-mail
18:55
Príbehy z čarovnej záhrady
Príbehy z čarovnej záhrady
Animovaný, 2019, 15 minut
Notifikacia na e-mail
19:10
Malý rytier Trenk
Malý rytier Trenk
Animovaný, 2011, 20 minut
Notifikacia na e-mail
19:30
Čím cestovať
Čím cestovať
Dokumentárny, 30 minut
Notifikacia na e-mail
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
20:10
M. R. Štefánik
M. R. Štefánik
Dokumentárny, 25 minut
Notifikacia na e-mail
20:35
Milan Rastislav Štefánik
Milan Rastislav Štefánik
Dokumentárny, 50 minut
Notifikacia na e-mail
21:25
Milan Rastislav Štefánik
Milan Rastislav Štefánik
Dokumentárny, 55 minut
Notifikacia na e-mail
22:20
Cesta do nemožna
Cesta do nemožna
Dokumentárny, 100 minut
Notifikacia na e-mail
00:00
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
03:45
Ničitelia mýtov: Epické pokusy
Ničitelia mýtov: Epické pokusy
Dokumentárny, 45 minut
04:30
Extrémni nájomníci VII
Extrémni nájomníci VII
Dokumentárny, 25 minut
04:55
Kutyil s.r.o.
Kutyil s.r.o.
Komédia, 2008, 60 minut
05:55
Tajný život v Zoo
Tajný život v Zoo
Dokumentárny, 80 minut
07:15
Veľké upratovanie
Veľké upratovanie
Všetky, 65 minut
08:20
Na chalupe
Na chalupe
Všetky, 60 minut
09:20
Nové bývanie
Nové bývanie
Všetky, 85 minut
10:45
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 215 minut
Notifikacia na e-mail
14:20
Tisíc slov
Tisíc slov
59%
Všetky, 2012, 125 minut<br />Hraju Eddie Murphy, Kerry Washington, Emanuel Ragsdale, Jill Basey, Greg Collins
Notifikacia na e-mail
16:25
Snehulienka
Snehulienka
55%
Všetky, 2012, 135 minut<br />Hraju Julia Roberts, Lily Collins, Armie Hammer, Nathan Lane, Jordan Prentice
Notifikacia na e-mail
18:40
Naši
Naši
Všetky, 40 minut
Notifikacia na e-mail
19:20
Kinosála
Kinosála
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
19:30
Profesionáli
Profesionáli
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
20:30
Serenity: Ticho pred búrkou
Serenity: Ticho pred búrkou
53%
Všetky, 2018, 130 minut<br />Hraju Diane Lane
Notifikacia na e-mail
22:40
Ochranca
Ochranca
47%
Všetky, 2009, 120 minut<br />Hraju Steven Seagal, Liezl Carstens, Arron Shiver, Johnnie Hector, Steph DuVall
Notifikacia na e-mail
00:40
Aféra Thomasa Crowna
Aféra Thomasa Crowna
72%
Všetky, 1999, 130 minut<br />Hraju Pierce Brosnan, Rene Russo, Denis Leary, Ben Gazzara, Frankie Faison
Notifikacia na e-mail
02:50
Kinosála
Kinosála
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Šťastie v nešťastí
Šťastie v nešťastí
Dokumentárny, 20 minut
Notifikacia na e-mail
03:20
Veľké upratovanie
Veľké upratovanie
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:55
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 35 minut
04:30
Zig a Sharko
Zig a Sharko
100%
Animovaný, 2010, 40 minut
05:10
Bernieho dobrodružstvá
Bernieho dobrodružstvá
Animovaný, 2021, 15 minut<br />Hraju Richard Méril
05:25
Oggy a šváby
Oggy a šváby
Animovaný, 2022, 35 minut<br />Hraju Kaycie Chase
06:00
Aj múdry schybí
Aj múdry schybí
Všetky, 45 minut
06:45
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 35 minut
07:20
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 35 minut
07:55
Kredenc
Kredenc
Všetky, 65 minut
09:00
Partička
Partička
Všetky, 35 minut
09:35
UEFA EURO 2024: Magazín
UEFA EURO 2024: Magazín
Šport, 40 minut
10:15
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
81%
Všetky, 2007, 20 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell, Ming-Na
10:35
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
79%
Všetky, 2007, 35 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell, Melanie Lynskey
Notifikacia na e-mail
11:10
M.A.S.H
M.A.S.H
76%
Všetky, 1974, 25 minut<br />Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville
Notifikacia na e-mail
11:35
M.A.S.H
M.A.S.H
77%
Všetky, 1974, 45 minut<br />Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville
Notifikacia na e-mail
12:20
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
76%
Všetky, 2007, 25 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Marin Hinkle, Conchata Ferrell
Notifikacia na e-mail
12:45
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
76%
Všetky, 2007, 20 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Marin Hinkle, Conchata Ferrell
Notifikacia na e-mail
13:05
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
83%
Všetky, 2008, 25 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
Notifikacia na e-mail
13:30
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
88%
Všetky, 2008, 30 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
Notifikacia na e-mail
14:00
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
87%
Všetky, 2008, 25 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
Notifikacia na e-mail
14:25
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
87%
Všetky, 2008, 30 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
Notifikacia na e-mail
14:55
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
86%
Všetky, 2008, 25 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
Notifikacia na e-mail
15:20
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
87%
Všetky, 2008, 30 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
Notifikacia na e-mail
15:50
Priatelia
Priatelia
83%
Všetky, 1997, 30 minut<br />Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Notifikacia na e-mail
16:20
Priatelia
Priatelia
83%
Všetky, 1997, 30 minut<br />Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Notifikacia na e-mail
16:50
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
73%
Všetky, 2007, 25 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell, Holland Taylor
Notifikacia na e-mail
17:15
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
76%
Všetky, 2007, 30 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell, Richard Kind
Notifikacia na e-mail
17:45
M.A.S.H
M.A.S.H
82%
Všetky, 1974, 30 minut<br />Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville
Notifikacia na e-mail
18:15
M.A.S.H
M.A.S.H
76%
Všetky, 1974, 35 minut<br />Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville
Notifikacia na e-mail
18:50
Mladý Sheldon
Mladý Sheldon
Všetky, 2019, 25 minut<br />Hraju Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Montana Jordan, Raegan Revord
Notifikacia na e-mail
19:15
Mladý Sheldon
Mladý Sheldon
Všetky, 2019, 25 minut<br />Hraju Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Montana Jordan, Raegan Revord
Notifikacia na e-mail
19:40
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 50 minut
Notifikacia na e-mail
20:30
Útok na maratón: Teror v Bostone
Útok na maratón: Teror v Bostone
71%
Všetky, 2016, 175 minut<br />Hraju Mark Wahlberg, Dicky Eklund Jr., Michael Marchand, Rhet Kidd, John Goodman
Notifikacia na e-mail
23:25
Prekazená lúpež
Prekazená lúpež
76%
Všetky, 2016, 120 minut<br />Hraju Leonardo Sbaraglia, Pablo Echarri, Clara Lago, Federico Luppi, Uma Salduende
Notifikacia na e-mail
01:25
Športové noviny
Športové noviny
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
01:35
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 40 minut
Notifikacia na e-mail
02:15
Silvánovci
Silvánovci
57%
Všetky, 1996, 110 minut<br />Hraju Marián Labuda
Notifikacia na e-mail
03:05
Štěstí chodí po šálcích
Štěstí chodí po šálcích
Všetky, 2023, 95 minut<br />Hraju Kristi Murdock, Jason Cook, Bo Delgado, René Ashton, Tammy-Anne Fortuin
04:40
Nejdelší víkend
Nejdelší víkend
Všetky, 2022, 80 minut<br />Hraju Mia Artemis, John Batchelor, Elly Hiraani Clapin, Adam Golledge, Timothy Kersten
06:00
Chuť na lásku
Chuť na lásku
Všetky, 2022, 90 minut<br />Hraju Autumn Reeser, Tyler Hynes, Matthew Del Bel Belluz, Rachelle Goulding, Patty McCormack
07:30
Batman a Superman: Bitva supersynů
Batman a Superman: Bitva supersynů
Animovaný, 2022, 80 minut<br />Hraju Jack Grazer, Jack Griffo, Laura Bailey, Troy Baker, Darin De Paul
08:50
Ezoterická poradňa s Petrom
Ezoterická poradňa s Petrom
63%
Všetky, 2011, 95 minut<br />Hraju Henry Hopper, Mia Wasikowská, Ryo Kase, Schuyler Fisk, Lusia Strus
10:25
Šéfkuchař Jack
Šéfkuchař Jack
Iné, 2023, 80 minut<br />Hraju Danton Mello, Rodrigo Waschburger, Tásia D'Paula, Renan Rammé, Cecília Fernandes
11:45
Můj románek s manželstvím
Můj románek s manželstvím
Animovaný, 2023, 105 minut<br />Hraju Dagmara Dominczyk, Michele Pawk, Matthew Modine, Cameron Monaghan, Stephen Lang
Notifikacia na e-mail
13:30
Velký George Foreman
Velký George Foreman
Všetky, 2023, 125 minut<br />Hraju Khris Davis, Jasmine Mathews, Matt Jones, Larry Gilliard Jr., John Magaro
Notifikacia na e-mail
15:35
Aquaman
Aquaman
77%
Všetky, 2018, 140 minut<br />Hraju Jason Momoa, Amber Heard, Willem Dafoe, Patrick Wilson, Nicole Kidman
Notifikacia na e-mail
17:55
Aquaman a ztracené království
Aquaman a ztracené království
Všetky, 2023, 125 minut<br />Hraju Jason Momoa, Patrick Wilson, Yahya Abdul-Mateen II, Amber Heard, Nicole Kidman
Notifikacia na e-mail
20:00
Humr
Humr
61%
Všetky, 2015, 115 minut<br />Hraju Jacqueline Abrahams, Roger Ashton-Griffiths, Jessica Barden, Olivia Colman, Anthony Dougall
Notifikacia na e-mail
21:55
Tři mušketýři: D'Artagnan
Tři mušketýři: D'Artagnan
Všetky, 2023, 120 minut<br />Hraju François Civil, Vincent Cassel, Romain Duris, Pio Marmai, Eva Green
Notifikacia na e-mail
23:55
The Independent
The Independent
Všetky, 2022, 105 minut<br />Hraju Jodie Turner-Smith, Luke Kirby, Ali Marsh, Brandon Elsey, Julianne Alexander
Notifikacia na e-mail
01:40
Čierny jastrab zostrelený
Čierny jastrab zostrelený
84%
Všetky, 2001, 140 minut<br />Hraju Josh Hartnett, Ewan McGregor, Tom Sizemore, Eric Bana, William Fichtner
Notifikacia na e-mail
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Záznam TB/Štúdio TA3
Všetky, 60 minut
05:00
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
05:30
Záznam TB/Štúdio TA3
Záznam TB/Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
06:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
06:30
Šport+
Šport+
Všetky, 30 minut
07:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
07:30
Týždeň vo filme-1964
Týždeň vo filme-1964
Všetky, 30 minut
08:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
08:30
Svet technológií
Svet technológií
Všetky, 15 minut
08:45
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 15 minut
09:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
09:30
Dobré správy
Dobré správy
Všetky, 30 minut
10:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
10:30
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
11:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
11:30
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
12:00
Žurnál
Žurnál
Všetky, 20 minut
Notifikacia na e-mail
12:20
Šport
Šport
Šport, 10 minut
Notifikacia na e-mail
12:30
Pozrime sa na to
Pozrime sa na to
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
13:30
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
14:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
14:30
Biznis
Biznis
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
14:45
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
15:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
15:30
Zdravie na TA3
Zdravie na TA3
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
16:00
Žurnál
Žurnál
Všetky, 20 minut
Notifikacia na e-mail
16:20
Šport
Šport
Šport, 10 minut
Notifikacia na e-mail
16:30
Európa dnes a zajtra
Európa dnes a zajtra
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
17:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
17:30
Motoring
Motoring
Iné, 30 minut
Notifikacia na e-mail
18:00
Očami cestovateľa
Očami cestovateľa
Dokumentárny, 15 minut
Notifikacia na e-mail
18:15
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
18:30
Hlavné správy
Hlavné správy
Všetky, 25 minut
Notifikacia na e-mail
18:55
Šport
Šport
Šport, 15 minut
Notifikacia na e-mail
19:10
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 20 minut
Notifikacia na e-mail
19:30
Záchranári
Záchranári
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
20:00
Špeciál s Ilievom
Špeciál s Ilievom
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
20:45
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
21:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
21:30
Showbiz
Showbiz
Iné, 30 minut
Notifikacia na e-mail
22:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
22:30
Šport+
Šport+
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
23:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
23:30
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
00:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
00:30
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
01:00
Šport+
Šport+
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
01:30
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
02:00
Špeciál s Ilievom
Špeciál s Ilievom
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
02:45
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
03:30
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
03:15
Tajomstvá zločinu
Tajomstvá zločinu
72%
Všetky, 2014, 95 minut<br />Hraju Diane Lane, Elizabeth Banks, Dakota Fanning, Danielle Macdonald
04:50
FBI: International
FBI: International
Všetky, 2021, 35 minut<br />Hraju Luke Kleintank, Heida Reed, Carter Redwood, Vinessa Vidotto, Christiane Paul
05:25
Merlin
Merlin
75%
Všetky, 1998, 105 minut<br />Hraju Sam Neill, Helena Bonham Carter, Miranda Richardson, John Gielgud, Martin Short
07:10
Veľké vlakové putovanie po Európe
Veľké vlakové putovanie po Európe
Dokumentárny, 105 minut
08:55
Súkromné očko
Súkromné očko
Šport, 2020, 75 minut<br />Hraju Jason Priestley, Cindy Sampson, Barry Flatman, Jordyn Negri, Samantha Wan
10:10
Súkromné očko
Súkromné očko
Šport, 2020, 80 minut<br />Hraju Jason Priestley, Cindy Sampson, Barry Flatman, Jordyn Negri, Samantha Wan
11:30
Klamári
Klamári
77%
Všetky, 2010, 120 minut<br />Hraju Tim Roth, Kelli Williams, Brendan Hines, Monica Raymund, Hayley McFarland
Notifikacia na e-mail
13:30
Nemocnica
Nemocnica
Všetky, 75 minut
Notifikacia na e-mail
14:45
Nemocnica
Nemocnica
Všetky, 75 minut
Notifikacia na e-mail
16:00
Vraždy v Brokenwoode
Vraždy v Brokenwoode
Všetky, 2015, 120 minut<br />Hraju Neill Rea, Fern Sutherland, Pana Hema Taylor, Nic Sampson, Cristina Serban Ionda
Notifikacia na e-mail
18:00
9-1-1
9-1-1
Všetky, 2019, 65 minut<br />Hraju Angela Bassett, Peter Krause, Jennifer Love Hewitt, Oliver Jones, Aisha Hinds
Notifikacia na e-mail
19:05
9-1-1
9-1-1
Všetky, 2019, 65 minut<br />Hraju Angela Bassett, Peter Krause, Jennifer Love Hewitt, Oliver Jones, Aisha Hinds
Notifikacia na e-mail
20:10
CSI: Vegas
CSI: Vegas
Všetky, 2023, 50 minut<br />Hraju Paula Newsome, Matt Lauria, Dhillon Mandeep, Ariana Guerra, Jay Lee
Notifikacia na e-mail
21:00
CSI: Vegas
CSI: Vegas
Všetky, 2023, 60 minut<br />Hraju Paula Newsome, Matt Lauria, Dhillon Mandeep, Ariana Guerra, Jay Lee
Notifikacia na e-mail
22:00
Myšlienky vraha
Myšlienky vraha
Všetky, 2016, 55 minut<br />Hraju Joe Mantegna, Matthew Gray Gubler, A.J. Cook, Kirsten Vangsness, Aisha Tyler
Notifikacia na e-mail
22:55
Myšlienky vraha
Myšlienky vraha
Všetky, 2016, 60 minut<br />Hraju Joe Mantegna, Matthew Gray Gubler, Steven Koller, A.J. Cook, Kirsten Vangsness
Notifikacia na e-mail
23:55
Hříchy pro pátera Knoxe
Hříchy pro pátera Knoxe
Všetky, 1992, 70 minut<br />Hraju Zlata Adamovská, Jan Kanyza, Vladimír Javorský, Jiří Ornest, Zuzana Geislerová
Notifikacia na e-mail
01:05
Vraždiace páry
Vraždiace páry
Všetky, 2020, 45 minut<br />Hraju Jennifer Darby, Anna Vocino
Notifikacia na e-mail
01:50
Svätá zem
Svätá zem
Všetky, 2019, 95 minut<br />Hraju Jonathan Rhys Meyers, James Caan, Rosanna Arquette, Tom Hollander, Efrat Dor
Notifikacia na e-mail
03:25
Myšlienky vraha
Myšlienky vraha
Všetky, 2016, 40 minut<br />Hraju Joe Mantegna, Matthew Gray Gubler, A.J. Cook, Kirsten Vangsness, Aisha Tyler
Notifikacia na e-mail
02:15
Dobré ráno
Dobré ráno
Všetky, 155 minut
04:50
Pod pokličkou
Pod pokličkou
Iné, 20 minut
05:10
Kuks, krajina jako park
Kuks, krajina jako park
Dokumentárny, 20 minut
05:30
Události v regionech
Události v regionech
Všetky, 30 minut
06:00
Buchty po ránu
Buchty po ránu
Všetky, 25 minut
06:25
Polopatě
Polopatě
Všetky, 50 minut
07:15
Máme rádi zvířata
Máme rádi zvířata
Dokumentárny, 30 minut
07:45
Klíčová dírka pro zvědavou princeznu
Klíčová dírka pro zvědavou princeznu
Všetky, 1970, 25 minut
08:10
Šíleně smutná princezna
Šíleně smutná princezna
79%
Všetky, 1968, 85 minut<br />Hraju Helena Vondráčková, Václav Neckář, Bohuš Záhorský, Jaroslav Marvan, Josef Kemr
09:35
Úsměvy Karla Kachyni
Úsměvy Karla Kachyni
Dokumentárny, 40 minut
10:15
Otec Brown
Otec Brown
Všetky, 2023, 50 minut<br />Hraju Sam Phillips, Claudie Blakley, Mark Fleischmann, Sonita Henry, Mark Williams
11:05
Všechnopárty
Všechnopárty
Zábavný program, 55 minut
Notifikacia na e-mail
12:00
Z metropole
Z metropole
Všetky, 25 minut
Notifikacia na e-mail
12:25
Hobby naší doby
Hobby naší doby
Všetky, 25 minut
Notifikacia na e-mail
12:50
Postřehy odjinud
Postřehy odjinud
Cestovanie, 10 minut
Notifikacia na e-mail
00
Zprávy
Zprávy
Všetky, 5 minut
Notifikacia na e-mail
13:05
Rabín a jeho Golem
Rabín a jeho Golem
Všetky, 1995, 70 minut
Notifikacia na e-mail
14:15
Princ Hněvsa
Princ Hněvsa
Všetky, 1989, 25 minut
Notifikacia na e-mail
14:40
Zlaté dno
Zlaté dno
79%
Všetky, 1943, 95 minut<br />Hraju Vlasta Burian, Věra Ferbasová, Raoul Schránil, Antonín Streit, Zita Kabátová
Notifikacia na e-mail
16:15
Agatha Christie: Poirot
Agatha Christie: Poirot
78%
Iné, 2001, 100 minut<br />Hraju David Suchet, Hugh Fraser, Ron Berglas, Barbara Barnes, Dinah Stabb
Notifikacia na e-mail
17:55
Vinorodé břehy Mosely
Vinorodé břehy Mosely
Dokumentárny, 30 minut
Notifikacia na e-mail
18:25
Kluci v akci
Kluci v akci
Iné, 30 minut
Notifikacia na e-mail
55
Události za okamžik a počasí
Události za okamžik a počasí
Všetky, 5 minut
Notifikacia na e-mail
19:00
Události
Události
Všetky, 52 minut
Notifikacia na e-mail
19:52
Branky, body, vteřiny
Branky, body, vteřiny
Šport, 18 minut
Notifikacia na e-mail
20:10
Zázraky přírody
Zázraky přírody
Všetky, 75 minut
Notifikacia na e-mail
21:25
Peter Nagy 65
Peter Nagy 65
Hudba, 74 minut
Notifikacia na e-mail
39
Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
Všetky, 1 minut
Notifikacia na e-mail
22:40
Návrat Růžového pantera
Návrat Růžového pantera
78%
Všetky, 1975, 110 minut<br />Hraju Peter Sellers, Christopher Plummer, Catherine Schell, Herbert Lom, Peter Arne
Notifikacia na e-mail
00:30
Případy detektiva Murdocha
Případy detektiva Murdocha
Všetky, 2022, 45 minut<br />Hraju Yannick Bisson, Helene Joy, Thomas Craig, Jonny Harris, Lachlan Murdoch
Notifikacia na e-mail
01:15
Bolkoviny
Bolkoviny
Zábavný program, 55 minut
Notifikacia na e-mail
02:10
Sama doma
Sama doma
Iné, 90 minut
Notifikacia na e-mail
03:40
Banánové rybičky
Banánové rybičky
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
03:50
Blogující farářka
Blogující farářka
63%
Dokumentárny, 2013, 30 minut<br />Hraju Anna Faris, Jaime Pressly, Justin Long, Allison Janney, Sadie Calvano
20
Divnopis
Divnopis
86%
Dokumentárny, 2005, 5 minut<br />Hraju Frances Conroy, Kal Penn, Ray Wise, James Van Der Beek, Enrique Iglesias
04:25
Simpsonovci
Simpsonovci
93%
Dokumentárny, 1989, 25 minut<br />Hraju Jon Lovitz, Danny DeVito, Anne Hathaway, David Hyde Pierce, Sarah Silverman
04:50
Kvarteto
Kvarteto
Dokumentárny, 30 minut
05:20
Ulice
Ulice
88%
Iné, 2007, 20 minut<br />Hraju Keith Carradine, Charlie Sheen, Stan Lee, Johnny Galecki, Jim Parsons
05:40
Auto moto test
Auto moto test
Iné, 20 minut
06:00
Ulice
Ulice
88%
Dokumentárny, 2007, 50 minut<br />Hraju Keith Carradine, Charlie Sheen, Stan Lee, Johnny Galecki, Jim Parsons
06:50
Příběhy divočiny
Příběhy divočiny
85%
Dokumentárny, 2013, 55 minut<br />Hraju Andre Braugher, Nick Cannon, Adam Sandler, Matt Walsh, Ed Helms
07:45
Věčný Egypt
Věčný Egypt
Dokumentárny, 55 minut
08:40
Cyklotoulky
Cyklotoulky
Dokumentárny, 10 minut
08:50
Stezka Českem
Stezka Českem
Dokumentárny, 25 minut
09:15
Zázraky techniky V
Zázraky techniky V
Dokumentárny, 50 minut
10:05
Mírně skryté krásy Albánie
Mírně skryté krásy Albánie
Dokumentárny, 20 minut
10:25
Letecké katastrofy
Letecké katastrofy
Dokumentárny, 45 minut
11:10
Auto moto svět
Auto moto svět
Iné, 25 minut
Notifikacia na e-mail
11:35
Auto moto test
Auto moto test
Iné, 15 minut
Notifikacia na e-mail
11:50
Středomoří - soužití člověka a přírody
Středomoří - soužití člověka a přírody
Dokumentárny, 50 minut
Notifikacia na e-mail
12:40
Babylon
Babylon
Životopisný, 30 minut
Notifikacia na e-mail
13:10
Fenomény dneška: Zakázaný Memorial
Fenomény dneška: Zakázaný Memorial
Dokumentárny, 25 minut
Notifikacia na e-mail
13:35
S kuchařem kolem světa
S kuchařem kolem světa
Dokumentárny, 55 minut
Notifikacia na e-mail
14:30
Stopa ružového pantera
Stopa ružového pantera
49%
Všetky, 1982, 95 minut<br />Hraju Peter Sellers, David Niven, Herbert Lom, Richard Mulligan, Joanna Lumley
Notifikacia na e-mail
16:05
Kamera na cestách: Krásné země z výšky
Kamera na cestách: Krásné země z výšky
67%
Zábavný program, 2010, 55 minut<br />Hraju Jimmy Hibbert, David Holt, Sam Gold, Nigel Pilkington, Peter Michail
Notifikacia na e-mail
17:00
Skryté skvosty
Skryté skvosty
Dokumentárny, 30 minut
Notifikacia na e-mail
17:30
Poslední ráje na Zemi - Namib
Poslední ráje na Zemi - Namib
Dokumentárny, 55 minut
Notifikacia na e-mail
18:25
Okavango - řeka snů
Okavango - řeka snů
Dokumentárny, 2019, 55 minut
Notifikacia na e-mail
19:20
Vrcholy Leopolda Sulovského
Vrcholy Leopolda Sulovského
Dokumentárny, 30 minut
Notifikacia na e-mail
19:50
Zprávy v českém znakovém jazyce
Zprávy v českém znakovém jazyce
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
20:00
Orel přistál
Orel přistál
75%
Všetky, 1976, 145 minut<br />Hraju Michael Caine, Donald Sutherland, Robert Duvall, Jenny Agutter, Donald Pleasence
Notifikacia na e-mail
22:25
Damien II
Damien II
74%
Všetky, 1978, 105 minut<br />Hraju William Holden, Lee Grant, Jonathan Scott-Taylor, Robert Foxworth, Nicholas Pryor
Notifikacia na e-mail
00:10
Harry Palmer: Případ Ipcress (5/6)
Harry Palmer: Případ Ipcress (5/6)
Všetky, 2022, 45 minut<br />Hraju Joe Cole, Lucy Boynton, Tom Hollander, Ashley Thomas, Paul Higgins
Notifikacia na e-mail
00:55
Černobyl: Nová svědectví (2/2)
Černobyl: Nová svědectví (2/2)
Dokumentárny, 50 minut
Notifikacia na e-mail
01:45
Vigil
Vigil
Všetky, 2021, 55 minut<br />Hraju Suranne Jones, Rose Leslie, Shaun Evans, Paterson Joseph, Adam James
Notifikacia na e-mail
02:40
Hranice bez hranic
Hranice bez hranic
Dokumentárny, 30 minut
Notifikacia na e-mail
03:10
Jak ožívá kroj
Jak ožívá kroj
Dokumentárny, 25 minut
Notifikacia na e-mail
03:35
Před půlnocí
Před půlnocí
Všetky, 25 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Policie Hamburk
Policie Hamburk
Všetky, 75 minut
04:15
Closer
Closer
82%
Všetky, 2011, 105 minut<br />Hraju Kyra Sedgwick, J.K. Simmons, Corey Reynolds, Robert Gossett, G.W. Bailey
00
Pohádky Bolka a Lolka
Pohádky Bolka a Lolka
Animovaný, 5 minut
06:05
Pohádky Bolka a Lolka
Pohádky Bolka a Lolka
Animovaný, 10 minut
06:15
M.A.S.H
M.A.S.H
71%
Všetky, 1982, 25 minut<br />Hraju Alan Alda, Mike Farrell, Harry Morgan, Loretta Swit, David Ogden Stiers
06:40
M*A*S*H
M*A*S*H
Všetky, 30 minut
07:10
M*A*S*H
M*A*S*H
Všetky, 30 minut
07:40
M*A*S*H
M*A*S*H
Všetky, 30 minut
08:10
Fotr na tripu
Fotr na tripu
Všetky, 45 minut
08:55
Autosalon.tv
Autosalon.tv
Šport, 75 minut
10:10
Máme rádi Česko
Máme rádi Česko
Všetky, 110 minut
12:00
Česko na grilu
Česko na grilu
Všetky, 90 minut
Notifikacia na e-mail
13:30
Temný kraj
Temný kraj
Všetky, 85 minut
Notifikacia na e-mail
14:55
Na samotě u lesa
Na samotě u lesa
87%
Všetky, 1976, 100 minut<br />Hraju Zdeněk Blažek, Petr Brukner, Martin Hradílek, Marta Hradílková, Vlasta Jelínková
Notifikacia na e-mail
16:35
Světáci
Světáci
84%
Všetky, 1969, 137 minut<br />Hraju Jiří Sovák, Vlastimil Brodský, Jan Libíček, Jiřina Bohdalová, Iva Janžurová
Notifikacia na e-mail
52
Počasí
Počasí
Všetky, 3 minut
Notifikacia na e-mail
18:55
HLAVNÍ ZPRÁVY
HLAVNÍ ZPRÁVY
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
19:40
Krimi zprávy
Krimi zprávy
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
19:55
SHOWTIME
SHOWTIME
Všetky, 20 minut
Notifikacia na e-mail
20:15
Polda
Polda
Všetky, 80 minut
Notifikacia na e-mail
21:35
České chaty snů
České chaty snů
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
22:35
Ve špatný čas na špatném místě
Ve špatný čas na špatném místě
Všetky, 2022, 120 minut<br />Hraju Bruce Willis, Ashley Greene, Michael Sirow, Texas Battle, Stacey Danger
Notifikacia na e-mail
00:35
Kingsman: První mise
Kingsman: První mise
Všetky, 2020, 170 minut<br />Hraju Djimon Hounsou, Ralph Fiennes, Shaun McKee, Peter York, Matthew Goode
Notifikacia na e-mail
03:25
Lovec démonů
Lovec démonů
58%
Všetky, 2016, 100 minut<br />Hraju Dolph Lundgren, Kristina Klebe, Michael Aaron Milligan, Miles Doleac, Billy Slaughter
Notifikacia na e-mail
03:55
Ordinace v růžové zahradě
Ordinace v růžové zahradě
Iné, 2009, 60 minut
04:55
Novashopping
Novashopping
Iné, 70 minut
06:05
Zig a Sharko IV
Zig a Sharko IV
100%
Animovaný, 2010, 10 minut
06:15
Monchhichi
Monchhichi
Animovaný, 50 minut
07:05
Alvin a Chipmunkové
Alvin a Chipmunkové
Animovaný, 2019, 25 minut<br />Hraju Ross Bagdasarian Jr.
07:30
Alvin a Chipmunkové
Alvin a Chipmunkové
Animovaný, 2019, 25 minut<br />Hraju Ross Bagdasarian Jr.
07:55
Víkendová Snídaně
Víkendová Snídaně
Iné, 125 minut
10:00
Na vodě
Na vodě
Komédia, 70 minut
11:10
Alvin a Chipmunkovia
Alvin a Chipmunkovia
63%
Všetky, 2007, 110 minut<br />Hraju Jason Lee, David Cross, Cameron Richardson, Jane Lynch, Justin Long
Notifikacia na e-mail
13:00
Yes Man
Yes Man
70%
Všetky, 2008, 135 minut<br />Hraju Jim Carrey, Zooey Deschanel, Rhys Darby
Notifikacia na e-mail
15:15
Dokonalý šéf
Dokonalý šéf
66%
Všetky, 2015, 120 minut<br />Hraju Bradley Cooper, Sienna Miller, Daniel Brühl, Riccardo Scamarcio, Omar Sy
Notifikacia na e-mail
17:15
Diabolská svokra
Diabolská svokra
60%
Všetky, 2005, 135 minut<br />Hraju Jennifer Lopez, Jane Fonda, Michael Vartan, Wanda Sykes, Adam Scott
Notifikacia na e-mail
19:30
Televizní noviny
Televizní noviny
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
20:20
Superlov II
Superlov II
Všetky, 100 minut
Notifikacia na e-mail
22:00
Vyšehrad: Fylm
Vyšehrad: Fylm
Šport, 2022, 135 minut<br />Hraju Jakub Štáfek, Jakub Jenčík, Jakub Prachař, Veronika Kubařová
Notifikacia na e-mail
00:15
Večerná škola
Večerná škola
43%
Všetky, 2018, 135 minut<br />Hraju Keith David
Notifikacia na e-mail
02:30
Zlatá labuť
Zlatá labuť
Všetky, 85 minut
Notifikacia na e-mail
55
Sněženka a Růženka
Sněženka a Růženka
56%
Všetky, 2012, 60 minut<br />Hraju Sonja Gerhardt, Liv Lisa Fries, Detlev Buck, Jule Ronstedt, Daniel Axt
Notifikacia na e-mail
03:00
Snooker
Snooker
Šport, 120 minut
05:00
Horská kola
Horská kola
Šport, 60 minut
06:00
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 60 minut
07:00
Snooker
Snooker
Šport, 150 minut
09:30
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 45 minut
10:15
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 75 minut
11:30
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 30 minut
Notifikacia na e-mail
12:00
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 30 minut
Notifikacia na e-mail
12:30
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 60 minut
Notifikacia na e-mail
13:30
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 255 minut
Notifikacia na e-mail
17:45
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 60 minut
Notifikacia na e-mail
18:45
Snooker
Snooker
Šport, 60 minut
Notifikacia na e-mail
19:45
Snooker
Snooker
Šport, 195 minut
Notifikacia na e-mail
23:00
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 60 minut
Notifikacia na e-mail
00:00
Atletika
Atletika
Iné, 60 minut
Notifikacia na e-mail
01:00
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 60 minut
Notifikacia na e-mail
02:00
Horská kola
Horská kola
Šport, 60 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Snooker
Snooker
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
03:45
Aljaška: Noví osadníci
Aljaška: Noví osadníci
Všetky, 45 minut
04:30
Záchrana na zledovatělé silnici
Záchrana na zledovatělé silnici
Dokumentárny, 45 minut
05:15
Obří stroje
Obří stroje
Dokumentárny, 2013, 45 minut<br />Hraju Garnet Williams, Thomas Adams, Solomon Boakye-Yiadom, Peter Frise, Brooke Guzar
06:00
Vyrobeno za den
Vyrobeno za den
Dokumentárny, 2020, 30 minut
06:30
Vyrobeno za den
Vyrobeno za den
Dokumentárny, 2015, 30 minut
07:00
Záchrana na zledovatělé silnici
Záchrana na zledovatělé silnici
57%
Dokumentárny, 2014, 60 minut<br />Hraju Nina Bott, Patrick Kalupa, Peter Sattmann, Peter Prager, Aaron Kissiov
08:00
Technické senzace
Technické senzace
Dokumentárny, 60 minut
09:00
Nikdy neříkej nikdy
Nikdy neříkej nikdy
Dokumentárny, 60 minut
10:00
Nezapomenutelná železniční putování z výšky
Nezapomenutelná železniční putování z výšky
65%
Dokumentárny, 2002, 60 minut<br />Hraju Reba McEntire, Christopher Rich, Joanna Garcia, Steve Howey, Scarlett Pomers
11:00
Očima fotografa
Očima fotografa
73%
Dokumentárny, 2002, 60 minut<br />Hraju Reba McEntire, Christopher Rich, Joanna Garcia, Steve Howey, Scarlett Pomers
Notifikacia na e-mail
12:00
Poslední rybí titáni
Poslední rybí titáni
79%
Dokumentárny, 2010, 60 minut<br />Hraju Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders, Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan
Notifikacia na e-mail
13:00
Vyhynulé nestvůry
Vyhynulé nestvůry
86%
Dokumentárny, 2010, 60 minut<br />Hraju Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders, Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan
Notifikacia na e-mail
14:00
Továrna na jídlo: USA
Továrna na jídlo: USA
74%
Dokumentárny, 2015, 30 minut<br />Hraju Fran Drescher, Charles Shaughnessy, Daniel Davis, Lauren Lane, Nicholle Tom
Notifikacia na e-mail
14:30
Továrna na jídlo: USA
Továrna na jídlo: USA
Dokumentárny, 2015, 30 minut<br />Hraju Matt Passmore, Kiele Sanchez, Carlos Gómez, Michelle Hurd, Uriah Shelton
Notifikacia na e-mail
15:00
Továrna na jídlo: USA
Továrna na jídlo: USA
74%
Dokumentárny, 2015, 30 minut<br />Hraju Dick Van Dyke, Victoria Rowell, Charlie Schlatter, Barry Van Dyke, Charlotte Rae
Notifikacia na e-mail
15:30
Továrna na jídlo: USA
Továrna na jídlo: USA
Dokumentárny, 2015, 30 minut
Notifikacia na e-mail
16:00
Evropa z výšky
Evropa z výšky
Dokumentárny, 2022, 60 minut
Notifikacia na e-mail
17:00
Pomozte autům
Pomozte autům
79%
Dokumentárny, 2010, 60 minut<br />Hraju Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders, Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan
Notifikacia na e-mail
18:00
Lao-šan: Posvátná hora Číňanů
Lao-šan: Posvátná hora Číňanů
80%
Dokumentárny, 2010, 60 minut<br />Hraju Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders, Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan
Notifikacia na e-mail
19:00
Ostrov mimo zákon
Ostrov mimo zákon
Dokumentárny, 2015, 60 minut<br />Hraju Sue Aikens, Jimmy Franzo, Agnes Hailstone, Chip Hailstone, Jessie Holmes
Notifikacia na e-mail
20:00
Průzkumník: Lávové jezero
Průzkumník: Lávové jezero
Dokumentárny, 2014, 60 minut<br />Hraju Nathan Fillion, Stana Katic, Susan Sullivan, Jon Huertas, Seamus Dever
Notifikacia na e-mail
21:00
Ztracené poklady Egypta
Ztracené poklady Egypta
71%
Dokumentárny, 2005, 60 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, T.J. Thyne
Notifikacia na e-mail
22:00
Vzestup a pád mayské civilizace
Vzestup a pád mayské civilizace
Dokumentárny, 60 minut
Notifikacia na e-mail
23:00
To nejzajímavější z historie
To nejzajímavější z historie
71%
Dokumentárny, 2005, 60 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, T.J. Thyne
Notifikacia na e-mail
00:00
Pašerákům na stopě
Pašerákům na stopě
Dokumentárny, 45 minut
Notifikacia na e-mail
00:45
Továrna na jídlo
Továrna na jídlo
Dokumentárny, 2012, 23 minut<br />Hraju Dick Van Dyke, Victoria Rowell, Charlie Schlatter, Barry Van Dyke, Charlotte Rae
Notifikacia na e-mail
01:08
Továrna na jídlo
Továrna na jídlo
Dokumentárny, 2012, 22 minut
Notifikacia na e-mail
01:30
Továrna na jídlo
Továrna na jídlo
Dokumentárny, 2012, 22 minut<br />Hraju Erika Christensen, Peter Krause, Lauren Graham, Dax Shepard, Monica Potter
Notifikacia na e-mail
01:52
Továrna na jídlo
Továrna na jídlo
Dokumentárny, 2012, 23 minut
Notifikacia na e-mail
02:15
Zabezpečení Letiště: V první třídě – Řím
Zabezpečení Letiště: V první třídě – Řím
Iné, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Zabezpečení přístavu: Hamburg
Zabezpečení přístavu: Hamburg
Dokumentárny, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:45
Tajemství oceánů - výběr
Tajemství oceánů - výběr
Dokumentárny, 2013, 45 minut<br />Hraju Filip Čapka, Igor Chmela, Marie Doležalová, Miroslav Etzler, None
Notifikacia na e-mail
04:00
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
04:50
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
05:00
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
05:50
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
06:00
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
06:50
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
07:00
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
07:50
Niké - palubovka 2024
Niké - palubovka 2024
Šport, 95 minut
09:25
Džudo - World Tour 2024
Džudo - World Tour 2024
Šport, 110 minut
11:15
Športuj pre radosť
Športuj pre radosť
Americký futbal, 20 minut
Notifikacia na e-mail
11:35
Futbal - Európska / Konferenčná liga UEFA 2023/24
Futbal - Európska / Konferenčná liga UEFA 2023/24
Šport, 145 minut
Notifikacia na e-mail
14:00
Džudo - World Tour 2024
Džudo - World Tour 2024
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
16:00
Tipos Iná liga
Tipos Iná liga
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
16:30
Gymnastika - ME 2024 (športová)
Gymnastika - ME 2024 (športová)
Iné, 80 minut
Notifikacia na e-mail
17:50
Niké - palubovka 2024
Niké - palubovka 2024
Šport, 130 minut
Notifikacia na e-mail
20:00
Parahokej - MS 2024
Parahokej - MS 2024
Šport, 60 minut
Notifikacia na e-mail
21:00
Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
Šport, 60 minut
Notifikacia na e-mail
22:00
Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
Šport, 60 minut
Notifikacia na e-mail
23:00
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
23:10
Gymnastika - ME 2024 (športová)
Gymnastika - ME 2024 (športová)
Iné, 120 minut
Notifikacia na e-mail
01:10
Futbal - Highlighty Ligy majstrov
Futbal - Highlighty Ligy majstrov
Šport, 25 minut
Notifikacia na e-mail
01:35
Futbal - Highlighty Ligy majstrov
Futbal - Highlighty Ligy majstrov
Šport, 25 minut
Notifikacia na e-mail
02:00
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
02:50
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
03:50
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
03:45
112
112
Dokumentárny, 25 minut
04:10
Mesto tieňov
Mesto tieňov
Všetky, 2012, 65 minut
05:15
Policajné prípady
Policajné prípady
Všetky, 40 minut
05:55
Policajné prípady
Policajné prípady
Všetky, 45 minut
06:40
Policajné prípady
Policajné prípady
Všetky, 45 minut
07:25
Policajné prípady
Policajné prípady
Všetky, 45 minut
08:10
V mene zákona
V mene zákona
Všetky, 2009, 45 minut
08:55
Špecialisti
Špecialisti
Všetky, 55 minut
09:50
Špecialisti
Špecialisti
Všetky, 45 minut
10:35
Špecialisti
Špecialisti
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
11:20
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
78%
Všetky, 2006, 45 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
Notifikacia na e-mail
12:05
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
78%
Všetky, 2006, 60 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
Notifikacia na e-mail
13:05
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
84%
Všetky, 2006, 60 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
Notifikacia na e-mail
14:05
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
80%
Všetky, 2006, 60 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
Notifikacia na e-mail
15:05
NCIS: Los Angeles
NCIS: Los Angeles
Všetky, 2023, 55 minut<br />Hraju Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, Medalion Rahimi, Caleb Castille
Notifikacia na e-mail
16:00
NCIS: Los Angeles
NCIS: Los Angeles
Všetky, 2020, 55 minut
Notifikacia na e-mail
16:55
Slečna Marplová
Slečna Marplová
77%
Všetky, 2013, 125 minut<br />Hraju Julia McKenzie, Kimberley Nixon, Bobby Smalldridge, Martin Compston, Vic Reeves
Notifikacia na e-mail
19:00
Bostonské vraždy
Bostonské vraždy
79%
Všetky, 2013, 55 minut<br />Hraju Angie Harmon, Sasha Alexander, Brian Goodman, Jordan Bridges, Lee Thompson Young
Notifikacia na e-mail
19:55
Bostonské vraždy
Bostonské vraždy
85%
Všetky, 2013, 60 minut<br />Hraju Angie Harmon, Sasha Alexander, Brian Goodman, Jordan Bridges, Lee Thompson Young
Notifikacia na e-mail
20:55
Špecialisti
Špecialisti
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
21:55
Špecialisti
Špecialisti
Všetky, 65 minut
Notifikacia na e-mail
23:00
Špecialisti
Špecialisti
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
00:00
S chladom zabijaka
S chladom zabijaka
Dokumentárny, 2019, 45 minut<br />Hraju Ice-T, Corey Parker, Robert Denney, John Patrick D'Arcy, Terrence Edmonds
Notifikacia na e-mail
00:45
Slečna Marplová
Slečna Marplová
77%
Všetky, 2013, 85 minut<br />Hraju Julia McKenzie, Kimberley Nixon, Bobby Smalldridge, Martin Compston, Vic Reeves
Notifikacia na e-mail
02:10
Špecialisti
Špecialisti
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Špecialisti
Špecialisti
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:45
112
112
Dokumentárny, 25 minut
Notifikacia na e-mail
03:45
FIS Svetový pohár zjazd ženy
FIS Svetový pohár zjazd ženy
Šport, 110 minut
05:35
Bedminton World Tour
Bedminton World Tour
Šport, 45 minut
06:20
Bedminton World Tour
Bedminton World Tour
Šport, 35 minut
06:55
LIV Golf Tour
LIV Golf Tour
Golf, 245 minut
11:00
Bedminton World Tour
Bedminton World Tour
Šport, 90 minut
Notifikacia na e-mail
12:30
Štúdio - Hokej MS U18
Štúdio - Hokej MS U18
Šport, 25 minut
Notifikacia na e-mail
12:55
Hokej - MS do 18 rokov
Hokej - MS do 18 rokov
Šport, 215 minut
Notifikacia na e-mail
16:30
Štúdio - Hokej MS U18
Štúdio - Hokej MS U18
Šport, 25 minut
Notifikacia na e-mail
16:55
Hokej - MS do 18 rokov
Hokej - MS do 18 rokov
Šport, 225 minut
Notifikacia na e-mail
20:40
Hokej - Reprezentácia
Hokej - Reprezentácia
Šport, 145 minut
Notifikacia na e-mail
23:05
Dokument
Dokument
Golf, 65 minut
Notifikacia na e-mail
00:10
FIS Svetový pohár Super G ženy
FIS Svetový pohár Super G ženy
Šport, 125 minut
Notifikacia na e-mail
02:15
FIS Svetový pohár zjazd muži
FIS Svetový pohár zjazd muži
Šport, 180 minut
Notifikacia na e-mail
09:00
EL: Baskonia Vitoria Gasteiz-Real Madrid
EL: Baskonia Vitoria Gasteiz-Real Madrid
Šport, 120 minut
11:00
EL: Fenerbahce Istanbul-AS Monaco
EL: Fenerbahce Istanbul-AS Monaco
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
13:00
Magazín Champions League
Magazín Champions League
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
13:30
Magazín ATP
Magazín ATP
Tenis, 30 minut
Notifikacia na e-mail
14:00
ATP Masters 1000: Mutua Madrid Open (1. čtvrtfinále)
ATP Masters 1000: Mutua Madrid Open (1. čtvrtfinále)
Tenis, 120 minut
Notifikacia na e-mail
16:00
ATP Masters 1000: Mutua Madrid Open (2. čtvrtfinále)
ATP Masters 1000: Mutua Madrid Open (2. čtvrtfinále)
Tenis, 120 minut
Notifikacia na e-mail
18:00
ATP Masters 1000: Mutua Madrid Open (3. čtvrtfinále)
ATP Masters 1000: Mutua Madrid Open (3. čtvrtfinále)
Tenis, 120 minut
Notifikacia na e-mail
20:00
LM: Bayern Mnichov-Real Madrid
LM: Bayern Mnichov-Real Madrid
Šport, 180 minut
Notifikacia na e-mail
23:00
Magazín ATP
Magazín ATP
Tenis, 30 minut
Notifikacia na e-mail
02:50
Noční program
Noční program
Všetky, 250 minut
07:00
LaLiga Show
LaLiga Show
Šport, 30 minut
07:30
Inside Serie A
Inside Serie A
Šport, 30 minut
08:00
Turín FC - Bologna FC
Turín FC - Bologna FC
Šport, 105 minut
09:45
Hamburger SV - FC St. Pauli
Hamburger SV - FC St. Pauli
Šport, 105 minut
11:30
TSG Hoffenheim - RB Lipsko
TSG Hoffenheim - RB Lipsko
Šport, 115 minut
Notifikacia na e-mail
13:25
Magazín Ligy mistrů UEFA
Magazín Ligy mistrů UEFA
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
13:55
Real Sociedad - UD Las Palmas
Real Sociedad - UD Las Palmas
Šport, 135 minut
Notifikacia na e-mail
16:10
Real Madrid - Cádiz CF
Real Madrid - Cádiz CF
Šport, 135 minut
Notifikacia na e-mail
18:25
1. FC Köln - SC Freiburg
1. FC Köln - SC Freiburg
Šport, 135 minut
Notifikacia na e-mail
20:40
US Sassuolo - Inter Milán
US Sassuolo - Inter Milán
Šport, 140 minut
Notifikacia na e-mail
23:00
Real Sociedad - UD Las Palmas
Real Sociedad - UD Las Palmas
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
01:00
1. FC Köln - SC Freiburg
1. FC Köln - SC Freiburg
Šport, 110 minut
Notifikacia na e-mail
02:50
Noční program
Noční program
Všetky, 250 minut
Notifikacia na e-mail
02:50
Noční program
Noční program
Všetky, 250 minut
07:00
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly
Šport, 30 minut
07:30
TSG Hoffenheim - RB Lipsko
TSG Hoffenheim - RB Lipsko
Šport, 120 minut
09:30
TIKI-TAKA
TIKI-TAKA
Šport, 90 minut
11:00
LaLiga World
LaLiga World
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
11:30
LaLiga Chronicles
LaLiga Chronicles
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
12:00
Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain
Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
14:00
Bundesliga special (20) - To nejlepší z dubna
Bundesliga special (20) - To nejlepší z dubna
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
14:30
Bundesliga - VfB Stuttgart
Bundesliga - VfB Stuttgart
Šport, 15 minut
Notifikacia na e-mail
14:45
VfB Stuttgart - Bayern Mnichov
VfB Stuttgart - Bayern Mnichov
Šport, 195 minut
Notifikacia na e-mail
18:00
Girona FC - FC Barcelona
Girona FC - FC Barcelona
Šport, 175 minut
Notifikacia na e-mail
20:55
RCD Mallorca - Atlético Madrid
RCD Mallorca - Atlético Madrid
Šport, 140 minut
Notifikacia na e-mail
23:15
VfB Stuttgart - Bayern Mnichov
VfB Stuttgart - Bayern Mnichov
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
01:15
Girona FC - FC Barcelona
Girona FC - FC Barcelona
Šport, 110 minut
Notifikacia na e-mail
03:05
Noční program
Noční program
Všetky, 235 minut
Notifikacia na e-mail
30
Absa Cape Epic Best of MEN
Absa Cape Epic Best of MEN
Dokumentárny, 35 minut
04:05
Vegas Golden Knights - Dallas Stars
Vegas Golden Knights - Dallas Stars
Šport, 130 minut
06:15
Noční program
Noční program
Všetky, 45 minut
07:00
RC Lens - FC Lorient
RC Lens - FC Lorient
Šport, 105 minut
45
Ikony Ligue 1 - Steve Mandanda
Ikony Ligue 1 - Steve Mandanda
Šport, 5 minut
08:50
Ikony Ligue 1 - Raí
Ikony Ligue 1 - Raí
Šport, 10 minut
09:00
Premier League Darts 2024
Premier League Darts 2024
Šport, 150 minut
11:30
Magazín NBA Action
Magazín NBA Action
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
12:00
Spade poker show 2024
Spade poker show 2024
Šport, 25 minut
Notifikacia na e-mail
12:25
Global Champions League 2024 - Šanghaj
Global Champions League 2024 - Šanghaj
Šport, 110 minut
Notifikacia na e-mail
14:15
Magazín Muaythai
Magazín Muaythai
Šport, 40 minut
Notifikacia na e-mail
14:55
Le Havre AC - Racing Strasbourg
Le Havre AC - Racing Strasbourg
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
16:55
AS Monaco - Clermont Foot
AS Monaco - Clermont Foot
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
18:55
FC Metz - Stade Rennes
FC Metz - Stade Rennes
Šport, 125 minut
Notifikacia na e-mail
21:00
Vegas Golden Knights - Dallas Stars
Vegas Golden Knights - Dallas Stars
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
23:00
Le Havre AC - Racing Strasbourg
Le Havre AC - Racing Strasbourg
Šport, 110 minut
Notifikacia na e-mail
00:50
Památné zápasy - Amiens vs. PSG ze sezóny 2019/20
Památné zápasy - Amiens vs. PSG ze sezóny 2019/20
Šport, 15 minut
Notifikacia na e-mail
01:05
Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves
Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves
Šport, 145 minut
Notifikacia na e-mail
03:30
Banská Bystrica - Košice
Banská Bystrica - Košice
Šport, 105 minut
Notifikacia na e-mail
04:00
Toulouse FC - Montpellier HSC
Toulouse FC - Montpellier HSC
Šport, 120 minut
05:45
Noční program
Noční program
Všetky, 75 minut
00
Sportovní noviny
Sportovní noviny
Všetky, 5 minut
07:05
Banská Bystrica - Košice
Banská Bystrica - Košice
Šport, 100 minut
08:45
Velká cena Ostravy v plavání
Velká cena Ostravy v plavání
Šport, 30 minut
09:15
Nashville Predators - Vancouver Canucks
Nashville Predators - Vancouver Canucks
Šport, 105 minut
11:00
Vegas Golden Knights - Dallas Stars
Vegas Golden Knights - Dallas Stars
Šport, 100 minut
Notifikacia na e-mail
12:40
Absa Cape Epic Best of MEN
Absa Cape Epic Best of MEN
Dokumentárny, 30 minut
Notifikacia na e-mail
13:10
Toulouse FC - Montpellier HSC
Toulouse FC - Montpellier HSC
Šport, 105 minut
Notifikacia na e-mail
14:55
Paris Saint-Germain Ž - Fleury 91 Ž
Paris Saint-Germain Ž - Fleury 91 Ž
Šport, 140 minut
Notifikacia na e-mail
17:15
Magazín Muaythai
Magazín Muaythai
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
17:45
NHL News
NHL News
Šport, 15 minut
Notifikacia na e-mail
18:00
Vegas Golden Knights - Dallas Stars
Vegas Golden Knights - Dallas Stars
Šport, 105 minut
Notifikacia na e-mail
19:45
Absa Cape Epic Best of MEN
Absa Cape Epic Best of MEN
Dokumentárny, 30 minut
Notifikacia na e-mail
20:15
Open Faces
Open Faces
Dokumentárny, 30 minut
Notifikacia na e-mail
20:45
ČEZ RunTour - Kopřivnice
ČEZ RunTour - Kopřivnice
Šport, 15 minut
Notifikacia na e-mail
00
Sportovní noviny
Sportovní noviny
Všetky, 5 minut
Notifikacia na e-mail
21:05
Banská Bystrica - Košice
Banská Bystrica - Košice
Šport, 115 minut
Notifikacia na e-mail
00
Sportovní noviny
Sportovní noviny
Všetky, 5 minut
Notifikacia na e-mail
23:05
NHL News
NHL News
Šport, 15 minut
Notifikacia na e-mail
23:20
Nashville Predators - Vancouver Canucks
Nashville Predators - Vancouver Canucks
Šport, 100 minut
Notifikacia na e-mail
01:00
Absa Cape Epic Best of WOMEN
Absa Cape Epic Best of WOMEN
Dokumentárny, 30 minut
Notifikacia na e-mail
01:30
Magazín Muaythai
Magazín Muaythai
Šport, 35 minut
Notifikacia na e-mail
02:05
Boston Bruins - Toronto Maple Leafs
Boston Bruins - Toronto Maple Leafs
Šport, 235 minut
Notifikacia na e-mail
07:00
Highlights - Francúzsko
Highlights - Francúzsko
Všetky, 45 minut
07:45
Liverpool - Chelsea
Liverpool - Chelsea
Všetky, 110 minut
09:35
Getafe - Athl.Bilbao
Getafe - Athl.Bilbao
Všetky, 115 minut
11:30
Barnsley - Bolton
Barnsley - Bolton
Všetky, 115 minut
Notifikacia na e-mail
13:25
Ipswich Town - Huddersfield
Ipswich Town - Huddersfield
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
15:25
B. Dortmund - FC Augsburg
B. Dortmund - FC Augsburg
Všetky, 125 minut
Notifikacia na e-mail
17:30
Zápasy Juventusu 2023/2024
Zápasy Juventusu 2023/2024
Všetky, 25 minut
Notifikacia na e-mail
17:55
Monza - Lazio
Monza - Lazio
Všetky, 125 minut
Notifikacia na e-mail
20:00
Zápasy AC Miláno 2023/2024 1.časť
Zápasy AC Miláno 2023/2024 1.časť
Všetky, 20 minut
Notifikacia na e-mail
20:20
Zápasy AC Miláno 2023/2024 2.časť
Zápasy AC Miláno 2023/2024 2.časť
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
20:30
Analýza S.Maceka 21
Analýza S.Maceka 21
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
20:40
Oxford - Peterborough
Oxford - Peterborough
Všetky, 125 minut
Notifikacia na e-mail
22:45
Leeds - Southampton
Leeds - Southampton
Šport, 110 minut
Notifikacia na e-mail
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
0:00
1:00
2:00
3:00
BRATISLAVA - Už v piatok 3. mája o 20.30 h na Jednotke pokračuje 14. séria šou Milujem Slo...
BRATISLAVA - V predminulej epizóde Ruže pre nevestu boli diváci svedkom nepekného podrazu ...
BRATISLAVA - Počas uplynulého kola sa zo šou Let's Dance musel rozlúčiť ďalší pár. Tesne p...
LONDÝN - V tábore Anglicka musia pred blížiacimi sa majstrovstvami Európy riešiť poriadne ...
BRATISLAVA - V nedeľu šou Let's Dance vyvrcholí veľkým finále. V tom sa stretnú Anička Jak...